-5 Derecede Bikinili Tanıtım!​

Tanıtım eksikliğinden yakınan kayak merkezi bikinili mankenlerin sıcak pozlarıyla tanıtılacak.

- Resim Silinmiş.

Isparta'daki Kayak Merkezi’nde tanıtım eksikliğini gidermek amacıyla kar üzerinde bikinili defile yapıldı. 2 bin metre yükseklikte eksi 5 derecede gerçekleştirilen bikinili tanıtımda üşüyen mankenler sıcak şarap içerek ısındı.
Otel'in işletmecisi Ahmet Taş’ın organizasyonuyla özel bir şirket tarafından Isparta’ya getirilen 5 manken, 2 bin metre yükseklikte, eksi 5 derecede hem Otel’i hem de Argento’nun 2009 yaz mayolarını tanıttı. Yoğun tipi altında bikiniyle defile yapan mankenler Lara Surol, Ece Kaya, Pınar Yılmaz, Anna Yurlova ve Anastasia Ayaz zor anlar yaşadı. Zaman zaman titredikleri görülen mankenler dondurucu soğuğa rağmen üzerlerindeki bikinilerle mangalın başına geçip sucuk kızarttı.
Mankenler, çekimler bittikten sonra şöminenin bulunduğu kapalı mekana koşarak gitti. Mayo değişimlerini Kayak Merkezi’nde birinci telesiyejin bitiş noktasında bulunan kafeteryada gerçekleştiren 2’si Rus 5 manken, buz kesen havada sıcak şarap içerek ısınmaya çalıştı.
Türkiye’nin tanınmış mankenlerinden Lara Surol, Kayak Merkezi’nde karlar üzerinde defile yapmanın çok heyecan verici olduğunu söyledi. Surol, çok üşümelerine rağmen dondurucu soğukta defile yapmanın görsellik adına önemli bir organizasyon olduğunu söyledi.
Otel’in Akdeniz Bölge sorumlusu Aydın Özek, Davraz’ın zirvesinde bikinili tanıtım yapma teklifi aldıklarında hiç düşünmeden kabul ettiklerini söyledi.
Kayak Merkezi’nde bulunan bazı yerli ve yabancı turistler buz kesen havada bikiniyle gerçekleştirilen defileyi ilgiyle izledi.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Kod:
Yazıktır,üşümüş kuzular :) "Ben olacaktımki orda" diye başlayan yorumlardan kaçınalım :P
Saygılarımla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ChrsNYC demiş ki:
ya o kadar bikinili kızın içinde sadece köfte yapabilmekte bi ayrı başarı :D
Sadece köfte yaparak durabilmek, gerisini getirmemek bir başarı diyecektin herhalde. :mrgreen: :twisted:

Ps: Sağol. :muck:

Üniveriste dönemimde dağcılık klubü ile takıldığımız bir yer bir gezinti sırasında bir arkdaşda kaybolmuştu bu davraz dağında :( kötü bir anısı var bende...

Yukarı Alt