1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

5int 1str e hybird de bir sorum var

1. sipo

sipo Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meslek:
    öğenci
    90 heuksal ,90 light ,90 cold ,30 fire mı olmalı?
    90 heuksal ,90 fire ,90 cold ,30 light mı olmalı?

yani el yakma ve buff olarak fire mı yapmalı light mı sebepleriyle birlikte görüşlerinizi söylermisiniz

2. ManlY

ManlY Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim 5 int 1 str olacaksan Heluksalı niye 90'a çekmişsin gerçekten anlayamadım 2. yapılandırmanda Light 30 Lvl da duruyor fakat Lightsız bir nuke nuke olmaz yani 1. yapılandırmada ise Heluksalı 30 Lvl'a indirgeyip Fire'ı 90 Lvl a çıkarsan daha iyi olur yada bicheon'u açıp 90 Lvl yaparsın Heluksal 30 lvl da kalır ama belirttiğin seçenekler yanlış.

3. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90 heuksal ,90 light ,90 cold ,30 fire mı olmalı?bu olmalı..

4. sipo

sipo Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meslek:
    öğenci
    hybird bir charda heuksalı 90 a çekemyipte napıcam?

5. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki 90 yapıcaksın arkdasım heuksalı sen secenekler de vermıs olduugun bnm de onayladıgım yapılandırmayı uygula :wink1:

6. sipo

sipo Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meslek:
    öğenci
    bende öle düşünüyorum ama biraz daha düşününce 90 heuksal, 90 fire, 60 light , 60 cold da çok kafama yattı:D:D

7. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    90 heuksal,90 light,90 cold 30 fire.
    En iyi yapılandırma budur.Hybridde olsan int ağırlıklı bir çar sahibi olacaksın.Snow shield gerekli ve fiziksel defans açığın çok fazla.Full intler kadar kolay ölmessin.Yani ölümsüzlüğe 1 adım daha yaklaşırsın.
    90 heuksal ile güçlü fiziksel vuruşlara sahip olacaksın+ canında fazla olacak.
    90 light açmalısın ki en güçlü nuke lightta+ parry ratio+ mag. atak arttırıcı buffların olacak.Ki ana atağını nuke ile yapacağın için bu son derece gerekli.

8. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Royal :S 5.1 hybrid bi adam nuke atamaz pvp de sadece zaman kaybı :S
    Arkadaşım senin yapacağın yapılandırma gerçekten çok karışık.Cold 90 yaparsan 53 lük snowla mp yetiremessin.90 fire 30 light yapabilirsin ama mag buffından yaralanamassın yeteri kadar.Sen 5.1 olduğun için nuke atman sadece ve sadece zaman kaybı olur :think: Heuksal skillerini kullanacaksın critlerin kuvvetli olmalı bu yüzden sana 90 heuksal 90 light 60 cold 60 fire önerisini sunuyorum.Gerçekten çok kuvvetli bi atağın olur light sayesinde.Critlerinde fire 60 çok büyük fark yaratır.cold 60 daki 40% snowu anca kullanabilirsin. İstersen phy tank olmak istiyorum dersen cold aç ama bence senin düşmanı yıkabileceğin yer beklenmedik anında criti yapıştırmak bu yüzden fire 60 diyorum.Tabi sen bilirsin.Ama bence 90 capta hybrid char bu yönden zor oluyor :wink1:

9. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    ı-ıh nuke atmayacaksa full str glavier açsın derim.Hybridin zorluğu ile uğraşmaya gerek yok.Zira nuke atmayan bir hybrid fazla iş yapmaz kanımca.Veya daha fantazi bir fikrim var 5 str 1 int hybrid yap :P :mrgreen:

10. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok yaw hyrid niye yapıyosun nuke atacaksan.Hadi balance için yapıyosan niye 5.1 yahu 18k hp oluyor o charda :mrgreen:
    7.1 hybrid falansa atsın nuke bişey demem ama bence 5 int 1 str hybrid nuke lafını ağzına bile almasın :mrgreen:
    Zaten hybridler glavieleri bowları vs yatırmak için açılıyor.Force glavierim 5.1 hybrid veya 7.1 hybridlerden 8 lv impotent ile 7-8k yiyorum force de olmassa çok zor bi hybrid spearı kesmek (: