A

Anonymous

Guest
tbrkler de bide tam bulduğun sıralar ortalarında da çeksen ss leri daha güzel olcak

yha benim pc de unique felan keserken ss cekince cok pis kasıo korkuyorum dc yicem die bi kere tg keserken cektim dc yedim sorna girebilirsen gir server full

inan massan inanma inandırıcak deilim PhotoShop P siinden anlamam inanmassan gir server a birisine sor birisine Darkness uru kestimi felan yalancının ta yani

Tmm Dc yersemde yerim buldugum zaman ss ni cekicem yoqsa inanmıcaksınız ama mars da oynayan varsa burda ben senin uru kestiğini gördüm yazarsa sevinirim Exclamation

_Darkness_ demiş ki:
yha benim pc de unique felan keserken ss cekince cok pis kasıo korkuyorum dc yicem die bi kere tg keserken cektim dc yedim sorna girebilirsen gir server full
Yaw aynısı banada oldu valla onun yüzünden uri yi kaçırdım :mrgreen: basdım çok kasıyo hatta donuyo sonra oyundan atıyo

tbr ederim darkneess
kesmiştir arkadslar neden yalan söylesin ki olabilir uri kesmek cokta bir bişey degil yani nnormaldir.

ya ne ps sı adam kesmıs cekemeyen arkadas var galıba ps demıs neresi ps sen yapsana sole bana bı ps calısması Arrow Arrow Arrow

Tebrıkler Bu arada Wink

Tebrikler.
Fakat Party ayarını öyle yapma. Ben bi keresinde yaptım, 50lv de isy kesmiştim Zeus'ta inanmayanlar cıktı :lolmuch:

Yukarı Alt