Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar istediğim tarz bildiğiniz herkes tarafından bilinen böyle bir server var mı? Forumda biraz baktım da Elite sro falan var ama oda 80 cap değil herhalde ve oynayanda kalmamış, en azından forumdan.

Bizim zamanımızda Sjsro,Zysc daha aklıma gelmeyen bir sürü envai çeşit vardı da isimlerini unuttum yardımlarınızı bekliyorum?

Başlık açmamın sebebi sağlam diye indirip giricem fason çıkacak server o yüzden birinci elden referans alıp başlamak istiyorum.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Arkadaşlar istediğim tarz bildiğiniz herkes tarafından bilinen böyle bir server var mı? Forumda biraz baktım da Elite sro falan var ama oda 80 cap değil herhalde ve oynayanda kalmamış, en azından forumdan.

Bizim zamanımızda Sjsro,Zysc daha aklıma gelmeyen bir sürü envai çeşit vardı da isimlerini unuttum yardımlarınızı bekliyorum?

Başlık açmamın sebebi sağlam diye indirip giricem fason çıkacak server o yüzden birinci elden referans alıp başlamak istiyorum.
80 değil ama 3 gün oldu açılalı ve 3.günde 850 online oldu.
Sağlam bir o kadarda dolu aktiviteleri olan bir server forumdanda fazlasıyla arkadaş var.

velestia-online-profesyonel-server-cumartesi-baslayalim-t289071.html

Bu mesaj lnTerpoL rumuzlu uyeden alinti yapildi
lnTerpoL demiş ki:
Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:

80 değil ama 3 gün oldu açılalı ve 3.günde 850 online oldu.
Sağlam bir o kadarda dolu aktiviteleri olan bir server forumdanda fazlasıyla arkadaş var.

velestia-online-profesyonel-server-cumartesi-baslayalim-t289071.html
Çok sağol kardeşim bunuda aklımın bir kenarında tutayım, ama ilk önce bir 80 server buldum ona bakıcam.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt