By_41_Lee demiş ki:
Dayı en kral silahda olsa en fazla 25 tane elx kulan +5 için +7 bascaksan bilemem +5 zaten kolay 5 dklık iş:D
sen +5 i 25 elixirde bas sonra ge birde bana bas. sallama bilgiler lütfen vereyelim!!!

RoyalFlush

Bilgiliyim
sallama bilgiler demeyelim şans işi diyelim çok kişi tanıyorum arka arkaya elx. basıp +6 +7 yapan
hatta forumda bile iddia edenler var.

bu tamamen şans işi

mesela ben inanılmaz şanssızım +3 bile nadiren başardım denemediğim luck stone mu kaldı powdermı kaldı ama yok olmayınca olmuyor

öte yandan 72 lvl bowa 3 elx. kullanarak +3 yaptım powdersız luck stone suz en şanslı olduğum anlardan biriydi...

drotalion demiş ki:
By_41_Lee demiş ki:
Dayı en kral silahda olsa en fazla 25 tane elx kulan +5 için +7 bascaksan bilemem +5 zaten kolay 5 dklık iş:D
sen +5 i 25 elixirde bas sonra ge birde bana bas. sallama bilgiler lütfen vereyelim!!!
kardeş dün tekde +5 yapdım spearımı reduce oldu sonra bu gün +6 yapdım yin patladı no imortal no astral +7 yapcam onu +5 kolay 5 elixle +5 basdıgımı hatırlıyom :mrgreen: :mrgreen:

ya tam uyuyacaktım cevap yazmadan geçemiycem ben şimdi bişey diycem belki bazı arkadaşlar inanmıycak geçen ay 72+5 silahım vardı +7 yapmak için abartısız söylüyorum 235 milyonluk elixir harcadım ve 3 immortal yandı ayrıca 2 astral silah dümdüz oldu olmadı yine olmadı şans işte +6 yı görü 1 defa +5 --3 kez gördü ama +7 olmadı varım yoğum gitti çok şükür kendimi toparladım yine ama sana tavsiyem +3 e kadar getir 1 saat sonra +4 dene alırsa 1 gün sonra +5 dene çok büyük ihtimal olacaktır bol şans... extraokk

benim +5 silahıma +6 denedim patlamıştı. sonra tekrar +5 yapmak için 300e yakın ixir harcadım. guılddekı elemanlara verdım bende mı sans yok dıe kımse tekrar +5 yapamadı. sonra luck stone bastım +4deyken. sonra luck powdersız elixir bastım +5 oldu.
yani luck stone cok işe yarıo ama tabii ki en cokda sansa ihtiyac avr bide lag olunca patlıyor Sad

+5 yapmak kolaydır bi kere bunu yerleştir kafana.Silaha sen +5 olacan diye bir bak ve onu +5 gibi hayal et.Seni sıkıştırmayacak miktarda paran kalsın cebimde gerisiyle elixir weapon al.Ve petin ve sinin kasanı doldur.silahı koy ve durmadan basmaya başla.büyük ihtimalle olacaktır.Sakın elixirlar bitmeden durma ben 64 lwl polearm ı yaptım o taktikle kasadaki son elixir ve son degree vardı silah +4 idi tereddüt ettim bi an durdum ve bu bir oyun dedim içimden ve tıkladım"Fuse" Orada geçen pırıltılar gözümün pırıltıları yanbında hiç kalırdı çünkü o benim ilk +5 weaponumdu.Yani sana söyleyeceğim bu işlemler +5 bas bekletip de silahın mayasını soğutma anlayacağın.Ama bu +5 basmak içindir.+7 için ne yapacağımı bilmiyorum.
DipNot: Silahta steady olsun mümkünse yada ilk +4 e geçtiği an yanarsa bir daha +4 e geçtiği an steady stone bas ve bekletmeden elixir bas büyük ihtimalle tutacaktır...Asla pes etme...

ya bu işlem için pcde önemli kasmaması lzım lag olmaması lazım genellikle gece 1 en geç 2 de başlanması alzım +5 +7 için bide +5 yapıcaksan günden güne bas

+4 bas 1 gün dinlendir. Daha 1 bardak soguk su ve 2 tane item yap +3 ve onları degresiz patlat, onların hemen ardından +5 bas %70 ihtimal tutabilir. Eger tutmaz sa Getirmiş oldugun bir bardak soguk suyu icersin :lolmuch: :lolmuch:

bluesurf demiş ki:
ya hic düsünme git astraL aL oLsun bitsin +5 rahat basarsın...
+3 ten +4 yapamazsan astral hiçbir işe yaramıyor, söyleyeyim sana. bir de gerçekten niyetliysen +5 falan yapmaya astral ile, en az 3-4 astral al derim. gerçi benim bir arkadaş vardı elinde sos shield vardı +3 sonra kasarken elixir düşürdü düşürür düşürmez bastı lucky siz ve de tuttu... yani aslında her şey şans işi... ha bir de bir sürü lucky stone veya lucky tablet varsa onlar da iş görür, item'i 7-8 lucky yaparsınız sonra +7 bile olur... ama gel gör ki onlar piyasada yok artık...

drotalion demiş ki:
bluesurf demiş ki:
ya hic düsünme git astraL aL oLsun bitsin +5 rahat basarsın...
+3 ten +4 yapamazsan astral hiçbir işe yaramıyor, söyleyeyim sana. bir de gerçekten niyetliysen +5 falan yapmaya astral ile, en az 3-4 astral al derim. gerçi benim bir arkadaş vardı elinde sos shield vardı +3 sonra kasarken elixir düşürdü düşürür düşürmez bastı lucky siz ve de tuttu... yani aslında her şey şans işi... ha bir de bir sürü lucky stone veya lucky tablet varsa onlar da iş görür, item'i 7-8 lucky yaparsınız sonra +7 bile olur... ama gel gör ki onlar piyasada yok artık...
3-4 astral 200 silk yapar oda en az immortal patlamazsa tabi.Ona alcan yere o parayla gold al ve taktiğimi uygula yüzde90 geçer

1=Cenabet olmucaksın çok gerekli
2=Silahına Lucky blusu bas
3=Silahına Astral blusu bas
4=Silahına İmmortal blusu bas
5=Elixir weponlarını al
6=Mutlaka Lucky Powder al
7=Bas gitsin... Ama aynı gün içinde +5 denemeni tavsiye etmem....

Yukarı Alt