Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
GreenPearL demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Benim anlamadığım ndn sadece 2007 2008 tarihinden beri forumda olanlar oluo onu anlamış deilim ben
Sadece bir şey söyleyeceğim. Sen kendi söylediklerin içinde kendi kendine çelişiyosun bilmem farkındamısın ? Rütbe sevdalısı değilim diyosun, ama hala haksızlık yapıldığını söylüyosun. Bi paparazzi olamadım diye yakardın, geldiğimiz şu duruma bak :roll:
benim merak ettiğim şey o ndn sadece öyle oluo bunun çelişmekle alakası yok bunu bilmeye hakkım var herhalde
Hemen belirtiyim:
Alınan paparazzilerden en geç kayıt olmuş üyemiz 7 ekim 2008. 1 yılı aşkın süredir sitemizde ve site hakkında bilmesi gereken her şeyi bilmekte. Yani daha tecrübeli.

GreenPearL

Bilgiliyim
tamam o zaman teşekkür ederim seneye bi daha böyle şey olursa katıLırım ama bi daha böyle tartışmalara girmem emin olabilirsn

GreenPearL

Bilgiliyim
Bu Forumu Rütbe alamadığım için deil forumdaki muameleyi sevmediğim içim misal sen resmen kovuosun forumdan defol git diosun bi admine yakışan sözler mi bunlar sence :thumbsup: [/quote]

insan hak ettiği muameleyi görür. :wink1:[/quote]
insan hak ettiği muamleleyi görür'de ne demek ne demek istiosun sen yani bana?? açıklar mısın? :think:

GreenPearL demiş ki:
Bu Forumu Rütbe alamadığım için deil forumdaki muameleyi sevmediğim içim misal sen resmen kovuosun forumdan defol git diosun bi admine yakışan sözler mi bunlar sence :thumbsup:

insan hak ettiği muameleyi görür. :wink1:
insan hak ettiği muamleleyi görür'de ne demek ne demek istiosun sen yani bana?? açıklar mısın? :think:
lütfen! pm'den devam et ve benden sonra şöyle felan dedi diye de mesaj atma.

Yukarı Alt