Şerefsiz topluluğun vermek istediği bilgi Zardock un aynen dediği gibi !
Pkk iyi , Türkiye kötü ve TSK kötüdür.
YASADIŞI TERÖR ÖRGÜTÜ PKK PSİKOLOJİK PROPOGANDA UYGULUYOR.
34 TERÖRİST ÖLDÜRDÜNÜZ. HANİ FOTOĞRAFLARI DİYORLAR ! YANİ TSK YI KÜÇÜK DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR. TSK FOTOĞRAFLARI YAYINLAMAK ZORUNDAMI ?
TSK KÜÇÜK DEĞİLDİR. BİZ SOMALİ ORDUSU DEĞİLİZ .BİZ YİĞİT TÜRK ORDUSUYUZ!!

İŞTE ASKERLER ARASINDA KÖSTEBEK VAR VS. BUNLARDA YALAN BENDE BUGÜN MİLLİ GÜVENLİK DERSİNDE ANLADIM !
BÖYLE DİYE DİYE AKLIMIZI KARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR.

LÜTFEN BU HASSAS KONULARDA GENELKURMAYA GÜVENELİM
! DIŞ GÜÇLERİN AJANLARI ÜLKEYE FİTNE SOKMAK İÇİN YER ARIYOR. ONLARIN OYUNLARINA GELMEYELİM!

AZ KALDI EĞİTİMLİ YENİ NESİLLER EMPERYALİZMİ VE ANARŞİYİ YERLE BİR EDECEK !!

[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/g0zLPBLbzq0[/flash]

Sayın arkadaşlarımız şuan askerimizin izi bulundu. 4 yönden onları sağsalim geri almak için operasyonlar sürüyor.. Şuan kuzeyıraktalar. Ama 2 saat önce sırımıza yakınlaştılar.

Bilgilerinize..

SBH TEŞKİLATI / TİEM

http://www.cyberprotest.org dan yetkili biri diyor bunları.

İnş. sağa salim geri dönerler. Sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öfkeden kuduruyorum ne diyeyim Allah sabır versin.

Umarım esir edilmiş ya da kaçırılmışlardır.Diğer şıkkı düşünmek istemiyorum.Herkesin günahı boynuna... Embarassed

Vay benim Türkiyemin haline derim... Crying or Very sad Crying or Very sad

bu videoyu koyan itin amacı pkk iyidir türkiye teröristtir bunu ortaya atıyo ulan serefsız aldıgınız onca sehıdı ne cabuk unuttunuz bıde ıste pkk ey turk halkı demıs senın 7 sulalenın aq o........c

Zardock demiş ki:
bu videoyu koyan itin amacı pkk iyidir türkiye teröristtir bunu ortaya atıyo ulan serefsız aldıgınız onca sehıdı ne cabuk unuttunuz bıde ıste pkk ey turk halkı demıs senın 7 sulalenın ** o........c
+1 gözlemlerin çok doğru Zardock. Bunların sadece karelik olduğuna inanıyorum. 5 poz çekmişler ne bilelim biz böyle tutulduklarını. it hepsi soysuz.

yeter be bu pkk dan cektıgımız bıktık ya konwoya cıkıyoruz tepkı ıcın hala aynı b .. yıyorlar napacaz anlamadım askere almıolar hıcbısı yapamıoz napacaz noz be !

Halkımızı doğru eğitmek için çaba harcıyacağız herşeyin başı eğitim extraokk

splendour2 demiş ki:

bırak allahını seversen ne eğitimi yha bi insanın içinde hainlik serefsizlik duygusu varsa onu eğit genede ülkesini kendi değerleri için satar bu ................................................

ulan hiçmi ülkenizi sevmionuz be hiçmi yaptınız adilikten utanmıonuz be serefsizler

bu alıntıdaki ayzıyı kim yazmış

Madem bu kadar iyisiniz o zaman beşikteki bebeklerden ne istediniz lan vicdansızlar Evil or Very Mad Mad

baho1992 demiş ki:
splendour2 demiş ki:

bırak allahını seversen ne eğitimi yha bi insanın içinde hainlik serefsizlik duygusu varsa onu eğit genede ülkesini kendi değerleri için satar bu ................................................

ulan hiçmi ülkenizi sevmionuz be hiçmi yaptınız adilikten utanmıonuz be serefsizler

eğitim şart kardes banada sanada ülkedeki her insana eğitim şart

diyecek bise bulamıyorum kanı bozuk serefsizler babam bunlardan olsa gözümü kırpmam vururum pis bebek katilleri ALLAH 8 ASKERİMİZİN YARDIMCISI OLSUN!!

nasonex demiş ki:
baho1992 demiş ki:
splendour2 demiş ki:

eğitim şart kardes banada sanada ülkedeki her insana eğitim şart

şart şartta ama bunları ne akdar eğitsende boş

Beşikteki bebeden toprak istediler bunlar kardeşim... Bunların anası atası bacısı karısı kızı yok. Bilmezler ne olduğunu nasıl olduğunu kedinin nasıl dünyaya geldiğni onu kimin yarattığını bilmezler. Bunları yoplayacaksın üst üste koyacaksın ..... Kodumun şerefsizleri...

Yukarı Alt