1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

64 Lv Str Bowmanı Bladere Yada Glavieye Cevrilebilirmi?

1. mozaikpasta

mozaikpasta Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Dostlar.
    64 Lv Full Str Bow Charım var. Bu Aralarda Yenı Bır Wizard Char kasıyorum. Bow karakterim ile farm yaptırmaya çalışıyorum fakat seri olmuyor ve yavaş kalıyor malum ong slotlarıda full...

Charımı Blader'e yada Glavie'e Döndürmek İstiyorum. Fakat Bu Döndürmek istedigim charlardan Hangisi ile daha Seri Farm yaptırabilirim? ve En Önemli Soru Döndürebilirmiyim? ve Nasıl ?
    Skilleri Cursed heart görevi ile geri almaya kalkarsam kaybım fazla olucak Silk ile Satılan Skıll geri Alma Potları warmış fakat onlarında işleyişini bilmiyorum bunuda bi Açıklarsanız ve Sorumlarımda Bana 1 Nebze Yardımcı Olabilirseniz Cok Sevinirim. ( Açıklamayı Geniş bi dille yaparsanız Cok mutlu olurum )

Zaman Ayırıp Yardımcı olan tüm Arkadaşlara ve Extra Ailesine Şimdiden Tşk Ederim..

2. Intimate

Intimate Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    silkle alınan skill edit potionların 5 tanesi 28 silktir vede %100 spnizi geri getirir(cursed hearthda %80 getirir)

ayrıca skilleriniz maxsa bayağı bir cursed hearth toplamanız gerekecek.

charda sp vb önemli şeyler yoksa ynisini kasın daha iyi , çevirmek zor olucak birde sp kaybetceksiniz

ayrıca skill edit potionlar çok pahalı 5 tane malum :) (genelde çok yüksek leveller alır fikrimce)

3. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    bow en serisi. ama 64levella olmaz :) çevirmen zor olur masraflı olur bunu bırak yenisini kas bence

4. Onitsuka

Onitsuka Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bow la daha seri olur fakat lvl düşük o yüzden ong farmı bırak level kas daha mantıklı ugrastıgına deymez

5. mozaikpasta

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu Wizardların Haywanvari Vuruşlarını Görünce Ciddi Ciddi Sogudum Bowman'dan
    Heleki Gecenlerde Niyada Gördügüm Bi Damage Okcudan Vazgecmemdeki Son Olaydı.

Bi Kac Arkadas Okcu Daha Seri demiş Fakat 2 Alan Skılı Dısında Seri Kastıracak Bi Yanı yok?
    Belkı Blader vea Glavie daha Seri Olur Dıye Dusunmustum. Hem Alan Vuruslarından Hemde Damage Yönünden ??

6. mozaikpasta

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flood gibi olucak Kusura bakmasın Yetkılı Arkadaslar ama
    Şu Skıll Gerı Alma Olayı Sılk ıle Alınanlardan Bahsedıorum Calışma Şekli Nasıl Oluyor?
    1 Pot 1 Seviyemi Geri Alıyor ? Mesela Pacheon FF Benım Dıger Masterylerımde Öyle Charım FF
    Dıyelım kı Pacheondan 1 Sevıye Cekıcem 64den 63e. Bu Nasıl Olucak?
    Cursed heart Gorevındekı gıbı Sadece Skıllerımı Alıcak Yoksa Tüm 1 Seviyeyi Oldugu gibi Geri Cekıcek ?

Yok Eger Cursed heartta Oldugu gibi ise Cok Pahalıya gelir Cidden :)