Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ewet beyler bu yöntem zaten çogu kişinin duydugu ve amann kim uğraşacak dedi bi olaydır...
Ama sadece 2dk nızı ayırarak bu işi yapabilirsiniz...
1.

Başlat düğmesi Başlat düğmesinin resmi, Denetim Masası, Sistem ve Bakım ve ardından Sistem'i tıklatarak Sistem'i açın.
2.

Sol bölmede Gelişmiş sistem ayarları'nı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
3.

Gelişmiş sekmesinde, Performans altında Ayarlar'ı tıklatın.
4.

Gelişmiş sekmesini tıklatın, Sanal bellek altında, Değiştir'i tıklatın.
5.

Tüm sürücülerde disk belleği dosyası boyutunu otomatik yönet onay kutusunun işaretini kaldırın.
6.

Sürücü [Birim Etiketi] altında, değiştirmek istediğiniz disk belleği dosyasını içeren sürücü'yü tıklatın.
7.

Özel boyut'u tıklatın, Başlangıç boyutu (MB) veya En büyük boyut (MB) kutusuna mega bayt olarak yeni bir boyut yazın ve Ayarla'yı tıklatın, ardından Tamam'ı tıklatın.

Evet beyler bazen karşılaştıgımız bi olaydır 1gb ramda dahi çift char açılmaz ya da pc dona dona tek charla oynanıyor... bunları yaptıgınız taktirde pc uçucaktır deneyin ve yorumlarınızı yollayın pls
- Resim Silinmiş.
bu da kanıtı beyler hadi size kolay gelsin

Bu da 5 adımda resim olarak anlatımı inş. artık kafanızda bi soru işareti kalmaz
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
başllangıç boyutuna ve en büyük mb boyutuna hangi rakamları yazıcaz acaba?

Başlangıç boyutu bölümüne en büyük mb daki değer yazılacak böylece pc kendine maximum degerde sanal bellek oluşturacak

KeneHaLiL demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
KeneHaLiL demiş ki:
Biraz daha Ayrıntı verir misn
Daha nasıl ayrıntı olabilir ki?

Bu güzel konu için çok teşekkürler. :beer:
Bende Kendisine Tsk ederim Lakin Xp için Değeleri Verebilir misin? En Düşük değeri ?
5 adımda kolay anlatım var resimli ona bi bakarsan belki sorun kalmaz :thumbsup:

yaw 5.ci şeçenekte kutunun tikini kaldır dmeişsinde öle bi şeçenek göremiyorum ben

En büyük deger kutusunun altındaki kutulardaki tiki kaldıracaksın eğer bunu anlamadıysan resimli anlatım a bakarak yapabilirsin

teşşkkür ederim. bende wermiştim loaderle açanından seninki güzel olmuş:))

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bende işe yaradı. Açıklamandan anlamadım ama, resimlerden anladım. Yani en son bölümnü resimlerden yaptım :D

Arkadaşlar Ctrl+alt+deleteye basınca
Görew yöneticisi yöneticiniz tarafından iptal edildi diyor yardım

sadece sanal belleği yükseltirsiniz. 2 char açıp towna geldiğinizde ram hdd den yediği için çok kasma olur.

Aga BaşLat faLannn Yasmışın Ama Göremedim yaNi Açıkk söle bi sol alt koşede başlat var tıklıorum denetim MasaSınA Giriiorummm Sistem çıkıor senin dediqLerin UyurMuYor ====> AÇIKKKK SÖLEEEE <====

Aga BaşLat faLannn Yasmışın Ama Göremedim yaNi Açıkk söle bi sol alt koşede başlat var tıklıorum denetim MasaSınA Giriiorummm Sistem çıkıor senin dediqLerin UyurMuYor ====> AÇIKKKK SÖLEEEE <====

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt