Merhaba arkadaşlar,

9 Aralıkta 8mbit netlimitsiz 49 tl ye geçtim çağrı merkezinden aynı gün içinde 2 kere aradılar(Düşünüyordum zaten geçmeye 1 sene önce geçmiştim kaldırmamıstı hatlar 10 kb hız alabiliyordum ama 1 senede değişmiş alt yapı).(1 mbit sınırsızdan) 9 Aralıkta 8mbit e geçmeden önceye kadar 12 gb download olmuş.Şu anda 14 küsür gb.Adil kullanım diye bir zırtapoz madde var 15 gb de hız düşüyor 512 kbye.Ben şimdi 15 gb yapınca hızım düşücekmi?.Ama dediğim gibi zaten 8mbit e geçmeden önceden 12 gb download yapmışım ne olucak şimdi.Ayriyetten hız düşürmedikleride oluyormuş 5-6 ay hiç hız düşmeden kullananlar var onlar nasıl kullanıyor?.Ben şimdi her ihtimale karşı dns imi değiştim ve Modemimi hiç kapamıcam bu yöntemler etkili olurmu hız düşmemesi için?.Acil cevaplarsanız sevinirim

Hız düşmemesi için bir bug,özel yöntem filan bileniniz varsa yazarsanız çok güzel olucak :roll: :thumbsup:

Mopneet

SarkoLata'dan biliyorum, neredeyse 1 sene olacak ama sadece 1 defa gördüm düştüğünü. Sanmıyorum düşeceğini.

yapma ya :cry: düşüyormu hakkaten :mrgreen:

Ya ama zaten tarife değiştiğinde 12 gb download ım vardı yani ben tarife değiştikten sonra sadece 4gb mi kullanabilmiş olucam :roll: Hallah hallah ya nasıl bir iştir bu.Yada yeni tarifeye göre 15 gb oluncamı düşer?.yoksa mesela 14.999 gb iken 8mbit 49 tl ye geçince 1 mb bile indirsen öyledemi düşüyor hız?.eğer böyleyse çok saçma bir sistem.Ayriyetten birçok forumda hızın düşmediğini söylüyorlar.(tabi düşenlerde az değil yani)Ama 5-6 aydır bile hızı düşmeyenler var 1 tb download yapanlar bile var.Eğer bu hızın düşmemesi için yapılabilecek birşey varsa mesela Modemi kapamama.Modem kapanmazsa hız düşmez diyenlerde var doğrumudur?.Bu 2 soruya cevap verebilirseniz memnun olurum.

Hyperion demiş ki:
bilmem kaç aydır düşmüyor bende =)

Hızı düşmeyen birini buldum o zaman şu soruyu sormadan bırakmam seni :mrgreen: :muck: :oldie:

Aklıma en çok şu takıldı:modemi yatarken filan kapamazsak yani modem hiç kapanmazsa hızı düşüremiyormuş türktelekom.Doğrumudur bu.Yani sen modemini kapıyormusun yoksa hep açıkmı.Teşekkürler...

bendede ilk 3 ay düşmedi ondan sonra çok sık net koptuğu için ttnetle akraba oldum sayılır altyapı 8mbit desteklemiyomuş (bahane) sonra 4 mbite düşürdüler hızı ondan sonra kaç ay oldu hatırlamıyorum hiç hızı düşmedi kota sorgulama ve müşteri hizmetlerini ararsan düşebilir

Lemus

ghost12 demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,

9 Aralıkta 8mbit netlimitsiz 49 tl ye geçtim çağrı merkezinden aynı gün içinde 2 kere aradılar(Düşünüyordum zaten geçmeye 1 sene önce geçmiştim kaldırmamıstı hatlar 10 kb hız alabiliyordum ama 1 senede değişmiş alt yapı).(1 mbit sınırsızdan) 9 Aralıkta 8mbit e geçmeden önceye kadar 12 gb download olmuş.Şu anda 14 küsür gb.Adil kullanım diye bir zırtapoz madde var 15 gb de hız düşüyor 512 kbye.Ben şimdi 15 gb yapınca hızım düşücekmi?.Ama dediğim gibi zaten 8mbit e geçmeden önceden 12 gb download yapmışım ne olucak şimdi.Ayriyetten hız düşürmedikleride oluyormuş 5-6 ay hiç hız düşmeden kullananlar var onlar nasıl kullanıyor?.Ben şimdi her ihtimale karşı dns imi değiştim ve Modemimi hiç kapamıcam bu yöntemler etkili olurmu hız düşmemesi için?.Acil cevaplarsanız sevinirim

Hız düşmemesi için bir bug,özel yöntem filan bileniniz varsa yazarsanız çok güzel olucak :roll: :thumbsup:
Proxy Switcher la ülkeni değiştir belki bug olur :P :lol: :mrgreen:

Mopneet

ghost12 demiş ki:
Hyperion demiş ki:

Hızı düşmeyen birini buldum o zaman şu soruyu sormadan bırakmam seni :mrgreen: :muck: :oldie:

Aklıma en çok şu takıldı:modemi yatarken filan kapamazsak yani modem hiç kapanmazsa hızı düşüremiyormuş türktelekom.Doğrumudur bu.Yani sen modemini kapıyormusun yoksa hep açıkmı.Teşekkürler...
Ben de hız düşmüyor dedim ya akıllı. :P

Takımı
Fenerbahce
lemus12tr demiş ki:
ghost12 demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,

Proxy Switcher la ülkeni değiştir belki bug olur :P :lol: :mrgreen:
makara: Yerlerdeyim.
Ps : bende 8mb kullanıyorum. 15gb geçiyor ama düşmüyor :P

Bilgisayarım kapalıyken modemimi kapatırım,netim sınırsız olduğundan beri bir kere bile düşmedi hızım. :thumbsup:

Mopneet demiş ki:
ghost12 demiş ki:
Hyperion demiş ki:

Bende hız düşmüyor dedim ya akıllı. :P
Akılmı kaldı hacim ya bir hız düşerse varya akraba olurum ttnet le.Ne diye kendini savuncan orada madde var adil kullanım diye ama zaten 12 gb ken değiştim tarifeyi ondan bayağı bir rahatsız ederim ttneti.Bakalım ne olucak yarına filan dolar herhalde 15 gb.Görecez

Hmm şimdi gördüm yanlış okumadıysam

SarkoLata'dan biliyorum, neredeyse 1 sene olacak ama sadece 1 defa gördüm düştüğünü. Sanmıyorum düşeceğini.

Ben bunu Sarkolata adlı üyenin hızını bahsediyorsun sandım.(Yanlış okudum sanırsam eheehe) :mrgreen: :mrgreen:

Bakalım inşallah düşmez düşersede ben böyle sistemin eski download ı hesaba katmaması lazım.Ayda 1 kere tarife değiştirme hakkı olmasıda çok kötü.Bakalım hız düşerse ttneti arayıp 99tl lik olana geçirin derim artık.1 kere değişme hakkıda olsa parayı gördüklerinde el altından hallederler belki dimi ama :thumbsup: :beer:

Doma$no

Ya bnmde 9GB olmuş daha çok fena yavaşladı Cs de 800ping var sroya giremiyorum c10 veriyor.İnternet sayfalarını1 dakikada açıyor.Ne yapmam gerekiyor.
PS:Hep akşamları oluyor.Sabah sorun yoktu.

Advance

Çooook uzun süredir kullanıyorum 1 kere düştü ama o da 15'te değil 200 küsürdü ayın 28inde düştü 3 gün sonra geldi 8mbit geri bir daha da düşmedi :lol:

Yukarı Alt