dreadlogos demiş ki:
Bu adamdanda almayın isterseniz kendisinin adı erdidir hera serverında __Haydut__ adlı nickli oyuncudur üçkagıtcının tekidir..Tüm Kızıl__Kan Guildi izmirlidir bunların arkadasları yani onu bunu soya soya is yaparlar.
Bende söylemesi artık silkle satış fln geçti işinizi yapmadan önce adresini telefon numarasını msn kayıtlarını fln alın bişi olursa polise gidersiniz...
evet ismim erdi izmirde oturuyorum gücüne gitti demi soydugun charların itemlerini geri alınca :) madem benim sana zararım dokunmuş sen niye polise gitmedin.Biliyon çünki gitsen sen girersin içeri :D

ps: 2 hafta içinde 11 adet sbot account sattım ve tüm hızıylada devam ediyor satışlar.

KIZIL_KAN guildiyle de alıp veremediği şudur kaleyi aldıkda arkadaslardan ağlayınca korumadık geri verdik :D

EliteTurk

Aileden
dreadlogos demiş ki:
Bu adamdanda almayın isterseniz kendisinin adı erdidir hera serverında __Haydut__ adlı nickli oyuncudur üçkagıtcının tekidir..Tüm Kızıl__Kan Guildi izmirlidir bunların arkadasları yani onu bunu soya soya is yaparlar.
Bende söylemesi artık silkle satış fln geçti işinizi yapmadan önce adresini telefon numarasını msn kayıtlarını fln alın bişi olursa polise gidersiniz...
Direk pozisyon frikik,Referansın kim ? :coffee:

GhostKinG demiş ki:
dreadlogos demiş ki:
Direk pozisyon frikik,Referansın kim ? :coffee:
Canım benim sende sbot acc satılıktır diye bir topiç aç bende gelip altına bu heriften almayın yazayım senin pozisyonunda frikik olsun böyle saçma bir soru varmı ya referansın kim diyor.
Referansa ihtiyacım yok walla catır catır satılıyo acc ler alanlar var konuyu takip et pm at sor fazla söze gerek yok hadi şimdi ikinizede :byes:

lanet olsun senin gibi adama. silk aldım çıktısını aldım geldim. denedim 3üde çalışıyor.
sana verdim 2sini kullandın bana bunlar kullanılmış diyip msnden engelliyorsun.oysa nedense sana vermediğim bir kod hala çalışıyor.küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum ama ne yapabilirim?
yalan konuşuyor olsam buraya da yazmaz uğraşmazdım. ama msn kaydıda var. 150silk için yaptığın işe bak.

emretwolf demiş ki:
lanet olsun senin gibi adama. silk aldım çıktısını aldım geldim. denedim 3üde çalışıyor.
sana verdim 2sini kullandın bana bunlar kullanılmış diyip msnden engelliyorsun.oysa nedense sana vermediğim bir kod hala çalışıyor.küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum ama ne yapabilirim?
yalan konuşuyor olsam buraya da yazmaz uğraşmazdım. ama msn kaydıda var. 150silk için yaptığın işe bak.
lan adamı delirtme koyarım şimdi buraya msn konuşmalrını g.t herif adamın asabını bozmayın gönderdiğin kodları yüklemişsin charına daha neyin muhasebesini yapıyon yavşak. :twisted:
senin gibi zurna heriflerle uğrasıyom hergün bide bokunuza bakmadan uyanıklık yapmaya çalışıyonuz defol topicimden karaktersiz herif.

EliteTurk

Aileden
selamet demiş ki:
emretwolf demiş ki:
lan adamı delirtme koyarım şimdi buraya msn konuşmalrını g.t herif adamın asabını bozmayın gönderdiğin kodları yüklemişsin charına daha neyin muhasebesini yapıyon yavşak. :twisted:
senin gibi zurna heriflerle uğrasıyom hergün bide bokunuza bakmadan uyanıklık yapmaya çalışıyonuz defol topicimden karaktersiz herif.
Yakında Ban lanıcaksın gibi görünüyor :!:

GhostKinG demiş ki:
selamet demiş ki:
emretwolf demiş ki:
Yakında Ban lanıcaksın gibi görünüyor :!:
Zaten hep böyle olıyor bu sitede haklı adamlar ban yiyor veya uzaklaştırılıyor hakkını aramaya kalkanı direk banlıyolar adam hem haksız hemde konuşuyo burda bende bu dallamanın konuşmasına izinmi vericem.
11 adet bot sattım atın pm sorun kimse sorun yaşamışmı ? ama bu adamın gönderdiği kodlar kullanılmış bide bana hırsız muamelesi yapıyor.

EliteTurk

Aileden
senin gibi zurna heriflerle uğrasıyom hergün bide bokunuza bakmadan uyanıklık yapmaya çalışıyonuz defol topicimden karaktersiz herif.[/quote]
Yakında Ban lanıcaksın gibi görünüyor :!:[/quote]
Zaten hep böyle olıyor bu sitede haklı adamlar ban yiyor veya uzaklaştırılıyor hakkını aramaya kalkanı direk banlıyolar adam hem haksız hemde konuşuyo burda bende bu dallamanın konuşmasına izinmi vericem.
11 adet bot sattım atın pm sorun kimse sorun yaşamışmı ? ama bu adamın gönderdiği kodlar kullanılmış bide bana hırsız muamelesi yapıyor.[/quote]
extraloob aracılıgı ile iş yapta inanalım o zaman bari .. :!: :!:

1ci benim kaybı olduğu halde ben küfür etmiyorsam senin hiç hakkın yok
digeriyse ben 3kod aldım aldığım gibi 2sini sana gönderdim. ve lanet olasıca sana göndermediğim hala çalışıyor.
şimdi ya bana site üzerinden sbotun neyiyse artık onu gönder yada 150silk kodu yolla.

