aboo demiş ki:
verecek bi cevabın olmadıgı ıcın bısey yazamaman normal ayrıca senı cıddıyete davet edıyorum asagılayıcı bı sekılde konusunca benı bozmusmu oluyosun?nedense yazımı curutecek 1 kelıme bıle edememıssın ayrıca sp farmı bıtmıs 73 lvl charım war marsta full nuker senden ogrenecek degılım ve ayrıca spear la swordun farkını bılmıyosun galıba bırısı kalkan takıyo 1 ısı 2 elıne pıke alıyo ok?zuzuzuzu :lolmuch: :lolmuch: 2 sının damagelerını kıyaslaman sacma bız burda fıre ıle fıre sız sword nukerın tartısmasını yapıyoruz eger anlayabıldıysen tabı swordla vuracagın muazzam damageler(sana gore :lolmuch: )senı tatmın edıyosa o baska ama verecegın cvp ı adam gıbı verıp ve neden haklı oldugunu kanıtlayabılecek bıseyler solersen baska zaman tabı ınsanlar sana cıddıyetle yaklasır kaale alır ama benım artık almıyacagım kesın extraokk
yow orada bi suru sey yazmısım konsmaya katılan sensin! blader az wuruor tmm adam str bladeydi cart curt! int bi char imbueyle beraber bicheon skilleriyle zıbarır! gıdıklamaz yani! dger msjımdada bicheon gııdıklıosa hueksal hic wurmaz demiştim! bicheon imbuesiz gıdıklar dogru ama imbuesiz hueksalda gıdıklamaktan ote gdemez bunu belitrmeye calısmıstım orada!

hem full nuke atan bi char (senn yaptıgın gibi 90 fire , light,cold) bence kmseyi kesemez! nuker kestin dielim 1tane ble str kesemeszsin adam gibi bi charı! we firede işe yarayan sadece gucuyse (size gore) imbuenin ve nukenin damagelere bakmaınızı oneririm(light we fireye) nukede oradaki sayı fasla iş yapmaz! %leri iş yapar hem o konudada light nukeler önde! imbuede de coook az 1 fark war we buda hic bsy diil!
hybrid olcan cold light we hueksal olcan okadar! snowun max gelen phy def max zaten intsin prot gydnmi armor nuker gibi guclu olcan (cold sayesinde) sen fire acıcan light lasım onu acıcan wep skill acıcan colda kac kaldı? (90 gelecek) 30cold oda eder %23 snow shield kimi kesecen sen oyle??

1de imbulerderki rakamları yazayım unutmadan !!
light : 522-970 (90 lvlde)
fire :658-1097 (buda 90)
120-130 arası fark icin sen charından guselim 90 lvl ya da 80 masteryi çöpe atıcaksan o senn mutevaziligin olur! we ben daha birsey soylemiorum!!!
aynı serverda olsaydıkta bi pvp yapsaydık keske :lolmuch:
fire'nin devri bitti (nukerlerde) ama cogu insan bunun farkında diil ilerde anlarsınız ins (90 gelince :lolmuch: )

ebri demiş ki:
aboo demiş ki:
verecek bi cevabın olmadıgı ıcın bısey yazamaman normal ayrıca senı cıddıyete davet edıyorum asagılayıcı bı sekılde konusunca benı bozmusmu oluyosun?nedense yazımı curutecek 1 kelıme bıle edememıssın ayrıca sp farmı bıtmıs 73 lvl charım war marsta full nuker senden ogrenecek degılım ve ayrıca spear la swordun farkını bılmıyosun galıba bırısı kalkan takıyo 1 ısı 2 elıne pıke alıyo ok?zuzuzuzu :lolmuch: :lolmuch: 2 sının damagelerını kıyaslaman sacma bız burda fıre ıle fıre sız sword nukerın tartısmasını yapıyoruz eger anlayabıldıysen tabı swordla vuracagın muazzam damageler(sana gore :lolmuch: )senı tatmın edıyosa o baska ama verecegın cvp ı adam gıbı verıp ve neden haklı oldugunu kanıtlayabılecek bıseyler solersen baska zaman tabı ınsanlar sana cıddıyetle yaklasır kaale alır ama benım artık almıyacagım kesın extraokk
yow orada bi suru sey yazmısım konsmaya katılan sensin! blader az wuruor tmm adam str bladeydi cart curt! int bi char imbueyle beraber bicheon skilleriyle zıbarır! gıdıklamaz yani! dger msjımdada bicheon gııdıklıosa hueksal hic wurmaz demiştim! bicheon imbuesiz gıdıklar dogru ama imbuesiz hueksalda gıdıklamaktan ote gdemez bunu belitrmeye calısmıstım orada!

hem full nuke atan bi char (senn yaptıgın gibi 90 fire , light,cold) bence kmseyi kesemez! nuker kestin dielim 1tane ble str kesemeszsin adam gibi bi charı! we firede işe yarayan sadece gucuyse (size gore) imbuenin ve nukenin damagelere bakmaınızı oneririm(light we fireye) nukede oradaki sayı fasla iş yapmaz! %leri iş yapar hem o konudada light nukeler önde! imbuede de coook az 1 fark war we buda hic bsy diil!
hybrid olcan cold light we hueksal olcan okadar! snowun max gelen phy def max zaten intsin prot gydnmi armor nuker gibi guclu olcan (cold sayesinde) sen fire acıcan light lasım onu acıcan wep skill acıcan colda kac kaldı? (90 gelecek) 30cold oda eder %23 snow shield kimi kesecen sen oyle??

