Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
Artık yeni globaller olduğuna göre bizde görevimizi yapalım. Özlemiştim röportaj yapmayı :muck:
Hacı sen takıl biz Autumnla geliyoruz so sooooon wait 4 us 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mirage demiş ki:
extraloob demiş ki:
Metover demiş ki:
Artık yeni globaller olduğuna göre bizde görevimizi yapalım. Özlemiştim röportaj yapmayı :muck:

wayysss çok zekice 3 kişi geldi değil mi hacım her hafta 1 tane 3 hafta keyfle okuruz siz 3 kişiyle de aynı gün yapın bitirin sonra rahat rahat takılın işte :P
Ahahaha birde o var değilmi?Pplere söyleyeyim haftasonları boşum :lol: summer3: biggrint1

biggrint1 makara: summer3:

EliteTurk

Aileden
Extrowe demiş ki:
Alımlar sonlandırıldımı abi :P
eheh ekip diyoruz ekip BLoodLine a o kadarmı güveniyorsun bir ekibin yükünü tek başına sırtlicaksa o eneji varsa neden olmasın :P ama bence gece daha yeni başlıyor en aşagı sağlam beş paparazzi ye ihtiyacımız var. :kalp: :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avasin demiş ki:
Adaylığımı koydum pp liğe 8)

TIP okuyacaksın bu işleri kovalayabilecek misin kuzum de bakayım daha van kedisi göndereceksin bana :P

extraloob demiş ki:
@ BLoodLine,

hayırlı olsun canımcım :muck: :kalp: :beer:
Teşekkür ederim okan abi
beraber güzel şeyler çıkaraçağımıza eminim .
Her zaman üsttedir ExL farkı
Öpüyorum okan abi :muck: :kalp: :P

İnce eleyip sık dokuyoruz derken ne demek istedin Okan abi ? Online süresine göre yada forumda mesaj sayısına göre mi bakıyorsunuz belirli kriterler nedir ? şahsen ben günde 10 saate yakın bilgisayar başındayım ama mesaj yazmayı pek sevmiyorum papparazi olamaz mıyım açıklayabilir misin ?

EliteTurk

Aileden
KuRaLp demiş ki:
İnce eleyip sık dokuyoruz derken ne demek istedin Okan abi ? Online süresine göre yada forumda mesaj sayısına göre mi bakıyorsunuz belirli kriterler nedir ? şahsen ben günde 10 saate yakın bilgisayar başındayım ama mesaj yazmayı pek sevmiyorum papparazi olamaz mıyım açıklayabilir misin ?
24 saat başında olman farketmiyor kuzum aktif olucaksın ortama akıcaksın paparrazzi adı üzerinde yerinde duramicak kıpır kıpır olucaksın. nese:

Yukarı Alt