1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

80 lvl Europe Bow VS 80 lvl Chinese Blade.Asrın olayi

1. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :lol: ewt sonunda 80 lvl disime gore bir europeli bowman bulup kestim kestim we kestim :lol: zawalli europeliler gorsun chineeselilerin gucunu extrabeer

umarim artik europeliler cok guclu diyenler fikirlerini deistirirler :lol: bowman oldugu icin armor giyiyor olmasina ramen 4 wurusta yatiyordu zawalli :lol: (knock back + knock down cok gicik bir sey durmadan yere atti) ama sonucta hic sansi yok durmadan oluyor :lol:

2. _TS_CluB_

_TS_CluB_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    elektrik... elektronik
    Helal Olsun Valla senin Blader sağlam Bizimkide Öle olsa heralde 19 Deyilde 15k yeriz :lol:

Ya SS lerde Keşke yanyana bir foto Cekseydikde öyle koysaydın :lol:

3. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol gercekten cok kolay kesmek 7 gap olmasina ramen hic zorlanmadan kestim hemde defalarca sadece 3 keresinin fotorafini attim we wurdugu damageler 6k - 2 k arasi gidip geliyor goruldugu gibi :lol: bu adam int we hybirdleri cok kolay kesiyor ama is full str bladeye gelince bole yerlerde :mrgreen:

4. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Helal valla.Bence bow gorunce baslikta dedim bu Excrea ne yapio :mrgreen: :lol: .Bi str icin,heleki bir blade icin coook kolay eurpelar ama intcilerin is brz zor gibi.Bide bu adam kac lwl?

5. DeadSpirit

DeadSpirit Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    olm sıkıyosa buz kalkanını yapmada gor bak kaç k koyuyo ve sen de 15 sn de bir hp bassadın sonuc ne olurdu cok merak edıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: extraokk extraokk popcorn popcorn

6. GteGrenSemsiye

GteGrenSemsiye Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi 80lik avrupa pot basamadığı için tank gibi kuvvetli phy defansı olan bladeciyi yatıramadı garment giydiği için zannedersem avrupalı full int lere de yatmıycak

yane döndük dolaştık Lv sınırının 70 olduğundaki gibi en güçlü çarı yine bladeci yaptık Wink

7. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    snow shield 2 dakka soruyo biz bu adamla 5 dakka pvp yaptik snow shield yokkende yendim charini iyi kullanmayi bilen herzaman kazanir.son ss de adam 80 oldugunu kendi soledi + bana iltifat etti :mrgreen:.oda bni kescegini saniyodu sizin gibi hatta dedim arkadaslarla iddaya girdik seni cok rahat keserim dedim onlarda seni 2 snyede oldurur dedi dedim gaza geldi hemen dw ye geldi :lol: sonuclar goruldugu gibi ezik europeli itemlerimin hepsini sun sandi yani okadar ezik dusunun :lol: (hicbi itemim sun diil +5 +4 garment set ) Wink bukadar buyuttugunuz europelinin diz cokusu hosunuza gitmistir umarim

ekleme yapiyim 2. ss de adam olurken bende snow shield yok goruldugu gibi snow shield yokkende adam oluyor Wink wigor kullanmasina ramen yere yatio zawallicik :mrgreen:

8. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    güzel ss ler ve sonuç.

ne olursa olsun eu ve chineese charlar birbirlerine üstünlük sağlayacaklardır bu sizin charınızın kalitesi ile alakalı olacaktır blade char hepsine göre daha üstündür kimse diyemez itemlerde iş biter.

9. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...
    dün demiştm ztn blader budur die extraokk tbrkler ^^
    ayrıca armor deil pro. o set extrabeer

10. orty

orty Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  11. sLaYeR_

sLaYeR_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Karşıyaka Taraftarı
    adamınsın ex dize getirdin şu europayı orda burda milleti teke çekio videolarda dedimbis bosuna kastık bu charları baktım ss lere rahatladım extraokk

12. DeepdarK

DeepdarK Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ama wizard olsa seni yatırma şansı olurdu

13. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wizard olsa imkansiz bowman wizarddan daha guclu emin olun pvp de gercekten iyi ama full str blade karsisinda gucsuz kaliyor ama full int weya hybird olsaydi karsisindaki cok rahat keserdi.glavie yi bile kesebilir belki bende shield oldugu icin pek etkilenmedm ben damagelerinden Wink

14. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...

blademı donsem ne
    popcorn

15. ebri

ebri Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    only tank euheuhe :) bizde kasıoz bakalım bizim blader ne olcak :lol:

16. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi secim :lol:

17. Ch0sen0ne

Ch0sen0ne Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    marmara metalurji malzeme muh.
    adam int miymis??? int ise elinde crossbow ne ario ya euro weaponlarda crossbow dagger one-handed ve two-handed sword lar axe sadece phy. ataga sahiptirler. eger adam int ise onun kendi yanlısı ve o adam senin kadar iyi iteme sahip deildir seninkilerin durumunu bilmememe ragmen cunku her taraf chinese item dolu eskiden beri oldugu icin ama euro full blue % leri iyi +4+5 item yapmak kolay ve kısa sureli bisi diil.
    ben bi cok video izledim twohanded sword+7 ile sosun+7 glavie hemen hemen her seferinde kesiyordu. ve crosbowlarda ayni sekilde yanına gelemeden olduruyordu. yani her seyiniz denk olsa zor kesersin ama blader oldugun icinde kolay yatmazsin

18. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Harika valla HP'ni yarıya indiremez..

19. Turk_Knight

Turk_Knight Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  20. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adamin int oldugunu nerden cikardin smdi :lol: full str adam crossbow nasi kullansin int olsa akil war mantik war.adamin itemlerinin saglam olduguna emin ol cunku herkeze wurdugum damagelerden 1 k 1.5 k daha az wuruyodum sonucta adam beni hic zorlamadi bile 3k 3k wruyo +5 war elinde max wrdugu damage 6.5k critlede 13 k falan yedim ama pek etkilemiyo dorusu ironwall shield basiyorum crit yedikten sonra 15 saniye boyunca 755 phy defans increase :lol: 300 den cok wramiyo o sure boyunca ki zaten adam karsimda 15 saniye dramiyo yatir batir yaptiktan sonra bi skill lik iisi kaliyo belki okadar bile degil Wink senin awrupalilarin kestigi dedigin glavie.glavie kesilebilir ama sıkıyosa o glavieyi kesen benide kessin :lol: herkezle pvp ye hazirim Serwer Alexander