bunlar bebek oyuncağı :mrgreen: :mrgreen:

Gerçekten tüm pcyi sızmayı bilirim ...

Bence Prorat kullanın pcye sızmak istiyorsaınız..

Lord_Rings demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
Bu tür şeyler vermek sitede yasak editlermisin...
göztebek programını yayınlaya bilirmiyim resimli anlatımlı ip bulma :mrgreen:
Bana ö.m ile sordun hack programları koyabilirmiyim diye cevabını verdim..Hack pro. ban'a kadar gider dikkat. Idea

belirsizzzzz

Aileden
Lord_Rings demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
Bu tür şeyler vermek sitede yasak editlermisin...
göztebek programını yayınlaya bilirmiyim resimli anlatımlı ip bulma :mrgreen:
İlgin için teşekkürler karşındaki kişiye zarar verebileceğin programları pek tavsiye etmiyoruz

Sro için ne koyuyosan koy hemen global yapalım :lolmuch:

belirsizzzzz

Aileden
Lord_Rings demiş ki:
okey bi isteğiniz olursa her zaman kapımız açıktır her turlu sitemize karşı saldırılar gelse de misli ile cevap verebilirm extraokk
zuhahah bişey sorcam ya abi biri ekledi beni msn hacklicem dewdi çok korktum fişi çektim!! zuhahahaa

BaTTeRST demiş ki:
Lord_Rings demiş ki:
okey bi isteğiniz olursa her zaman kapımız açıktır her turlu sitemize karşı saldırılar gelse de misli ile cevap verebilirm extraokk
zuhahah bişey sorcam ya abi biri ekledi beni msn hacklicem dewdi çok korktum fişi çektim!! zuhahahaa

hehe adamları kızdırmayın counter dan bile hack yapılabiliyor yayınlayammı :mrgreen: azcık tüyo verem countercıler bılgılensınler extraokk

izin varmı :lol:

belirsizzzzz

Aileden
Oyun üzerine hertürlü şeyi koy ama Pc virüs bulaştırmak,canlı canlı keyloger yapmak,ıp açıklarını bulmak gibi şeyler yasak... :wink1:

BaTTeRST demiş ki:
Oyun üzerine hertürlü şeyi koy ama Pc virüs bulaştırmak,canlı canlı keyloger yapmak,ıp açıklarını bulmak gibi şeyler yasak... :wink1:
kalsın ozaman yayınlayacağım öneride hack içerikli canlı canlı adam perişan etme neyse konuyu kilitle istersen teekkurler extraokk

Beijo

Bilgiliyim
Lord_Rings demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
Lord_Rings demiş ki:

hehe adamları kızdırmayın counter dan bile hack yapılabiliyor yayınlayammı :mrgreen: azcık tüyo verem countercıler bılgılensınler extraokk

izin varmı :lol:
doğrudur valla cod2 ve ya counter tarzı oyunlarda hackleyebiliyorlar bi adam benim ttnet şifremi değiştirmişti... :mrgreen: Allah'tan iyi biriydi ttnet'i ara yeni şifreni sana söyler demişti ve şifre adamın oyundakı nicki çıktı... :mrgreen:

counterden çok ip bulunuyor çok canlar yakılıyor dikkatli olacaksınız özellikler mod arkadaşlarımız dikkat etsin counter oynarken siz farkında olmadan sizin ip adresinizi ele geçirebiliyorlar sonra forumdaki şifrenizi alıp götürmesinler aman dikkat extraokk

Yukarı Alt