1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

8 villayı geri alacağım

1. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Yıldırım, "Sattığım 8 villayı geri alacağım. Ama gelecek yönetim kulübe 8 villa alsın. Ben de o zaman hibe edeceğim" dedi
    Fenerbahçe Kulübü Mali Kongresi dün gergin bir ortamda gerçekleştirildi. Bazı üyeler Başkan Aziz Yıldırım'ı sert bir dille eleştirirken cevap hakkını kullanan Yıldırım aynı sertlikte karşılık verdi. Yıldırım, "Güçlü olmanın karşılığı sevilmemektir. Ama sevininler de fazla sevinmesin Bunu çok iyi anladım. Kulübe sattığım 8 villayı ödenen bedelleri ile birlikte geri alacağım. Ama gelen yönetim de F.Bahçe'ye 8 villa almayı taahhüd edecek. O zaman ben de bu 8 villayı kulübe hibe edeceğim" diye konuştu

KULLANIM SÜRESİ BİTTİ Mİ!
    Mali Kurul'da 345 milyon TL'lik dev bütçe kabul edildi. F.Bahçe'nin bankalara olan toplam borcunun 134 milyon 332 bin 442 lira olduğu açıklandı. Bu borç Merkez bankası döviz alış kuru baz alınarak hesaplandı. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı mali kurulun televizyonlarda canlı yayınlanmasına izin verilmedi. Eski yönetici Hakan Bilal Kutlualp, "Türkiye'nin kulübü 7 düvelle kavgalı olamaz. Başkan artık bırakmalı" derken Turhan Kerimoğlu da "Her nesnenin kullanım süresi var" ifadesini kullandı.

İLK KEZ BÖYLE AĞIR ELEŞTİRİLDİ
    Başkan Yıldırım, başkan olduğu dönemden bu yana ilk kez bir mali kurulda bu kadar ağır eleştirilere maruz kaldı. Üyelerden Rami Eyüboğlu, "Başkan sevgisinden artık F.Bahçe'ye zarar veriyor" derken, Işık Eyigüngör, "Uzun başkanlık dönemi mental yorgunluk yarattı. Artık bitmeli" ifadesini kullandı. Turhan Kerimoğlu ise "Söz farztır. Tutulmuyorsa görev bırakılmalı" dedi.