eger paran varsa garmnt ve pro takım al pvp de garment i giyersin kasarken protectoru kullanırsın ama yok alamam dıosan bence ılersını dusun garment gıy cunku ılerde pvp yapcagın ıcın pro str cilere ters gelır(int carların karsısında tabi) :wink1:

korsan35 demiş ki:
eger paran varsa garmnt ve pro takım al pvp de garment i giyersin kasarken protectoru kullanırsın ama yok alamam dıosan bence ılersını dusun garment gıy cunku ılerde pvp yapcagın ıcın pro str cilere ters gelır(int carların karsısında tabi) :wink1:
cold 30 la giysin garment i pvp de sonra eu ni çok güçlü desin :mrgreen: xbw ve warrior class lar uman etsinler sora çocuğu :twisted:

bence cold 30 sa fire ın prot skill i açıksa ve itemlerim int fln olmıcaksa(snow için)nce pro sonra armor öneririm ama garment e hiç bulaşma :santa:

Pro . Bende Pro kullanıyorum . Cold El yakma karşımda kimse duramıyo . :coffee: Tabi lvl'ımdakiler :)

Maserati demiş ki:
Pro . Bende Pro kullanıyorum . Cold El yakma karşımda kimse duramıyo . :coffee: Tabi lvl'ımdakiler :)
senle bi pvp yapmak isterdm :) ve fikrinin yanlış oldugunu sana göstermeyi...

str çar prot giymez...yoksa wizardlar seni kolayca ham yapar...

imbue cold olmaz...buildin 90 heuksal 90 fire 72 light 48 cold olması gerekirken...
cold da 90 yaparsan light ta açıkların olr...hadi fire dan kıstın diyelim ki zaten cold imbueli adam gidip fire 90 yapmaz...böylece phy attack ve mag def. düşük olr..çok ah edersn...

cold ve light el yakmalarını INT çarlar kullanır...
-------------------------------------
azcık düşünün şu skill olaylarında...

90 heuksal 90 fire 72 light 48 cold ol pişman olmazsın...

str charlar prot gıyebılırler 90fire-90light+90 weapon skıll ıle yapılandırma kasanlar prot gıymelıdırler pys defans acıgnı kapatmak adına ama charımı 30+cold ıle yapılandırılmıssa garment gıymekten baska sansı yok :thumbsup: cold ımbue ıle takılan arkadasımız da bı an once garmente gecse ıyı olur :wink1:

cold imbueliler (STR) oyunu bıraksa daha iyi olur bence ^^

ve tamam prot giyeblrler strlere karşı daha güçlü olurlar fakat..

wizardlara karşıda kolay lokma olurlar bu yüzden tavsiye etmiyorum...

doruQue demiş ki:
cold imbueliler (STR) oyunu bıraksa daha iyi olur bence ^^

ve tamam prot giyeblrler strlere karşı daha güçlü olurlar fakat..

wizardlara karşıda kolay lokma olurlar bu yüzden tavsiye etmiyorum...
bence mantıksız konusuyosun kardesım tmm ben de sevmem cold ımbue ama cold ımbuenın statuslerını verebılen hıc bı chınese char yok o yuzden bence yabana atılamaz mastery sorunu olmasaydı cogu glavier suan cold imbue kullanıyor olurdu :thumbsup:

mantıksız ? kardeş imbue açtınmı onun masterysini 90 yapmalısın ki...
str ler fire da 90 lamak zorunda çünkü phy attack buff ve passive ler var...
90 silah 90 fire 90 cold 30 light bence kötü bi yapılandırma olur...

bunlarıda geçelim..ki cold statuslarına kötü demiyorm oyunda ki en iyi statuslardan biri cold statuslarıdır fakat o status tutmadıgı zaman coldun statusları sadece mob kesmeye yarar...

ayrıca çinlilerde fire shield serisi maxlandıgında veya europe çarlarda bless spell oldumu buz kesnlkle tutmaz...ve az vurdugun la kalırsın...ben bu yüzden cold imbue tavsiye etmiyorum..

zaten buz açılsada hızlı kullanılan silahlara konmalı glaviede yine uymaz.. cold imbue tutsa bow ve blade çok iyi iş yapar ama tutmuyor işte...

