1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

80 CAP EU/CH EMEK SERVER AÇICAZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

1. onur372

onur372 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar bugün satın aldığımız sunucumuza 80 Cap EU/CH Database açmayı düşünüyoruz.

Eski 80 cap tarzını özleyen kimler var ?

80 Cap Eu/Ch Emek serveri yapıcaz Herkezin elinde sox görmekten sıkılmadınızmı ? 72+5 itemlerin dahi değerli olacağı bu pwp serveri istermisiniz ?

Exp =150x
    Sp =150x
    Gold =2x
    Drop =5x
    Sox Drop =1x
    Jop rate =100x

Exp rateleri yüksek düşündüğümüz için herkez zorlanmadan 80 olucak.
    Gold rateyi düşük yaptık nedeni oyun içi piyasanın aşırı yüksek olmaması
    Drop rate normal
    Sox drop rateyi Düşük yaptık çünki herkezin elinde sox item görmek oynun tadını kaçırıyor Emek server açmak istedik bilmem tutarmı ama böylesi daha zevkli olacağına inanıyoruz
    Jop rate yüksek traderlik hunterlik veya thieflikten oldukca iyi para kasabileceksiniz

Çarşamba ve cumartesi günleri FW

Oyun içi kayıp gm bulma eventi unique eventlerimizi olucaktır

Not: En alt satır tarası halindedir değişiklik yapılabilir Örn:Free silk gibi

Oyunda kesinlikle item satışı bulunmamaktadır. Sadece silk satışlarımız olacaktır ( fiyatları henüz belirlemedik ama ucuz yapmayı düşünüyoruz Örn:100 silk 5TL gibi )

2. speedyberk1

speedyberk1 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bence serverde free silk olsun ve sox drop rateyide 3 veya 4x yapın genelde 80 cap serverlerde sox drop rate düşük die oynanmıyo

3. onur372

onur372 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mesaj speedyberk1 rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Free silk düşünülebilir..
    Sox rateye gelince 1x ideal herkezin elinde sox olunca oyunun tadı kaçıyor eski zamanlardaki gibi 72+5 itemlerin bile iş yapabileceği bir pwp server düşündük. Bizim amacımız emek server kurmak herkezin elinde sox olduktan sonra emek serverin bi anlamı kalmıyor diye düşündük ama yorumlarınızı ve isteklerini göz önünde bulundurarak açıcaz sw yi teşekkürler.

4. speedyberk1

speedyberk1 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    o zaman alchemy rate de fazla yüksek tutulmucaki pvplerin tatı cıksın dier türlü kötü olur