Beyler kendinize gelin lütfen 2 - 3 saçma sapan video yuzunden kendınızı kaybetmeyın bende 65 lvl warrior arkadaşım wardı suan 74; 75 olcak 65 ken snıplere 2 atıodu ama bı vıdeo ızledım adam warrıorları lion shot la kesıor :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

66 lvl wizard char var dw de mılletı kesıoyrum ama 52+ lvl adamlar beni kesebılıyor ki üstüm full +3 takılarına kadar hepsi blue ...Wizardın tek onemlı noktası Life Control skillidir o skillsiz bir hiçtir..Ki o skill i yapınca %50 hp reduce yıyo vs..

Bnm 68 lvl bowman charım vardı 68 lvl crossbow la kapıştık 7 k crıt yapıştırdı bana.. ben o bana saldırdıkdan cok sonra saldırdım beni öldüremedi adam bi strong cektım adam kactı gıttı Rolling Eyes Cool :mrgreen:

Charınızı adam akıllı yaptınızmı karşınızda kımse duramaz....

15 sn . de pot bastıklarını unutmayalım extrabeer extraokk kahvekeyfi

A

Anonymous

Guest
dR.NooB demiş ki:
Beyler kendinize gelin lütfen 2 - 3 saçma sapan video yuzunden kendınızı kaybetmeyın bende 65 lvl warrior arkadaşım wardı suan 74; 75 olcak 65 ken snıplere 2 atıodu ama bı vıdeo ızledım adam warrıorları lion shot la kesıor :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

66 lvl wizard char var dw de mılletı kesıoyrum ama 52+ lvl adamlar beni kesebılıyor ki üstüm full +3 takılarına kadar hepsi blue ...Wizardın tek onemlı noktası Life Control skillidir o skillsiz bir hiçtir..Ki o skill i yapınca %50 hp reduce yıyo vs..

Bnm 68 lvl bowman charım vardı 68 lvl crossbow la kapıştık 7 k crıt yapıştırdı bana.. ben o bana saldırdıkdan cok sonra saldırdım beni öldüremedi adam bi strong cektım adam kactı gıttı Rolling Eyes Cool :mrgreen:

Charınızı adam akıllı yaptınızmı karşınızda kımse duramaz....

15 sn . de pot bastıklarını unutmayalım extrabeer extraokk kahvekeyfi
Benim gibi düşünüyorsun extraokk
İnt im ama umudumu yitimedım birgün gelıcek str ler önümde diz çökecek

yaf videoyu isle adam kendi lvl larına tek atıo neresi zevkli artık pvp lerin bi wizard geldi geçenlerde benden bi lvl fasla adama 2200 çakıom o bana 3900 benim char yattı saçma oldu oyun adam str bırakmadı

Tabiki str

66 lwl Çinli bir bowcuda Niya Sniper'ları bu şekilde öldürebiliyor. Sniper Moblarının HP leri o kadar fazla değil. Kolay ölebiliyor.

beyler böle olayları yatısdırmayın rok moıtan acıldımı 15 sn de bır pot olayı bıtıyo ve halı ıle oyunun kralı rogue olucak benden sıze tavsıye rogue car acın kasın yoksa 80 lvl uzerı full sun bı adam gelırse valla serverı dagıtır

atakan96 demiş ki:
beyler böle olayları yatısdırmayın rok moıtan acıldımı 15 sn de bır pot olayı bıtıyo ve halı ıle oyunun kralı rogue olucak benden sıze tavsıye rogue car acın kasın yoksa 80 lvl uzerı full sun bı adam gelırse valla serverı dagıtır
nerden bılıosun pot olayının bıtcegını ? Rolling Eyes

ne var şimdi bunu kesmekte yavf ben 63 lv ken kesiyodum 64 oldum kırmızı görev açıldı bi baktım niya sniper lerden kesme var şu an onu yapıyom bi kaydır bi zıpla bi dön pert yerde niya siniper :lol:

Yukarı Alt