-------------------------------

ve ve ve coldun statusunu verebilen chinese çar yok demişsin...
force un division ve impotent statuslarına maruz kalıp pvpde yeri boyla ve gör bakalım status neymiş...

doruQue demiş ki:
Maserati demiş ki:
senle bi pvp yapmak isterdm :) ve fikrinin yanlış oldugunu sana göstermeyi...

str çar prot giymez...yoksa wizardlar seni kolayca ham yapar...

imbue cold olmaz...buildin 90 heuksal 90 fire 72 light 48 cold olması gerekirken...
cold da 90 yaparsan light ta açıkların olr...hadi fire dan kıstın diyelim ki zaten cold imbueli adam gidip fire 90 yapmaz...böylece phy attack ve mag def. düşük olr..çok ah edersn...

cold ve light el yakmalarını INT çarlar kullanır...
-------------------------------------
azcık düşünün şu skill olaylarında...

90 heuksal 90 fire 72 light 48 cold ol pişman olmazsın...

1- 90heuksal 90fire 90cold 30light olucam .

2- Cold el yakma +pro . ile 72'ye kadar bütün intleri yatırıyorum ..

3- Elimde 64+5 Sos spear var .. Bazende 64+7 glaiveımı kullanıyorum ..

4- İnşallah bir gün yaparız Pvp.

5- Heradayım .. Beklerim ..

bende herculeste kendimden yüksek cold imbueleri yeniorm benden daha az vuruyorlar...onda +5 varken bende +3 vardı yendigimde...
giyiminde çok mantıksızca zaten cold defans var bide prot giymişsin..light yok çok yavaşsın...
fire shield serisi ile senin buzun bana tutmaz...
az vurdugunla kalırsın...vee mag def. açığın var..tek atamazsan tek yersin saglam INT lerden...

bu arada senn yatırdıgın intleri bi görmek isterdim..prot giymiş bir str yi yatıramıyorsa oyunu bıraksın..

90 pac 90 fire 90 force 30 cold ama force olmasam 90 pac 90 fire 72 light 48 cold olacaktı..

ha bu arada fire imbue ile nerdeyse aynı vuruyosndur sebep prot giymen...garment giyseydin fire ile cold imbueleri çok dmg farkederdi.. statusları saymıyorm tutması çok zor...

doruQue demiş ki:
mantıksız ? kardeş imbue açtınmı onun masterysini 90 yapmalısın ki...
str ler fire da 90 lamak zorunda çünkü phy attack buff ve passive ler var...
90 silah 90 fire 90 cold 30 light bence kötü bi yapılandırma olur...

bunlarıda geçelim..ki cold statuslarına kötü demiyorm oyunda ki en iyi statuslardan biri cold statuslarıdır fakat o status tutmadıgı zaman coldun statusları sadece mob kesmeye yarar...

ayrıca çinlilerde fire shield serisi maxlandıgında veya europe çarlarda bless spell oldumu buz kesnlkle tutmaz...ve az vurdugun la kalırsın...ben bu yüzden cold imbue tavsiye etmiyorum..

zaten buz açılsada hızlı kullanılan silahlara konmalı glaviede yine uymaz.. cold imbue tutsa bow ve blade çok iyi iş yapar ama tutmuyor işte...

