RunoRDie demiş ki:
ConsTanTine demiş ki:
Sabırlı olmayı bilceksiniz,eğer yönetimin üstüne çok giderseniz,unutun d.mod olamayı.
yönetimden değilken sende böyleydin 8) değişmeyelim herzaman kendimiz olalım :!:
Ben yönetimde değilken 1 kere başvuru yaptım onunda cevabı gelmedi yani seçilmedim.Sonra birdaha başvuru yapmadım.İlerleyen zamanlarda beni bu göreve layik gördüler ve seçtiler.Önceki d.mod alımlarda beni gördün mü hiç benide seçin,benide seçin diye?Neyse senin dediğin gibi kapatalım konuyu...!

CrAzY_emre demiş ki:
bende formu doldurup yolladım.Cevap gelmedi bir daha mı yollamam gerek.
Akradaşlar topic'i baştan sona gözden geçirin lütfen.Yapılan açıklamalara göre son başvuru tarihine kadar başvurunuz yanıtlanabilir.Yani 2. kez göndermenize gerek yok, kabul edilirse size bildirilecektir.Siz elinizden geldiği kadar paylaşımda bulunmaya devam edin(ben de elimden geldiğince paylaşım yapmaya gayret ediyorum :D ), forum adabına uyun seçilmenizde bunlar çok büyük önem taşıyor. :coffee:

GriffinHeart demiş ki:
ben nickimi değiştirdimde bu bi sorun yaratırmı başvuruda Ulucay - GriffinHeart oldum
Ben sorun yaratacağını hiç sanmıyorum , yani neden sorun yaratsın ki? Bende nick değiştirdim ve topiclere attığım eski postlarda yeni nick'im görünüyo.Buna göre başvuru formunda da yeni nick görünüyo olmalı...,
Yinede bir bilirkişiye sormanı tavsiye ederim...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Winlerspring demiş ki:
GriffinHeart demiş ki:
ben nickimi değiştirdimde bu bi sorun yaratırmı başvuruda Ulucay - GriffinHeart oldum
Ben sorun yaratacağını hiç sanmıyorum , yani neden sorun yaratsın ki? Bende nick değiştirdim ve topiclere attığım eski postlarda yeni nick'im görünüyo.Buna göre başvuru formunda da yeni nick görünüyo olmalı...,
Yinede bir bilirkişiye sormanı tavsiye ederim...
Görünmüyor .

Sizin için eski nickleriniz'le yollamanız daha iyi . Neden ?

Biz sizin eski nicklerinizi tanıyoruz yeni nickiyle birisi gelip'te başvuru yaparsa " adamı forumda görmedim " gibi geyikler ortaya çıkabiliyor .

Onun için yeni nickinizle başvuru yapacaksınız , başvuruda bulunan forumda kullandığınız diğer hesaplar bölümünü ;

Kod:
Forumda kullanmış olduğunuz hesaplar: Kemalist ( Eski nickim falanca idi.)
Şeklinde doldurun ki boşu boşuna olumsuz oy almayın.

Statuss

Bilgiliyim
Winlerspring demiş ki:
CrAzY_emre demiş ki:
Akradaşlar topic'i baştan sona gözden geçirin lütfen.Yapılan açıklamalara göre son başvuru tarihine kadar başvurunuz yanıtlanabilir.Yani 2. kez göndermenize gerek yok, kabul edilirse size bildirilecektir.Siz elinizden geldiği kadar paylaşımda bulunmaya devam edin(ben de elimden geldiğince paylaşım yapmaya gayret ediyorum :D ), forum adabına uyun seçilmenizde bunlar çok büyük önem taşıyor. :coffee:
Anlaşıldı.

bende aptallığımdan dolayı banlanmıştım 1 aylığına d.mod dum yetkiler gitti.Tekrar bir başvuru gönderdim inşallah kabul edilir.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
CrAzY_emre demiş ki:
Sabırlı olun arkadaşlar :D Ben nasolsa kabul edilmez diye yollayıp ilk kabul edilen olmuştum :mrgreen:

KatiLFasuLye demiş ki:
Sizce Bn Kabul Edilir miyim Acaba ?
Kemalist in dediği gibi umarım eski nickini yazmışındır umarım Katilfasulye herkese yabancı geliyor ^^

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
macrocheck demiş ki:
CrAzY_emre demiş ki:
Sabırlı olun arkadaşlar :D Ben nasolsa kabul edilmez diye yollayıp ilk kabul edilen olmuştum :mrgreen:

KatiLFasuLye demiş ki:
Sizce Bn Kabul Edilir miyim Acaba ?
Kemalist in dediği gibi umarım eski nickini yazmışındır umarım Katilfasulye herkese yabancı geliyor ^^
fatalaty yazmıstım :mrgreen: :mrgreen:

okan abı bıse sorcam hanı en altta belırtmek ıstedıgınız kabılıyetlerınız var mı dıyo ya oraya ılla bılgısayarla ılgılı bısey mı yazmak gerekıyo??? mesela ben manyak basket ve futbo loynarım oraya yazsam bıse olurmu???

babako88 demiş ki:
okan abı bıse sorcam hanı en altta belırtmek ıstedıgınız kabılıyetlerınız var mı dıyo ya oraya ılla bılgısayarla ılgılı bısey mı yazmak gerekıyo??? mesela ben manyak basket ve futbo loynarım oraya yazsam bıse olurmu???
Photoshop, PHP, Flash vs. , zannedersem bu 3'den birini anlama kullanma kabiliyeti olması lazım, futbol,basketbol,voleybol değil...

ConsTanTine demiş ki:
babako88 demiş ki:
Photoshop, PHP, Flash vs. , zannedersem bu 3'den birini anlama kullanma kabiliyeti olması lazım, futbol,basketbol,voleybol değil...
ok

Yukarı Alt