GhostKinG demiş ki:
Yakında Ban lanıcaksın gibi görünüyor :!:[/quote]
11 adet bot sattım atın pm sorun kimse sorun yaşamışmı ? ama bu adamın gönderdiği kodlar kullanılmış bide bana hırsız muamelesi yapıyor.[/quote]
extraloob aracılıgı ile iş yapta inanalım o zaman bari .. :!: :!:[/quote]
canım benim ben extraloob aracılığını her konustugum adama öneriyorum acc nin fiyatı 30 tl 20 d extraloob aracılıgı vermek istemiyorlar benim kabahatim ne burda hatta sor arkadasın kendisine şuan iftira eden arkadasa yazdığı sözcüklere bak yalansa yalan desin dediklerim aynen şunlar ( eğer bana güvenmiyorsan okan beyde satıyor galiba mod arkadaslarda satıyor onlardanda alabilirsin benim acc ler zaten kısa zamanda tükendi ben yönlendireyim bile dedim ^^) inanmassanız kendisine sorun şu silk kodları hatalı çıkan arkadasa

Siteden banlar mısınız lütfen bu adamı. Buraya yazdıkları kesinlikle uydurma. Ben bütün gün araştırdım hatta aracılık yapması için bazı modlara pm bile attım fakat müsait değildiler. +++
tc kimlik no nu istiyorum yoksa msn adresin eğer doğruysa tabi ben bulurum.
Ayrıca sbot satacak kişilerin bundan sonra tc kimlik no tel no vs. bilgilerini yazmasını zorunlu hale getirilmelidir. nasılki char satış bölümüden ss olmayan konuyu isliyorsunuz bunada aynı özeni gösteriniz lütfen. ++tekrar söylüyorum yalan konuşuyor olsam bu kadar uğraşmazdım!

emretwolf demiş ki:
Siteden banlar mısınız lütfen bu adamı. Buraya yazdıkları kesinlikle uydurma. Ben bütün gün araştırdım hatta aracılık yapması için bazı modlara pm bile attım fakat müsait değildiler. +++
tc kimlik no nu istiyorum yoksa msn adresin eğer doğruysa tabi ben bulurum.
Ayrıca sbot satacak kişilerin bundan sonra tc kimlik no tel no vs. bilgilerini yazmasını zorunlu hale getirilmelidir. nasılki char satış bölümüden ss olmayan konuyu isliyorsunuz bunada aynı özeni gösteriniz lütfen. ++tekrar söylüyorum yalan konuşuyor olsam bu kadar uğraşmazdım!
Ben senin 150 silkinemi kaldım bu 1 ! Bak konuyu takip et o msn bırakan arkadaşların hepsi sbot aldılar uyanıklık yapmaya çalışma boşuna !
Bana gelip desenki böyle böyle sbot çok lazım ama param yok Ben sana seve seve yardımcı olurdum ama böyle uyanık geçinen adamlara bu söylediğim sözler az bile karaktersizlik yapma daha fazla !

:) Bu konuşmalarında sonra özellikle banlanmanı istiyorum. çünkü hala üsteliyorsun. dünden beri 100tl harcadım nerseyse bu sbot için yani param var ^^en azından vardı. tabi msn den görüşelim istedin siteden gönderseydim keşke ah Allahım.
zaten ya bu konu kilitlenir yada birimiz ban yer yoksa her zaman cevabım var senin gibilere.

emretwolf demiş ki:
:) Bu konuşmalarında sonra özellikle banlanmanı istiyorum. çünkü hala üsteliyorsun. dünden beri 100tl harcadım nerseyse bu sbot için yani param var ^^en azından vardı. tabi msn den görüşelim istedin siteden gönderseydim keşke ah Allahım.
zaten ya bu konu kilitlenir yada birimiz ban yer yoksa her zaman cevabım var senin gibilere.
Hiç durma koçum devam et ulen insan biraz kendine bakarda sonra konuşur o kadar eminsinki silk i gönderdiğine demi ben yükledim o silk i charıma allah seni bildiği gibi yapsın başka dicek bişeyimm yok sana ^^ pm at senin alamadıgın acc yi emre190505 nickli arkadas aldı hayırlı olsun. kaldı son 1 tane

EliteTurk

Aileden
selamet demiş ki:
emretwolf demiş ki:
Hiç durma koçum devam et ulen insan biraz kendine bakarda sonra konuşur o kadar eminsinki silk i gönderdiğine demi ben yükledim o silk i charıma allah seni bildiği gibi yapsın başka dicek bişeyimm yok sana ^^ pm at senin alamadıgın acc yi emre190505 nickli arkadas aldı hayırlı olsun. kaldı son 1 tane
Demiştim bu selamet in ömrü yetmez diye,selamet le kal selamet (banned) :mrgreen:

GhostKinG demiş ki:
selamet demiş ki:
emretwolf demiş ki:
Demiştim bu selamet in ömrü yetmez diye,selamet le kal selamet (banned) :mrgreen:
babanamı söyledin :)

Yukarı Alt