7int 1str hybrid char acmayi planliyorum arkadaslar pure int yapsam bile bicheon skillerini full upladigim ve pvplerde kullanıcagım ıcın pysh rainforce ile critic sansımı arttırmak adına skıllerı boyle bır yapılandırmayı tercıh ettım skilleri sormuycam sabit zaten light90-cold90-fire30-bicheon90 sizce kıyafet secimim ne olmalı? ve sizce 7int 1str char pure int char ıle kıyaslandıgında artıları eksılerı acık olarak nedır? lutfen konuyla ılgılı gercekten acık bılgıler verebılcek arkadaslarım cevap yazarlarsa cok sevınırm :muck:

kıyafet armor olcak eger charının Full ınt yaparsan daha çok mag defansın ve wurşun olur str wericeksen illa heuksal açman lzm hybırd bicheon olmaz

rockÇı demiş ki:
kıyafet armor olcak eger charının Full ınt yaparsan daha çok mag defansın ve wurşun olur str wericeksen illa heuksal açman lzm hybırd bicheon olmaz
ben olucagı kanısındayım neden bıcheon olmuycagını acıklar mısın kardesım?

kardeş bicheon u max güçte wurabilmek için full ınt olman lzm çünkü imbue etkisi dahada artar
snn kafanda şöle bişe war şimdi biraz str weriyim phy de artsın daha iyi olur ama böyle bişe yok en ii nuker yapılandırması şu anda FULL INT 90 cold-lıght-bicheon dur 30 sana kalmış ama ben pacheon öneririm çünkü atack ratıng war ve bence çok işine yarar

Eğer hybırd olucaksan daha fazla wuruş gücüne ihtiyacın war bu yüzden heuksal olman lzm spear her zmn +2 fazladır sworddan ondan bide heuksalda hızlı wuruşlar war

Yukarı Alt