A

Anonymous

Guest
beyler merak ettim bişey var 64 üstü sun weaponların veya itemlerin sniperden düştügü söleniyo peki sadece sniperden mi düşüyo yani sniper üstü canavarlardan düşme ihtimali yok mu? niya hunter , shaman , mage , generaller den düşme ihtimali yok mu?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her mobs dan düşer ama nedense sniper nina hunter favoriler detective

A

Anonymous

Guest
ooo saol içim rahatladı arkadaş sadece sniperden düşer diyoduda demek hepsinden düşüyor tamam istedim yere bırakabilirim artık ^^

arkadasa shamanlardan sun blade dusmustu gecenlerde ama niya hunter we sniperlerden dusme sansi cok daha fazla cunku 80 lvl bi adama o yaratiklar yesil dir we yesilelrde sans artar Wink

lvl 80 2 aydır hunter kesıyorum bı tane sun dusse yav Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sosunların düşme ihtimali niya siperler veya hunterlerden çok yüksek, büyük bir bölüm oynayıcıya sordugun zaman genelikle oradan düsürmüsler. Ama niya mageler ve shamanlar ise düsüyor. Bizim ark çogu bölümü magelerde kastıkları icin sosun blade , armor , pro , gamet gibi itemleri oradan düsürmüsler.ama daha su ana kadar generallerden sosun düsürenini ben daha gormedim bu arada guarlarıda atlamak lazım ondardanda sosun sword dustugunu gordum

bana kalırsın nerede ve ne zaman cıkacagı hic belli olmaz nasip kismet meselesi bu işler

detective

A

Anonymous

Guest
Ray_jovan demiş ki:
Sosunların düşme ihtimali niya siperler veya hunterlerden çok yüksek, büyük bir bölüm oynayıcıya sordugun zaman genelikle oradan düsürmüsler. Ama niya mageler ve shamanlar ise düsüyor. Bizim ark çogu bölümü magelerde kastıkları icin sosun blade , armor , pro , gamet gibi itemleri oradan düsürmüsler.ama daha su ana kadar generallerden sosun düsürenini ben daha gormedim bu arada guarlarıda atlamak lazım ondardanda sosun sword dustugunu gordum

bana kalırsın nerede ve ne zaman cıkacagı hic belli olmaz nasip kismet meselesi bu işler

detective
dogru sölüyosun

70 lvl de bana sniper kırmızı görünürken sun chest 75 lvl de garment boot düştü hunterlerden bence yeşil yada kırmızı olması farketmiyor

Ray_jovan demiş ki:

detective
generalden 1 sun armor-mage den 1 sun garment :mrgreen: .. sniper : 0 :lolmuch: :lolmuch:

arkadaşlar joymaxın açıklamasına göre size yeşil yanan yaratıklardan düşme ihtimali çok yüksek nedenide exp normalden az geliyor exple alakalı ben maviye koyarım diyenler içinde bişi var düşmez demiyorum ama ihtimal az çünkü çok kolay kesebiliyosun kırmızılardan ise çok az düşme ihtimali var bide gavurların bayrmında özellikle kasın derim mesela yılbaşında ii kasın ve yeşillerde eminim bi sox düşer sox düşmese bile jevel box kesinlikle düşer
bol sosunlar

Gapı yüksek bırakınca yeşil ve mavilerde kasınca %100 düşüyo ben gapı 3 e çektim artık sos mos düşmüyo mavilerde falan kasıyorum yine düşmüyo gapla alakası var gibi şu an bende 15 den fazla sos var ve hepsi gap 8 ya da 9 ken düştü...

dj_shark demiş ki:
Gapı yüksek bırakınca yeşil ve mavilerde kasınca %100 düşüyo ben gapı 3 e çektim artık sos mos düşmüyo mavilerde falan kasıyorum yine düşmüyo gapla alakası var gibi şu an bende 15 den fazla sos var ve hepsi gap 8 ya da 9 ken düştü...
sadece sans işi....

walla şans işi tabiki de çünkü downgaha gidiodum bi nuke atiiim dedim earth ghostun birine bi salladım 24 sos bow düştü

Yukarı Alt