öncelikle şunu belirtiyim ben kalbim temiz olduğu için bunun bana bir şans oldunu düşünüyorum...

ben internet cafe işletiyorum gece dükkanı kaparkende güvenlik cameralarını açdığım için ana pc yi açık bırakıyorum bu yüzdende geceleri çarın üstünü mp hp ve ok la doldurup kasdığı yere kadar kassın diye bırakıyordum dünde aynısı yapdım 24:00 da dukkanı kapadım ve gıttım arkadaşlarla çorba içdik vs benim canım sıkıldı saat 01:15 sıralarında dükkana geri döndüm bi lavaboya gittikden sonra geldim ve monitörü açdım bakdım benim char hala kasıyor cavede bide bakdım yerde birşey parlıyor gittim aldım 64 lvl +1 sos sword luck 5 immortal 5 times :) +3 basdım ve 110 m e hemen alıcı buldum ve sonunda maymunumu aldım artık şansmı raslantımı dükkana geri dönmeyi düşünmüyordum açıkcası ve gelirken dolanarak geldim zaman kaybettim 5 dk geçde gelebilirdim veya erken gelip mp hp almak için hotanada gidebilirdim :)

WeAre

Buralıyım
ee olacak okadar kimin arkadası bende dün 2. seferde 72 +5 s,lah bastım şansı benden almış :lol: maymuna çok sevindim geç sosu da maymun iyi olmuş

Bn 82 lvl im bu zmna kadar sadece 42 lvl sos sword düştü..Burda bile adam gibi sos düşmüyor bna çok şansızım Crying or Very sad :mrgreen:

Soru 1 : senin levelin kaç?
Soru 2 : Cavede hangi yaratıktan düşürdün?

Banada normal sro da adamın teki exchange attı ve 10 m verdi beleşe bu gerçek lütfen yalan gibi yorum yapmayın ilk sölediğimde arklarım bile inanmadı sonra onlara gösterdim ağızları açık kaldı :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
direk pc ne format at ve şifreni değiştir yoksa çarın gider Wink
NuKeMaN_TR_0 demiş ki:
Banada normal sro da adamın teki exchange attı ve 10 m verdi beleşe bu gerçek lütfen yalan gibi yorum yapmayın ilk sölediğimde arklarım bile inanmadı sonra onlara gösterdim ağızları açık kaldı :mrgreen:

Yukarı Alt