1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

80 Cap l CHN l COİN SİSTEM YOK.! Herşey Dropta ArmySro KATIL

1. cagtug

cagtug Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Web Sitemiz: http://www.armysro.com

Client İndirme Linki: http://78.135.80.82/armysro.rar

Cap: 80

Exp Oranı: 20

SP Oranı: 20

Drop Oranı: 2x

İtem Satışı: Yok

Free Silk: Yok

Serverımız Hakkında:

-80 Cap Sadece Chinese
    -Skill Master 240
    -Max Degree 1Dg-8Dg
    -Sox Rate Drop (Sos,Moon,Sun)
    -1-80 Lv Arası Alışık Oldugunuz Diger Serverlara Oranlar Ciddi Anlamda Zordur Bu nedenle Bundan Şikayetci Olacak Oyuncularımıza Şunu Belirtmek İsteriz ArmySro Profesyonel ve Emegi ve Mesafe Kat Etmeyi Seven Oyuncuların Adresi Olacagını Düşünüyoruz.
    -Coin SİSTEM YOK..!
    -Gold SİSTEM YOK.!

-8Dg Sos,Moon,Sun Taklamakan Moob Droplarından Elde Edilecektir.
    -Elixir (Weapon,Protector,Acc,Sheild) Mooblardan Elde Edilir.(Weapon ve Protector Zor Düşer)
    ​80 Lv den Sonra Saat Başı 1 SİLK.!
    -IP LİMİT 4 ( 2 Bot Char,1Stal Char,1 PvP Char) Cafelere Özel IP Sunulacaktır.
    -1 lv 20 Lv Arası Jangandan Downhang a Işınlanamaz.
    -20-40 Lv Arası Downhang dan Hotana Isınlanamaz ve Bu sayede Herkez Tek tek char acıp Akademy kasamayıp Gerçek Kişileri Akadmyde Kasmaları Saglanacaktır.
    -Guild Player Max 30 Kişi

-ADV YOK.!
    -Zerk Scroll Yok..!
    -Damage Scrool Yok.!
    Bir Çok Server'da %20 %25 vb Saçma Oranlar ile Dengeleri Bozan Premium Plusu Dengeyi Kusursuz Yapmak Adına %5 Olarak Ayarladık.
    Event So-ok Aktif ve Sorunsuz.
    Her Saat Başı Gidilir.Ödül 10 Kupa 100m-500m Arası Gold bar ve Çeşitli Hediyeler

8Degrees Sos,Moon,Sun İtemleri Ayrıcalık Olarak Magic Poptan'da Elde Etme Şansınız Vardır Fakat Ratelerini Belirtmek İsterizki Zordur

-Gold Rate Düşüktür Gold Elde Etmek Kervan Hariç Çok Zordur.

-Sun Rate Zordur,Mbot ile Droptan Kasarak Elde Edilebilir.
    -Elixir weapon ve protector drop zordur Bu Sayede Eski Günleri Aratmıyacak.

------ALCHEMY RATE-----
    +1 %100
    +2 %100
    +3 %70
    +4 %60
    +5 %50
    +6 %40
    +7 %20
    +8 %10
    +9 %5
    +10 %1 SINIR..!
    Parlamalar ve Sox Efektleri Orjinaldir.
    -Akadamy Aktif.

İTEM SATIŞI YOK DİYİP EL ALTINDAN İŞ YÜRÜTEN BİR SERVER OLMIYCAKTIR..!
    Kurulum ve Çalışmalarımızda hizmet olarak hedefledigimiz öncelik başlı başına şuydu
    Artık Türkiyede Bir çok serverda oyunun en üst silah ve itemlerine coin ile ulaşıyordunuz.gece gündüz o uniqten o uniqueye git gel matematiksel rakamlar ile coin hesaplamaktan bir çoğunuzun sıkıldıgının farkındayız.Ve piyasa artık bunları göz önünde bulundurarak ArmySro'da İtem vb tüm herşeyi Droplardan elde ederek serverda ilerleyen kademelere yükselebilirsiniz
    Şundan Çok Eminizki,Artık Silkroad Online Private Serverlarda Görmeye Alışık Oldugunuzun Dışında Bir Çalışma Gerçekleştirdik.Evet Bir Çok Server Gibi Ahım Şahım Editler Yok.Server Databasesi Orjinal isro 80 Capıdır.Amac ve Hedefimiz Droptan item kasıp COİN SİSTEMSİZ.! Sabah Kalkıp Charınızda çantaya bakıp Kaç Coin Biriktirmişim Diye Degil,Droptan Sos moon Düşüp Düşmedigini Görmenizi Hedefledik.Umarızki Silkroadın İlk Zamanındaki Zevk ve Tadı Yaşar Dostluk Beraberlik ve Rekabet İçerisinde Güzel Bir Oyun Geçirirsiniz [/color]​

Server Resimleri:

SİLKROAD İLK JOB SUİTLERİ EKLENDİ

2. cagtug

cagtug Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    server ince detayları en kısa sürede yayınlanacaktır

3. Morale

Morale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herşey çok güzel fakat neden 240 Mastery? Server açılmadan önce 300 olarak düzenlemeniz daha doğru olur.

Academy'de kapatın, herkes kendi charını kasıcak buff alabilmek için, sonra o charlara bir daha girilmeyecek ve db'de boşu boşuna fazlalık yapacaklar. Academy Buff'ı olanla olmayan arasındaki adaletsizlikten bahsetmiyorum bile.

Bu iki maddeyi düzeltirseniz gerçekten güzel bir server olacak gibi gözüküyor.

4. cagtug

cagtug Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar,80 Capta 300 skill master demek 4 build e tekammül eder.bu da şu demek olurki 1 kişi actıgı 1 karakter ile 2 farklı teknik kullanır.akadmy işine ise şu denli bir çözüm uyguladık.1-20 lv arası jangandan dw ye ısınlanamıyacak.20-40 lv arası ise downhang dan hotana ısınlanamıycak yani bir kişi 1 char acıp akadmy kasması işkence.yani anca normal real userler akadmye girip kendi kendine kasılıp mezun olacaklar ve akadmy kasanlar real olan kişileri akdmy e almak için gold vb teklifler sunucak

5. Morale

Morale Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyun hakkında hiç bilginizin olmadığı ortada ne yazık ki, Türk server'larının neden tutmadığını artık çok iyi anlıyorum. Daha önceden denenmiş ve düzeltilmiş hataları ısrarla uygulamaya kalkmak nasıl bir mantıkdır? Verilen tavsiyelere kulak asmayıp kendi bildiğinizi okumak size bir şey kazandırmaz. Arkadaşlarımla birlikte başlamayı düşündüğüm bir server'dı yazık oldu.

6. cagtug

cagtug Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sizler oynayanlar olarak yöneticiler bu konumda ne yapsa oyuncu hiç bir zaman tatmin olmaz.bu nedenle bir sistem belirlemeden önce bunu defalarca araştırır kimler neyi begenmiş nasıl istemiş vb bir çok araştırma yapıyoruz.görüşünüze tabiki saygı duyuyoruz önerileriniz degerlendirilir bundan yana her hangi bir problem sunmuyoruz fakat türkiyede tek bir sistem var.COİN SİSTEM.! biz bunu kaldırdık farklı olan drop sistem ve herşey kusursuz tam istenilen gibi.oynayıp veya oynamamak sizin şahsi iradenize aittir.teşekkürler iyi formlar dilerim

7. cagtug

cagtug Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    server bu gece yarısı online olacaktır

8. cagtug

cagtug Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: