1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

70 üstü mastery ve damage artışı yardım ?

1. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ecsro nun kendi sitesnde sorulan ve tam cevaplanamamış bir soru ilgimi çekti, bende size sorayım dedim. bildiğimiz gibi skiller 70 e kadar gidiyo, ama mastery i 90 a kadar çıkartmanın atağı arttırması lazım. atağı etkilemiyor diye bir şey duydum. yani okçuysanız ok skilleiniz 69 da olsa 90 da olsa damage değişmiyomuş. ne kadar doğru bilmiyorum ama sizinde görüşlerinizi alayım? özellikle 70 üstü arkadaşlar masteryleri +70 yapınca damagenin artıp artmadığı hakkında yorum yapabilirler mi ??

2. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    artar %20 bi damage artışı söz konusu

3. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    normalde dediğin gibi ama, ecsroda böyle birşey yok deniliyor, ecsroda masteryi 70 yapsan da 90 yapsan da atak değişmiyormuş 70 daki atak ile 90 daki atak aynı kalıyormuş.skillerin 70 de maxlanması ile ilgili birşey diye duydum, kaynak silkroad-trader.de sitesinde bir konuda vardı, isterseniz tam link verebilirm.

4. mertcangs

mertcangs Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    değişmez skill mastery sınırında aç ister 70yap ister 90 devil arrow aynı vurur mesela
    sen mastery uplayınca skilldeki atak gücü değişmiyor yani isroda olsa ecsroda olsa mastery etkilemez

5. Mehmet Han

Mehmet Han Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Okuyom ben ya
    Ah bi oyuna girebilseM :D
    70 maysterisini sonra düşünürüz

6. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Ben uplamıyorum şahsen. Ama 90 lv. arkadaşlarıma sorunca upla. Pvpda ileride çok büyük faydasını görürsün diyorlar. Ben de tam olarak bilmiyorum :D

7. mertcangs

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    upla ama sadece silah skillini onunda sebebi farma girip zor kasmaman olucaktır
    exp azalmasın diye mastery upluyoruz ancak damage ile ilgili bişey diğil
    skillin damagesi üstünde yazar zaten o damageler mastery uplayınca artmadığından ilgisi yok

8. Orpheus

Orpheus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence artiyor sonuc olarak her master up %1 gibi o mastery dmglerine extra bir atack sagliyor yaziyor :) gerci daha 46 lvl iz 90 arkadaslarin karsılastirmasi lzm mesela biri 90 da biri 70 te olan 2 full int nuker fire nukelerle 10 deneme kosuluyla karsilastirabilirler ayni mobda bolece bizde bilgilenmis oluruz

9. mertcangs

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    o yazıyı görmemiştim sağlıyormuş :D

10. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar skilller 70 de oldugu çin 90 yapsanız bile atacka etkisi olmaz niye derseniz skiller 70 de oldugu için siz nekadar uplarsanız uplayın sınır 70 oldugu için atckda degişme olmaz ister 90 yapın ister 70 bırakın size kalmış ama 70 de bırakmanız daha mantıklı

11. Orpheus

Orpheus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    genede 90 a cekmek zorundayiz yoksa ex kasilmaz bence bir diger noktada zaten skilleri etkilemiyor direk olarak skillin uzerinde bir artisi yok ama mastery skilli uplarken ustune gelirseniz orda mastery adina % lik bir artik yaziyor bence bosuna yazmamislardir diye dusunuyorum onu yani buda bence misal fire kullaniyorsaniz imbue nizde ve dmg skillerinizde belirlir bir artis sagliyor gibime geliyor.

12. Tivies

Tivies Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    skiller saten 70 te 70 . skill e kadr up la sonra tamamdır. Saten 90 aa kadar sadece skill lwl ini upluycaksın skill leri açtıktan sonra 9 -12 -18 e getirdn mi saten bir artış ı kalmıycaktır o nedenle pek işe yaramaz sadece char takas ve satmada yararlı :wink1:

13. hakan_5

hakan_5 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim düşüncem sadece el yakma skillerinde özel bir avantaj sağlıor diyelim bicheon demon blade skili 2k vuruor mastery lwl 70de yada 69da bunu 90 yapsan pek birşey farketmez yine 2k vurur ama Fire Lighting ve Cold gibi skilleri derinden etkiliyor diye düşünüyorum mesela nukerseniz nukenizi denemenizi tavsiye ederim normalde diyelim lighting 50 nukesi ile 6k vurduğunuz bir moba 1lwl up yapınca bu olay 6.150 6.200e kadar gidiyor + yüzdelik dilimin artışı sadece magicalı etkiliyor diye düşünüyorum pys caracterler kendileri bilir ama Nuker characterlerin kullandıkları el yakma ve nukeleri büyük ölcüde damage gücü artıyor dediğim gibi deneyin ve görün