1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

80 CAP Güvenilir Emek Server Açılıyor Hemen Kayıt Ol Ve İNDİR!

1. gezgin1

gezgin1 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    12744760_446256498918949_1233430765163369284_n.png 12705635_445715558973043_6707474307591603726_n.png

OYUNCULARIMIZIN BEKLEDİĞİ GÜVENİLİR EMEK SERVER GELİYOR. [80 CAP] Rahatlıkla yarın bu server kapanıcak'mı boşuna'mı emek harıcıyorum vs vs. Gibi düşünce'lere Kapılmayabilirsiniz artık. Rahatlıkla emek harcayıp Rahatlıkla oynayabilirsiniz. Rekabetmi istiyorsunuz ( RazeSilkroad ) ADALETLİ , KALİTELİ , VE 3 YÖNETİCİ İLE SİZE BAŞARILI BİR OYUN SUNMAK İÇİN GELDİK. Bu iddalarımızı görmek için inanmak için Yalan sız bir oyun olduğuna inanmak için (RazeSilkroad). Lag olacak online sayısı 800 olunca ondan sonra ise 2 üst sunucuya geçilecek Ve lagsız devam edilecek sizin İçin geliyoruz. Check siz bir oyun her bakımda bilgi verilecek. %100 İlgi gösterilecek ONLİNE YÖNETİCİLER İLE. HEMEN İNDİR VE RAKABETE KATIL...

SERVER TANITIM.

## Paylaş Kazan Etkinliği ##

Şimdi sende Etlinliğe Katıl Ve Sende Epin kazan
    ------------------------------------------------------------------------------------------

Yapman Gerekenler ;

1 - Durumu Ve Sayfayı Beğeniyoruz

2 - Durumu Paylaşıyoruz (Herseke Açık bir şekilde)

3 - Yoruma Silkroad oynayan 10 Tane arkadaşımızı Etkiketliyoruz.

4 - Bu Kurallara Eksiksiz Uyan Kişiler Arasından Kuraa çekilecek
    ve 3 Kişi Ödül Kazanabilecektir.

------------------------------------------------------------------------------------------

Server Açılış Zamanı : 27 Şubat ( Cumartesi Akşamı 20:00 ' Da)

Etkinlik Bitiş Tarihi : 03.03.2016 (Perşembe)

Server Hakkında Kısa bilgi ;

80 Cap CH Free Silk Sunlar Moblardan Düşmekte Gold Kervan yoluyla Kasılmakta Tüm sistem Serverin uzun ömürlü olması için ayarlanmıştır bol playerli uzun ömürlü serverde oynamak sizlerinde hakkı sayfamızı beğenip takipde kalın.(İDDAMIZ KALİTEMİZDİR)

-------------------------------------------------------------------------------------------
    Wep Site : www.RazeSilkroad.com

Facebook : www.Facebook.com/RazeSilkroad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Şubat 2016
  2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Site adresinize bir w fazla yazmışsınız.

3. gezgin1

gezgin1 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Düzenlendi.

4. HyperSilkroad

HyperSilkroad Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ortak arıyorsanız ortak olabilirim.

5. westcaos

westcaos Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    oyunda gm dolandırıyor durduk yere ban atıyor serverı kötüledin diyor arkadaşlar boluna gelmeyin hem yarıdm var hem gm haksız yere bana tıyor kanıt dahi gösteremiyor

gelmenizi tavsiye etmem 7 24 bot olmama ve 1 kişile pm den dahi konuşmama ragmen bana sw yi kötüledin diyerek ban atıyor haberiniz olsun boşuna gelemyin durduk eyre ban yersiniz