:( :( :cry: :cry: :cry: arkadaşlar yardım pls süper bi çarım vardı jason walker programıyla kasıyordum daha sonra ID ve PW mi yazarken ban zamanı 5 Ağustos 2008, düzelme zamanı da 5 Ağustos 2108 ağlamak istiyorum yardım yardım allah rızası için

torununun srocu olursa sana dua edecektir :roll:

şaka bi yana gerçekten üzüldüm kardeşim. Geçmiş olsun

saolun arkadaşlar fkat benim çarım şu clientless programı ya da salak gm nin dikkatsizliğinden can verdi soslar paralar güme gitti allah gm nin bi belasını versin şerefsiz herif bot kurmadım o çara o çara blue zerk clientless ve loader programlarını kullanarak girdim neden oldu :( ;(

benimde carlarım banlandı ıkısıde aynı anda bot falanda kullanmıyodum bırısın ustu full sos +3 elındekı moon+5 tı lwl 52 diydi cok uzuldum allah gm nın belasını versım

Çarında silk yüklü değilse bot kullanmasan bile ban yersin.Suçu yine bende buldunuz ya helal olsun ...

JasonWalker demiş ki:
Çarında silk yüklü değilse bot kullanmasan bile ban yersin.Suçu yine bende buldunuz ya helal olsun ...
kaan, senin programı kullandım, msn den şimdi sana yazamıyorum, bana birşeyler yazsana :)

benimde pluto da 34 lvl wizard çarım vardı elinde som stafı vardı ama uzun zamandır girmiyordum çara dün girmeyi denedim 5 ağustos 2108 e kadar banlanmış hiç bir botta kullanmadım bence gm ler kafasına göre banlıyo silkte almadıysan rast gele banlanıyo

sabot demiş ki:
benimde pluto da 34 lvl wizard çarım vardı elinde som stafı vardı ama uzun zamandır girmiyordum çara dün girmeyi denedim 5 ağustos 2108 e kadar banlanmış hiç bir botta kullanmadım bence gm ler kafasına göre banlıyo silkte almadıysan rast gele banlanıyo

bot dışında herhangi bir program kullanmışmıydın loader , clientless vb vb gibi ?

emc

rank8
Arkadaşlar , iki ana karakterim vardı.
Birinde Lunar Blade SOSUN , SRO camiasında sadece 5 adet var ve Alexander Server'da sadece bir tane vardı. Oda bende ... Daha bitmedi. Yeni level 42 oldum. Som sword+5 , som shield+5 , Üzerimdeki herşey Seal of moon ve +4 hemde hepsi yüzükler dahil, kendim uğraşarak +4 yaptım ve Charımın Bankasında 1 milyar altın...
Bitti mi ? Yok bitmedi. Binbir zorlukla bütün itemleri % 100 STR , % 100 INT yaptım. Durability hariç bütün herşey % 100 idi. Banlandı gitti.

Bunlar charları banlıyorlar diye ikinci karakterin üzerinde ne varsa çıkardım. Guild bankasına koydum.
Diğer satış karakterlerimi hepsi level 5-15 arası idi. 5 ağustosda banlamışlar.
Artık degree 5-7 arası sun , som , sos sizlere ömür
> Somlara yanmam bulması kolay ama Seal of Sun'lar üzülüyorum, adamlar satmıyorda ..

Bu iki karakterimde birgün bile soyulma korkusundan bot'a bırakmadım.Bot açmadım. Sadece Rumata Loader kullandım.

> Oyuna son girişlerimde Rumata Loader bile kullanmadım sadece normal yollardan girdim. 3 aylık süre dolupda otomatik ban yememek için.

> Evet ilk charımda 1 milyar altında gitti. Bu siteden çektiğim Rumata, Diğer loaderlar olsun kullandığım için birkere bile soyulmadım. Bu parayı bilgisayarımı gece gündüz açık bırakarak , geceleri 4-5'de ucuz SOS, Elixir satıcılarının yolunu bekleyip onlardan satın alıp satarak yaptım.

> Herşey bir yana her iki karakterimde 30.000(30bin)'e varan her ikisinde ayrı ayrı yaptığım SP puanları gitti. En çok da ona yanıyorum.

> Birşey daha Sadece bir kereye mahsus Silk alsak ve harcamasak bizi yinede banlarlar mı ?

emc demiş ki:
Arkadaşlar , iki ana karakterim vardı.
Birinde Lunar Blade SOSUN , SRO camiasında sadece 5 adet var ve Alexander Server'da sadece bir tane vardı. Oda bende ... Daha bitmedi. Yeni level 42 oldum. Som sword+5 , som shield+5 , Üzerimdeki herşey Seal of moon ve +4 hemde hepsi yüzükler dahil, kendim uğraşarak +4 yaptım ve Charımın Bankasında 1 milyar altın...
Bitti mi ? Yok bitmedi. Binbir zorlukla bütün itemleri % 100 STR , % 100 INT yaptım. Durability hariç bütün herşey % 100 idi. Banlandı gitti.

Bunlar charları banlıyorlar diye ikinci karakterin üzerinde ne varsa çıkardım. Guild bankasına koydum.
Diğer satış karakterlerimi hepsi level 5-15 arası idi. 5 ağustosda banlamışlar.
Artık degree 5-7 arası sun , som , sos sizlere ömür
> Somlara yanmam bulması kolay ama Seal of Sun'lar üzülüyorum, adamlar satmıyorda ..

Bu iki karakterimde birgün bile soyulma korkusundan bot'a bırakmadım.Bot açmadım. Sadece Rumata Loader kullandım.

> Oyuna son girişlerimde Rumata Loader bile kullanmadım sadece normal yollardan girdim. 3 aylık süre dolupda otomatik ban yememek için.

> Evet ilk charımda 1 milyar altında gitti. Bu siteden çektiğim Rumata, Diğer loaderlar olsun kullandığım için birkere bile soyulmadım. Bu parayı bilgisayarımı gece gündüz açık bırakarak , geceleri 4-5'de ucuz SOS, Elixir satıcılarının yolunu bekleyip onlardan satın alıp satarak yaptım.

> Herşey bir yana her iki karakterimde 30.000(30bin)'e varan her ikisinde ayrı ayrı yaptığım SP puanları gitti. En çok da ona yanıyorum.

> Birşey daha Sadece bir kereye mahsus Silk alsak ve harcamasak bizi yinede banlarlar mı ?
5 Ağustos Benim atlattığım 6. banlisti, yazdıklarınızı okuyunca neyi atlattığımı daha iyi anlıyorum :roll:

SİLK YOKTU YENİ ÇAR KURDUM İLK İŞİM 50 SİLK ALMAK VE marlown sen de hiç acıma duygun olmadığını belli etme sana bela okumicamda neyse allah banlananlara sabır versin

marlown demiş ki:
ıyı oldu mıllet salak mı para verıp bot alıo cok ıyı oldu
bu oyna harcadıgım para cok zoruma gidiyor.peki su sekilde dusun bu oynu bitirip napacan??hadi sattn dielim o ladan adam napacak?Ne bu oynun sonu gelir nede bizim durmadan para harcamamızın sonu gelir...

ben ne silk aldım ne bişey yaptım 2 senedir oynuodum 5-6 aydırda da loader kullanıom clintless felan kullandım hiç bişey olmadı ne zman clintless stall ı kullandım çarım soyuldu ama ban man yok

Yukarı Alt