- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaslar 1 Aylik sabir ve toplam 70 YTL masrafla halloluyo bu fotograf farmdan sonra 32 de bıraktim formu geceleri lvl düşerek astim skiller 9 daydı :)) cok zor degil bilg. yanınca bende devam etmedim ugursuzluk diye yeni pc de lvl kasiyorum darisi basiniza orjinal char BADE onunla kasıyorum chari..

tbkler ıyı glzde 500k yapmanın amacı ney lwl 90 ol 9 gap hem ıtem sos som sun cıakr maya calsı hemde ıtem ve sp kas sen dersın sımdı ben lwl 90 olunca sp farm yapmıycam ee ne anlamı var o mzan lwl 90 yap bırak chaır arada bı gor :D bence o lwlde mantıksız sp far 9gap kasmak daha ıyı bu bneım orusum sıznkılerede saygı duyarım ama soylede bısı var lwl 30 arası sp de exp baya fazla gelıyo D:

tbkler ıyı glzde 500k yapmanın amacı ney lwl 90 ol 9 gap hem ıtem sos som sun cıakr maya calsı hemde ıtem ve sp kas sen dersın sımdı ben lwl 90 olunca sp farm yapmıycam ee ne anlamı var o mzan lwl 90 yap bırak chaır arada bı gor :D bence o lwlde mantıksız sp far 9gap kasmak daha ıyı bu bneım orusum sıznkılerede saygı duyarım ama soylede bısı var lwl 30 arası sp de exp baya fazla gelıyo D:

Neptune Serverinde char 90 lvl olunca herkes ezik(gapli) skilleriyle kasarken ben 90 skilleriyle rahat rahat kasicam zaten sp yeterli olcak ve 90 a kadar gapsız kasicam buda en melun lvl atlama olayını hızlandıracak zaten 90 da 120 için sp biriktircez bu aşıkar :) ama bu kadar seri 500k toplayamazsın 90 da ben 1 ayda hallettim...

walla bilmiyom kolaymi zormu anca 53 oldu bakalim kasiyoruz :d 0 fark ama char 60 tan sonra kendi basına kalıyo üzülüyorum :(

Yukarı Alt