1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

7 1 Hybrid Spear Rehberi!!!

1. WooDY_

WooDY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    7 1 int ağırlıklı hybrid in mantığı nuker kadar iyi vurmak ama aynı zamanda biraz daha fazla canımızın olup daha zor ölmemizdir... aynı zamanda heuksal pasifiylede can miktarımıza katkıda bulunacağız... pretector giymenizi tavsiye ediyorum... geçelim skillere

cold 80
    lightning 80
    fire 80
    heuksal 60

şeklinde olacak ve açmamız gereken serilerde alt tarafta göreceiz...

bunlar tamamen benim düşünce ve tecrübelerim eksik gördüğünüz yanlarını belirtirseniz düzenler ve en iyi şeklini ortaya çıkarırız...

2. ebri

ebri Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hala fire acıosunuz yhaw :)
    kendin bakınca gormen lasım kendi rehberinde bile goruorsun ama hala fire acıosun sadce imbue icin walla giden masterye yazık!!
    1-) lightta hepsni acmıssın işte demekki hepsi lasım e imbue icin nie 80 fire mastery weriorsun! hic fire nuke falan deme cnku lighttada nuke war oda kasıor pvpde sadce nuke atmayacagına gore fire sacma!
    2-)7-1 in amacı 1az hp we cok damage demişsin 60 hueksalda dogru durust skill yok nasl fasla wurmayı planlıorsun! we 1 pvdede en fasla 2nuke atcagına gore hic kmseyi yıkamazsın!!

nuker light - cold olmalı snrada str agırlıgına gore en uygun silah belirlenmeli!!
    full inte bicheon
    7-1 e 2side olur
    5-1 hueksal olmalı!!

tbi oyun bu zevk meselesi ama oyunda ileriyi goren hic kimse bu rehberi yapmaz!!

3. WooDY_

WooDY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    fire el yakma fazla demage verio sadece el yakma için fire açılmıokii üstelk 7 1 hybrid sen eer normal olarak nuke atacaksın o zmn en çok vuran fire nukesini kullanmamk aptallk olr int ağrlklı bi charda heuksal skillerini kullanmaı düşnmüon herlde çk düşk vurrsun o zmn onun için nuke leri kullancan vede heuksal ı psafin can vermesi ve 2. seri için açiosn

4. ebri

ebri Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne ne ne neeeeee!!! cok dusukmu wururum!!! aaa yapma bunu yhaa bide rehber hazırlamıssın!!
    72+ hueksal skilleri olan bir hybridle oynadınmı????? kullandınmı soul ya da ghost skilini de boyle diorsun!! 1 tkrar dene bakayım sonra 1 daa cwp yaz Wink

5. WooDY_

WooDY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    nerdeyse full intiz 7 int 1 str phy. vuran bi skill ne kdr ne kdr ii olabilrkii 7 str 1 int deil 7int 1 str

6. Beijo

Beijo Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hacım bişi sorcam sana sen eğer 7-1 hybird kastıysan kasarken nasıl kasıyorsun ben 61 lvlım su an tek attıgım moblarda kasıyorum fire 57'de bıraktım buff ve meteor için buff acmasamda olur ama meteor olmadan kasılmıyordu mecbur actım...şimdi fire 57 de bırakıcam daha uplamıcam yani
    Light Nuke - Fire 43 nuke-Fire 56 nuke bunlarla kasmayı düşünüyorum...ileride bi zorluk cıkarmı kasarken fire uplamam gerekirmi diye düşünüyorum...zaten farmlıyım...
    biraz uzun oldu şimdiden saol ...^^

7. WooDY_

WooDY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    9 gap çekip sora 80 e kdr 9 gaplamı gitmeyi düşünüosn tam ne dememk istediini anlamdm vede tek attıın moblarda kas nuker için en hızlısı o oluyor...

8. ebri

ebri Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw hala annamadın yhaa..!! full strler imbusiz mi wuruor??
    nerdeyse full intizz.!! imbue acıp 1 skill dene bakayım full strden kac kat fasla wurcan.. Wink

9. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    heuskal 60 ta bırakacaksan hybird olmanın bi anlamı yok hybird oalcaksan weapon skillerinden birini kulacaksın ve light fire veya colddan birini eleyeceksin
    benim favori hybird tavsiyem 90 capı için Arrow Bicheon 90 fire 90 light 90 heuskal 30 (passive için)
    Spear için Arrow Heuskal 90 light 90 Cold 90 (kalan 30 mastery pek bi işe yarayacağını sanmıyom daha fazla dmg vurabilmek için pacheon 30 en mantıklı olur )

10. ebri

ebri Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her turlu tavsiyem light cold ondan sonra wep seç geri kalan 30da fire wer fire shield we phy buff icin azda olsa işe yarar pacheonu salla :)
    bicheon light fire dandık olur bicheon light cold ya da spear light cold o char hersfernde yener :)

11. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence cold 60 olmalı spear 80 olmalı çünkü 60 lv heuksal ile hybird spaer olmaz zannımca Rolling Eyes

12. ebri

ebri Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence hem cold hem spear 80 olmalı :) fire olmayacak nasl olsa nie coldu 60 bırakalım :lol: :lol:

13. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence fire da gerekli onun nuke leri olmadan zor. .. cold un nukeler berbat sadece kalkan ve buff için 80 e getirmek bence anlamsız

14. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    ya snow shield gelmeden once kimse bu kdr cold meralklısı değildi bi snow geldi cold açıyo herkes ben hybird olsam cold açacağıma defans için bicheon kullanırdım kalkanda var en buyuk attack fire da var zaten bu buildden sağlamı kolay kolay çıkmaz illaki snow açıcaksanız 30 lvl boşta kalıyo 90 * 90 * 90 yapınca cold açıp snow açın yada bunlardan birini biraz daha geri alıp coldu biraz daha uplamak mumkun

15. ebri

ebri Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw tek sorun snow olsa haklısınız 90da 264phy def gelior osu busuda cabası..! 1 ironwall actıgında hangi str eu char sizi yıkabilir soylemisiniz??? we light cold olup elinize alın bakayım sword shieldi gorun def ne demekmiş kim yatırabilrmiş..!! 1-2tane kıcı kırık nuke icin 80mastery harcıorsunuz! lighta imbue haric hepsni acıorsunuz imbue icinde fire acıosunuz masterye yazık walla.! ben light nuke imbue kastım superde hızlı kastım!! 1nuke 3 weya 2 mob 2. nuke 2mob mefta geriye 1 kalıo onada lion haydi mefta sen fire ile tek tek alankadar.!! orası isin MVP tarafı pvpde nuke atcaksınız sankide.. full skill nuke atmak zaman kaybı stun yada yatrı skilinden snra yerden kalktıgında ya da pvpye baslarken 1 tne atcaksınız..!! cold nuke attınmıki hem az cakıor diorsun :)

16. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Fire'in 2 ve 3. skiller ac benceee

17. WooDY_

WooDY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    2. yi kalkanka kullanılıo die işaretlemdm 3. ise phy. verdii için tercie göre isteyen açablr..