MrT_548 adlı çardaki tüm skiller 113maxdır ve 800k sp vardır.(Gereksizler dahil) Oyunu bırakmaya karar verdiğim için tüm çarlarımı satıyorum.Çarlar çok sağlam Sw nin en sağlam slotunda bile ayakta rahatça durabiliyorlar ve dikkat ederseniz tam olarak 1pt lik çarlar bulunuyor kendi pt mi kurmuştum.E-posta korumaları var hotmail üzerinden yapıldı diğer sitelere güvenmiyorum sorun çıkarabiliyorlar.Hotmail de alım yada satım işleminde sıkıntı olmuyor.Alırken hotmail gizli sorusundan joymax gizli sorusuna kadar tüm detaylı bilgiler verilecektir.Birden fazla karakterimi almak isterseniz indirim yapabilirim konuşur anlaşırız.Ortaköyde ikamet ediyorum isterseniz gelir çayımı içersiniz, isterseniz ortaklaşa kararlaştırıp biyerde buluşuruz.Ben elden alamam aracı kullanalım derseniz güvendiğim ve beni tanıyan 2 site mevcut biri esngame (sinan abi beni tanır) diğeri de cvcbilgisayar'dır.Bu 2 site üzerinde daha önce alışverişlerim oldu ve aracı kabulümdür.Almak isterseniz cep telefonu numaram: 0506-388-03-43 tür.Arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her karakterde dress bulunur.Dressi olmayan karakter yoktur.

Çarlar aşşağıdaki gibidir.Setleri için rev6ya bakabilirsiniz.

111lvl Wizard-Cleric (_Dizzy_)= 250tl (Bu karakterde magic staff / FB +5 Light Armor set ve +5 takı seti bulunmaktadır.)

110lvl Wizard-Bard (KraLTiMe)= (SATILDI)

107lvl Wizard-Bard (HellDriver)=250tl (Bu karakterde Magic+12 Staff ve FB +5 Robe set ve +5 takı seti bulunmaktadır.)

111lvl Warrior-Cleric (DeadLieST)=250tl (Bu karakterde Magic 2h, Magic shield, Normal 1h, Nova+5 FB Heavy Armor Set ve ve +5 takı seti bulunmaktadır.) (Kafalık nova değildir FB+5 ve normaldir.)

107lvl Warrior-Cleric (BLacKScreaMz)=170tl (Bu karakterde Magic 2h, Magic shield, Magic 1h, FB +5 Heavy Armor Set ve +5 takı seti bulunmaktadır.)

107lvl Wizard-Bard (BIackLiqhT)=170tl (Bu karakterde Magic staff, FB +5 Robe Set ve +5 takı seti bulunmaktadır.)

107lvl Wizard-Bard (InFIames)=170tl (Bu karakterde Magic staff, FB +5 Robe Set ve +5 takı seti bulunmaktadır.)

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

Konu güncellenmiştir.Tüm setler +5 yapıldı.Acc setler dahil.Karakterlere tekrar göz atmanızı öneririm.

Yukarı Alt