66lw wizard+bard charım var ve İsrobot kullanıyorum.Haftaiçi okul oldugundan dolayı bota bırakmak istiyorum.nereye ve nerelere bota bırakabılırım.

LW66 wizard+Bard
Server Hera
itemlerim +1,+2,+3 ve özellikli
str : 4593
int : 11657
3 GAP WAR.wizard skill lw 63 + bard skill lw 40 (bardı kapatıp clerid açacağım.O yüsden Bard skiil lw'ı düşük...)

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...SayGıLar EXL =)

ben bu konuyu önceden isrobot bölümünde de paylaştım sizlerle.Fakat orada kimse yardım edemedi veyafta bu konuyu göremediler.O yüsden konuyu tekrar burada açtım.Yardımlarınızı bekliyorum.Eğer konuyu yanlış yerde açtıysa şimdiden özür diler ve konuyu silmenizde kefilim.SAYGILAR =)

Exa

rank8
bardı kapatmaya basladıysan yapcak bisi yok bnce noise yok division yok edimmuları deneyebilirsin ama

Yetilere Koyabilirsin Eğer Shakramlara Bırakırsan Kesinlikle Life Control Açmamanı Tavsiye Ediyorum Arkadaşım :wink1:

cleric olsaydın shakram ve edimmularda rahat rahat kasabilirdin. ben böyle yapıyorum iyi oluyor yatmıyorda.

Eddimmulara koy.68 olunca karralara geç 70e kadar kal orda.70 den sonrada nachallara geç 77 ye kadara orda kasarsın ^^

Bnce cleric veya bard olsaydın daha iyi olurdu şimdi Noise veya Recovery Division Yok Bless Spell çok düşük LeveL canavarında çok kolay yatabileceğinden dolayı Shakram Edimmu senin için en iyi kasma yeridir ne yazıkki ama iyi xp / sp qelmez :S

Yukarı Alt