Sence ben olayın takımında taraftarındamıyım..?

dediğin 30 milyonda mantık yok o zaman

Prada

Konuşmakla olmuyor cihanno. O zaman gidersin bu lisenin olup olmadığını araştırırsın logosuna bakarsın aksini ispat edersen gelir yalanlarsın..

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Prada demiş ki:
Konuşmakla olmuyor cihanno. O zaman gidersin bu lisenin olup olmadığını araştırırsın logosuna bakarsın aksini ispat edersen gelir yalanlarsın..
Böyle bir lise var bro.

Kod:
Sankt Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu (Alm. Österreichisches Sankt Georgs-Kolleg), İstanbul'un Karaköy semtinde bulunan bir özel yabancı lisedir. İdarî kadrosunun ve öğretmenlerinin bir bölümü Avusturyalı'dır ve derslerde öğretim dili olarak Türkçe'nin yanı sıra Almanca da kullanılır. Bununla beraber, 625 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu çerçevesinde, ders programı dahil okulla ilgili tüm faaliyetler Millî Eğitim Bakanlığı kanunlarına tabidir ve mezun olan öğrencilere Türk lise diploması verilir.

1995-96 öğretim yılında başlatılan bir uygulama ile, Türk öğrencilere Türk lise diplomasının yanı sıra Avusturya lise diploması (Matura) alma imkânı da tanınmıştır. Bu diplomayı almak isteyen öğrencilerin, okul bünyesinde gerçekleştirilen "olgunluk sınavları"nı başarıyla geçmeleri gerekir. Matura diploması alan öğrenciler, Avusturya Yüksek Öğretim Kanunu ve ilgili yönetmelikler uyarınca, Avusturya'da (ve diğer Avrupa Birliği ülkelerinde) diledikleri üniversitede okuyabilirler.

İstanbul'un yanı sıra Prag, Budapeşte ve Guatemala'da da birer Avusturya Lisesi bulunur.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Cynosure demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Respect demiş ki:
Sence ben olayın takımında taraftarındamıyım..?

dediğin 30 milyonda mantık yok o zaman
Mantıkla açıklanamayan şeylerde vardır.
mantıkla açıklanamayan şeyler vardır evet tıpkı burada olduğu gibi Mantıksızca açıklandığı gibi
Üste bak.com :twisted:

aynısımı ? sen bakan körmüsün ^^ biri dıştan biri içten kavrıyo ayrıca sankt george yani s ve g harflerinde oluşan bir amblem yapmaları lazımdı bunu bulmuşlar git sor adnan polata bu amblem taklitmi de o bilir ama seni tınlarmı orasını bilemem ^^

Cynosure demiş ki:
aynısımı ? sen bakan körmüsün ^^ biri dıştan biri içten kavrıyo ayrıca sankt george yani s ve g harflerinde oluşan bir amblem yapmaları lazımdı bunu bulmuşlar git sor adnan polata bu amblem taklitmi de o bilir ama seni tınlarmı orasını bilemem ^^
Gerçeği göremediler bi türlü :mrgreen:

Cynosure demiş ki:
Ahaha Adnan Polat'ı bile karıştırdı meseleye.Eğer 2 logo arasındaki benzerliği anlayamıyorsan seninle tartışacak hiçbirşeyim yok 8)

Prada

Cynosure sen çok komik bir çocuksun. Güldürüyorsun beni :lol:

*aynısımı ? sen bakan körmüsün ^^ biri dıştan biri içten kavrıyo * sağlam güldüm :lol:

IronyOfFate demiş ki:
Cynosure demiş ki:
Gerçeği göremediler bi türlü :mrgreen:
Bence siz taklit amblemi göremediniz :twisted:

Absence

Koptum yahu
Dur hocam ilişkiyi anladılar biraz içeri dışarı çözcekler aynı stil olduğunu

Cynosure demiş ki:
tamam diyelim ki taklit ne olmuş ?
Diyelim ki değil belli ki taklit

Yukarı Alt