1de imbulerderki rakamları yazayım unutmadan !!
light : 522-970 (90 lvlde)
fire :658-1097 (buda 90)
120-130 arası fark icin sen charından guselim 90 lvl ya da 80 masteryi çöpe atıcaksan o senn mutevaziligin olur! we ben daha birsey soylemiorum!!!
aynı serverda olsaydıkta bi pvp yapsaydık keske :lolmuch:
fire'nin devri bitti (nukerlerde) ama cogu insan bunun farkında diil ilerde anlarsınız ins (90 gelince :lolmuch: )
beni anlamadıgın cok bellı ben dıyorumkı eger Full ıntsen ve swordsan heuksal ı hıc hesaba katmadan weapon skıllerıyle ne yapmayı dusunuyosun? onu demek ıstıyorum lıght nukenın fıre bomb dan daha cok vurdugunu zaten bılıyoruz ama flame wawe wide dan daha cok vuramaz ki zaten suan benim flame wawe wide in parantez ıcı %315 90 gelınce ne olucak orası mechul ama yanı senın anlıcagın sekılde meteor herzaman lıghttan fazla vuracak bu degımeyecek 100 gelse bıle ayrıca full ınt sword nuker eger senın dedıgın gıbı 90 bıcheon 90 lıght 90 cold cart curt olcaksa sword skıllerı zaten ahım sahım bı damage vuramazken tek nukeyle napabılır? eger ole olacaksa hybrıd spear olmak daha mantıklı tek nuke + spear skıllerı daha etkılı olucaktır.ayrıca sadece damage onemlı deıl bılmem hıc fıre nuke attın mı ama fıre nukelerın rangesı lıghttan fazla buda pvp de uzaktan saldırıp adam gelene kadar ghost walk la kacabılecegın anlamına gelır ama lıght ın rangesı cok kısa ayrıca bıldıgın gıbı flame nukelerın burn ıhtımalı war buda + damage demektır.Ben dıyorumkı eger full ıntsen kı cok muazzam bı sılah cekmedıgın surece sword skıllerı sana extra bı guc katmıyacak eger yakın dogus te yapmak ıstıyosan hybrıd spear acıcaksın defans daha az olucak ama hp daha fazla olucak neyse sızın serwerdada nasıl olsa 90 90 90 30 yapılandırmasını yapan arkadaslar olucak sen yatır batırla adama kac vuracaksın bılmem ama adam sana nukelerle ıyı vuracagı kesın ayrıca 90 da gelıcek yenı skıllerıde unutma flame nukeye yenı kıtap gelıyo kı onun damagesı allahın emrı lıghttan fazla olucak bunuda unutma tek nuke + swor skıllerı yerıne full nuke no sword headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

ebri demiş ki:
Beijo demiş ki:
bi başlıkta daha sormuştum bunu 7-1 hybirdi olanlar önerilerinizi alayım şimdi...diyelim 80 lvl 7-1 hybird olduk 90 lvl geldi toplamda 80-90 arası 30 stat pointimizi oluyor bu 30 stat pointi nasıl değerlendiricez ? pure int mi ? 15 stat str yada 15 statt int mi ? nasıl yapmayı planlıyosunuz ?
matematigin cozemedigi problem yoktur :lolmuch: (%99 Razz )
80 lvlde 10 lvl str werioduk
10lvlde ? lvl str wercez!
? = 1,125 str edior yani toparlarsak 1,5lvl str oda tam olarak 5str eder
5str 25 int wericez! balance 80lvldekyle aynı oranlarda tam tutuo Wink
tatmin etmstr umarım :)
matamatik sankim biraz hatalı olmuş :lolmuch:

lv1 de stat point kullanmadığın için 90 lv değil 89 lv str-int hakkın var
şimdi 7int+1 str= 8 stat point
89/8=11,125 stat point
7*11,25=78,25lv int
1*11,25=11,25 lv str vermen gerekir

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
matematik falan değil :lol:
olay senın balance ında ve level 90 geldiği zaman da aynı balance ı koruman lazım bunun için java char yapma programı vardı oradan yararlanırsın ki unutmamanız gereken bir şey var 9th degree kıyafetlere weaponlara str/int bastıgınz da maximum 6 olabilecek artık :lol: bunu da goz onunde bulundurmanız gerek..

Yukarı Alt