Char ismi: 8 Adet EU Char
Char level: 67
Char Fiyati : TL
Char chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Bard

Char itemsiz satilacaktir

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

CHAR resimleri için akşamı beklicez. 6 char için zaten gösterilecek çok fazla bir şey yok.

EU M BloodyDracon 67Lv 900787 SP Bard Mastery Levelinde(Noise+Moving açık) Stat verilmemiş Admiran Dress
EU F BIoodyDracon 67Lv 831213 SP Warlock Nukeler açık debuflar kapalı Alan Etkili Poison Efekt açık 1Str/7Int olarak verildi.
EU F RedPrism 67Lv 427934 SP Bard Mastery Levelinde Moving/Noise/Mana ve dance açık full int
EU M Draconis 67Lv 476503 SP Bard Mastery Levelinde Guard Tanbour/Noise/Moving/ve en üstteki pasifler açık dresi var adını hatırlamıyorum summer5:
EU F DeathReeper 67Lv 497486 SP Cleric Mastery Levelinde Res/Bless/Int/Str/Def ler açık.
EU M DeathBlink 67Lv 865028 SP Bard Mastery Levelinde Moving/Noise açık full int (wiz olarak düşünülmüştü) blue basılmamış Dark Warrior dresi var

EU M MorningStar 94Lv Warrior/Cleric 2h levelinde max, warrior buflar levelinde max, cleric levelinde max, 243436 sp si mevcut. çook eskiden alınma henüz açılmamış pre plus u mevcut. premium silk ile alınmadığı için satılamıyor. grab peti(ölü) ve 90Lv noname wolf var. dresi mevcut yine premium silk ile alınmadığı için satılamıyor. Irisin ilk charlarındandır.

EU M BlazeLord 90Lv Wizard/Bard 90+7 staff ölü grab pet 90lv wolf(adı disaster) ve melek kanadı var. skilleri çok iyi değil.
diğer 2 char için ise akşam birşeyler upload etmeye çalışırım.

bunun haricinde 5 adet 730+ günlük grab pet var. char ile yada tek olarak verebilirim. petler isimsiz...

6 adet charı kasmaya başlayalı 1-1.5 ay civarı oldu 3G kullanıyordum TTNET ADSL ye geçtim ve bağlantı kopmalarından artık oyuna girmiyorum. 3-5dk da bir bağlantı kesiliyor. ve 20 gün oldu düzeltemediler. böyle bir net bağlantısı ile sro oynanmaz ve satıyorum.

aklımda bir fiyat yok TL karşılığında teklif bekliyorum. uçuk rakamlarda gözüm yok. petler için ise aklımdaki fiyat 25TL. site aracılığı isteyen aracılığı öder. resim isteyenlere akşam birşeyler yapmaya çalışacağım. dediğim gibi en uzun süreli internet bağlantım 3-5dk oluyor. o sırada ss alabilirsem koyarım.

MorningStar 94Lv EU Warrior/Cleric için resimler
- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

BlazeLord EU Wizard/Bard 90Lv için Resimler
- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
MorningStar ve BlazeLord için resimler eklendi.

arkadaşlar pet fiyatları size çok gelebilir ama zaten 28 günlük petin fiyatı kabaca 10TL 2 yıllık pet için 25TL çok ciddi bir rakam değil. 2 tane 400günlük peti 1b den sattım. buda iris için 30TL ye denk düşüyor. 2 pet için 60TL eder ki ben 2 katı süreli peti daha uygun fiyata veriyorum. tabi ihtiyacı olana.

ödeme şekli ise şu: Garanti bankası hesabıma yapılacak havale sonrasında pet yada char teslim edilir. Hafta içi 18:30 dan sonra hafta sonu ise sabah 10 dan sonra anında teslimat yapılır.

hepsinde mail koruma var. alacak olanlar mail ile birlikte verilecek. Almayı planlayanlar bunları göz önünde bulundursun.

EU F BIoodyDracon 67Lv 831213 SP Warlock Nukeler açık debuflar kapalı Alan Etkili Poison Efekt açık 1Str/7Int olarak verildi.

Buna ne kadar istiyorsun kardeş boş bi şekilde pet - dress fln var zaten diyer charlarımda

kardeş almayı düşünüyorum telefonunu veya msn adresini özel mesajdan atda konuşalım

Yukarı Alt