-------------------------------

ve ve ve coldun statusunu verebilen chinese çar yok demişsin...
force un division ve impotent statuslarına maruz kalıp pvpde yeri boyla ve gör bakalım status neymiş...
yalnız yazdıgımı dıkkatlıce okursan eger ne demek ıstedıgmı anlarsın... mesela ılk olarak ben ne demısım mastery sorunu olmasaydı demısım varkı cold 90 yapılmamlı bır pure str charda bu yuzden cold ımbue kullanılmaz.bısey daha eklıyım cold ımbuelı bır char sadece mob mu keser :? lutfen sacmalama cold imbuelerını piller oyle kolay kolay gecıremıyor birazcık 90 lvl cold glavie videosu fln izle :wink1: ben yine de ekliyorum coldcu degilim bu sartlarda bnm sana tavsiyem 90 fire 90heuksal 90 light 30 cold ya da 48cold 72 light :muck:

doruQue demiş ki:
bende herculeste kendimden yüksek cold imbueleri yeniorm benden daha az vuruyorlar...onda +5 varken bende +3 vardı yendigimde...
giyiminde çok mantıksızca zaten cold defans var bide prot giymişsin..light yok çok yavaşsın...
fire shield serisi ile senin buzun bana tutmaz...
az vurdugunla kalırsın...vee mag def. açığın var..tek atamazsan tek yersin saglam INT lerden...

bu arada senn yatırdıgın intleri bi görmek isterdim..prot giymiş bir str yi yatıramıyorsa oyunu bıraksın..

90 pac 90 fire 90 force 30 cold ama force olmasam 90 pac 90 fire 72 light 48 cold olacaktı..

ha bu arada fire imbue ile nerdeyse aynı vuruyosndur sebep prot giymen...garment giyseydin fire ile cold imbueleri çok dmg farkederdi.. statusları saymıyorm tutması çok zor...

Valla garment geçmem zor .. :mrgreen: 57+3 Som üstlük + sos omuzluk var..

ya sorduğun kabahat bırak ne pro seti ya giy garmenti nukerleri ağlatlar seni:D garment tak hayatına başka bir açıdan bak.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Pvp yapmıyorum demiş arkadaş.E bu demek oluyorki protector set daha iyi gider.Yani mage lere kadar hatırladığım fazla mag. atak yapan yaratık yok.72 ye kadar mole lerde kasarsın cave de.Daha sonra bone solider ve niya hunterlara geçersin.Kolayca 78 lvl civarı olursun daha sonrası sana kalmış 9dg set olaraksa garment öneririm her zaman.
Prot giymen güzel bir armor bulunca giyebilmeni sağlar bu nedenle illede garment garment diye ortalıkta dolaşıp iyi bir garment için servet dökmeni engeller.Son sete paranı harcarsın.Şimdiden iyi bir set düzmene fazla gerek yok.İyi bir garment ile normal bir prot giysi fiziksel defans konusunda eşittir.Ama fiyat konusunda aralarında dağlar kadar fark var.

ve son bir ekleme glavie yavaş bir silah vurdumuda saglam vuruyor aMMa :D

bence cold imbue hızlı silahlar için ideal...

90 bicheon 90 cold 90 light 30 fire olup full int garment giymiş bir çar...

el yakması cold oldugunda comboları ile rakibi ağlatır ve son combodaki statuslara cold da eklendimi ölüm makinesine dönüşür :D bladerlarda cold açabilr ama zaten az vuruyor adamı pvpden soğutur ^^

bu çarı yeni düşünmeye başladım aklımada yattı.. force bow çarımı bitirdikten sonra allah kısmet ederse bu sword'u yapacam ^^

doruQue demiş ki:
ve son bir ekleme glavie yavaş bir silah vurdumuda saglam vuruyor aMMa :D

bence cold imbue hızlı silahlar için ideal...

90 bicheon 90 cold 90 light 30 fire olup full int garment giymiş bir çar...

el yakması cold oldugunda comboları ile rakibi ağlatır ve son combodaki statuslara cold da eklendimi ölüm makinesine dönüşür :D bladerlarda cold açabilr ama zaten az vuruyor adamı pvpden soğutur ^^

bu çarı yeni düşünmeye başladım aklımada yattı.. force bow çarımı bitirdikten sonra allah kısmet ederse bu sword'u yapacam ^^

Gel bende seni ağlatiyim . :mrgreen: ColdGlaiver gücünü çok az insan anlayabilir. 8)

Yukarı Alt