5 Lv olan guildimize 25 yaş üzeri oyuncular arıyoruz...

Arkadaşım ben arkadaşlarımın isteği üzerine bugün Alexander serverine geçtim.
Lvl 24üm birkaç güne 40+ olurum diğer karakterimde premium olduğu için hemen girebiliyorum.
Guilde girmek için ne yapmam gerekiyor.!

s.a öncelik le beni alex de tanırlar nickim Xx_SiMH0N_xX dur elite_türks teydim ben ama artık o günlerim geride kaldı benide aranıza alırsanız sevinirim

Benim yaş ta lvl da 25 aranıza katılmaktan mutluluk duyarım. Bekliyorum. " LegendChar "

benim yaşım 17 charımın adı _xena_943 82 llwlim 57.ci ALAYDAYIM ve nerdeyse bütün server tanır beni :D yani ben bu guıldde kalırım kımsede atamas EKREM ve KERİM abinin isteği dışında ha bu arada adım HÜSEYİN

Wax Whine demiş ki:
Saturn'de de 57_Alay_ diye bir guild var :lol: Sanırım sizden görmüşler. En son kale sahipleriydiler.
Olabilir :) Union master guildi 57nci_ALAY olan Bandit kalesini bugün itibariyle almış olmaktan kıvanç duymaktayız.Guildimize 85 Lv + Oyuncu alımlarımız devam etmekle birlikte ''seviye''li oyuncu alım anlayışımızda sürmektedir...

Ne demişler... Askerliği Severiz Beklemeyiz Teskere....57nci_ALAY Dedinmi Çekiceksin BESMELE!!!!

yaşım tutmuyor ama benide alırmısınız.Yaşım 20

Name=_FearLeSs_
LVL= 90 Bi türlü farmı Bitiremedim
Pet = rabbit= Kartopu
Guild = No guild

__FearLess__ demiş ki:
yaşım tutmuyor ama benide alırmısınız.Yaşım 20

Name=_FearLeSs_
LVL= 90 Bi türlü farmı Bitiremedim
Pet = rabbit= Kartopu
Guild = No guild
Olabilir...Oyundayken _KanimaSi_ yada YUNTEWA'ya pm atarsan ilgilenirler.Oyuncu alımlarımız durmuş olmasına rağmen talebe göre oyuncu alımı gerçekleşebilir..İyi forumlar herkese...

éko masterken kerim gibi bi bisi varken o guiltten adam olmaz 10 D geldinde görüşmeq dileğiyle theef&Jr_Braunx

CrAzY_emre demiş ki:
Neden 25 yaş anlamadım
merttcann demiş ki:
éko masterken kerim gibi bi bisi varken o guiltten adam olmaz 10 D geldinde görüşmeq dileğiyle theef&Jr_Braunx
Böyle insanları aramıza almak istemediğmiz için yaş sınırımız var umarım anlamışsındır..

merttcann demiş ki:
en azıdan biz yalakalık yapmıoruz kaleyi alna kadar canım cicim kaleyi alınca ßß
Yalakalık yapmamış haliniz buysa yapan halinizi düşünemiorum.Uniondan atıldığınız halde kaç defa uniona girmek için pm attığınızı duymayan yok merak etmeyin iyiler her zaman kazanır..

haha Kesin söle sen kimisn bilmiyorum ama sana Theeften asla öle mesaj atılmadı hemde uniona siz çağırdınız ^^

merttcann demiş ki:
Selamun Aleykum cümleten, 57. Alaya basarilar. Ben bu guildden degilim. Ama senin ismin yazdigin ekrem ve kerim denen kisiler senden 10 yas büyük.........orbiy :mrgreen: ve senden kat kat saygili, dürüst insanlardir.

Ayrica theef in ve jr_braunx in nasil biri oldugunu bütün server biliyor. Daha fazla orda burda yirtinip kendini kücük düsürme. 13 yasindasin, o yasta biri gibi davran.......jr_braunx.... Ha, bu arada bilmek isteyenler icin; blader i kullanan volvox da (57.alaydaki) ayni kisidir. :mrgreen:

theef bundan 1 yil önce hacklenmis bir char. Su anki oynayan kisi eski oynayan ksi degil bildigim kadariyla. Yanlis oldugunu düsünenler icin, theef in id ve diger bilgilerini verebilirim :rolleyes1: Globallerde aciklanmisti.

Ayrica theefi pvp de sorgusuz sualsiz sürekli kesmek isteyenler icin, oynadigi diger charlari;

theef (full inst s/s), volvox (fullstr blader), jrbraunx (fullstr-xbow), Mr_Theef (full int wizard-bildigim kadariyla). Kesin kesin, agzindan küfür düsmeyen, sevgi+saygi bilmeyen bir cocuk bu kisi. Benden söylemesi. Isteyenlere resimleri ile aciklamalar gösterilir. :mrgreen: kolay gelsin

orbiy orbiy deyip durma gerizekalı nickimde ne yazıo ona bak ben mert volvox bende değil ayrıca bu kadar ciddi konuşuosan bi oyundaki adını ver her yeree mal mal yazıalr yazma

merttcann demiş ki:
orbiy orbiy deyip durma gerizekalı nickimde ne yazıo ona bak ben mert volvox bende değil ayrıca bu kadar ciddi konuşuosan bi oyundaki adını ver her yeree mal mal yazıalr yazma
Ithamlarina dikkat et. Kasindigina göre demekki orby denilen ufaklik sensin. Ben forumda hicbir yerde mertcan isimli kisi orby dir demedim. Ama orby denilen sahis oyunda theef i kullanirken kendini orby olarak tanitmisti. Haa, bu arada sen theef in ilk sahibisin galiba? :D gecmis olsun. Daha dikkatli ola, bir daha soyulabilir. Nerden anladin diye sorma :) id si heryerde var :)... Serverde de sensou mu ne haltsa o charla veya theef ile ortaslarda fazla görünme. Seni bekleyen bir cok ksi var meydanlarda :) Benden tavsiye ufaklik ;P

Eger 10d setin cok iyiyse beni yenersin :) Ama eger 10d setin iyi degilse elimden cekersin :D

Yukarı Alt