Slm arklar Ben 69lvım bowcuyum ve size bişey sormalıyım çarımı glaviemi yapsam el yakmam buz
sizce ne olmalıyım ? Ve Nasıl döncem glavieye şuanda glav 30lv neler gerektirir bow 69 lv

Nasıl döncem glavieye anlatırmısın neler lazım LÜTFE HELP

RoyalFlush

Bilgiliyim
69 lvla gelmişsin bana kalırsa devam etmelisin.büyük ihtimalle bowdan sıkılmışsındır ama bowun keyfi 76 lvl dan sonra başlar.cold konusuna gelince.çok kararsız kaldığım bir konu benim ilk çarım cold bowman di 2. si ise fire.ikiside çok güzel lakin bowa cold daha bir yakışıyor sanki.
fakat fire daha güçlü bunuda söylemeden edemeyeceğim.

neden glavieye donuyosn ki :? 69 lvl pure str bow char bence cok saglam bir chardir bow kasmasida zordur bence degerini bil :!: sadece imbueni fire olarak degistir :thumbsup:

Eğer dönmek istiyorsan..HP/MP Universall pill gibi materyal satan NPC den Skill kapatan Görevi alırsın biraz zaman ını alır ve maddi durumun iyiyse rahat bir şekilde kapatabilirsin..Gold un varsa tabi yoksa Silk de harcayamassın o kadar skill i kapatmak için fabrikan olması lazım ^^yada CCFer..

ewt glaive yer beni de 52 level glaive yedi sadece bufflarının kendi levelinde olması gap varsa yapabileceğin en yükse seviyeye getirmelisin sanırım senin buffların o kadar iyi değil yoksa gliave seni yenemezdi coldsan

RoyalFlush

Bilgiliyim
glavier bowa her zaman ters gelir.bunu unutma 90 lvl da olsan glavie lerle kapışırken zorlanırsın.
bunun için aslında fire a göre avantajlısın.tek çözüm glavier ı yanına yanaştırmayacaksın uzak duracaksın menzilini iyi kullanacaksın.bu da lightning mastery deki ışınlanma sayesinde olur.zaten cold kullanıyorum diyorsun. 73 level a gelince açılan 5 li combo senin için inanılmaz işe yarar olacaktır 76 levelda açılan strong spring-craft ise tuzu biberi olur +10 crit %bilmem kaç stun koyma ihtimali ile oyun baya bir zevkli olmaya başlayacaktır
90 levela geldiğinde ise anti devil in son kitapçığında +40 crit gibi bir değer var.bu da yaklaşık her 2 vuruşundan biri crit olacak demektir. yeme de yanında yat :)

SAOLUN VAR OLUN KARDEŞLERİM O ZMN BEN BOW COLD OLCAM KALKANLARIMI GÜÇLENDİRCEM

Bana sorarsan glavie ye dönmekte gecikme.
Glavienin bowa her zaman ters geldiği çok doğru.
Hele bi de coldsan yatırman çok zor.
5 li comboya gelince.
80 FF bow dual imbue kullanıyor.Bende sadece 1 tane reduceli yüzük var ve fire shield emperror açık olduğu zaman frostbitten etkisini bile veremiyor.Gerisini sen düşün :wink1:

Kardeş bozma durumunu Cold Bow devam et sen itemlerini sağlamlaştır full blue yap sen o glavie leri yen...

Bana kalırsa dewam et Bow sağlam char Chinde Str olarak en iyi vuran chardır.Coqu kişi glavieden bladeden bıkıp Bowa dönerler sen tam tersini yapıyorsun mesela bende 72e kadar glavie kastım sonra Bowa döndüm ve bow daha sağlam ve daha güclü...Bowa dewam etmeni ve Cold'la qitmeni tavsiye ederim..Pach:90 Cold:90 Light:90 Fire:30 bana kalırsa böyle yap..Coldla qitmişin ve dewam et çünkü Cold'da phy defans ve snow cok işe yarıyor.

Blade , Glavie açan bütün tanıdıklarım 50+ dan sonra Bow'a döndü Bow tavsiye

Bak kardes ben oyunu daha yeni oynamaya basladım beni dikkate almayabilirsin...
Bowmanım diyosun bende bowman kasıyorum su anda 23 Level botta çatır çatır kasıyo:)

Su anda 69 lvl im diyosun git Skill editciden Görevi al o görevin itemi max 300 veya 400 tane toplanıyo o kadarını topla ama tabi lvl kasarken topla !

+ Glavie değil Bladera dön çünkü esit itemli bi blade le bi glavie kapıstımı blader bitirir Kalkanı yeter anladınmı

OYunda sadece 2 tane chara yattım diye oyundan sogumanın anlamı yok bu uzun bir yolculuk yaklasık 7 Aylık gibi bir sürec bu süreci cocugunuza nasıl bakıyosanız karakterinizede öyle bakıcaksınız...

Git bir tane Bot al hem basında oturmamıs olursun eğer oturmak zevkli geliyosa otur öyle kas.
Bowman acayip eğlenceli bi char :D hic yoktan bana göre öyle:) Ama ben 90 lvl e kadar tüpleri biriktircem zamanı gelince bowmanlıktan hadi ben eyw. gidiyorum dicem Blader olucam:wink1:

Allah inş. böyle bişiyi nasip eder ama şunu bil KURTULUSUN TEK ANAHTARI SABIRDIR ...

sasalı382 demiş ki:
Glavie Dönmemin nedeni Pvpde yatmam 68 lv glavie beni yedi
adamın itemleri iyidir seninki kötüdür benimde bow çarım var 75 lvl ken 80 glavie çarı yiyodum elindede 80+5 glavie vardı adamın bnm 72+5 vardı düşün artık bow un sağlamlığını

Yukarı Alt