1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

40 Lv görevi:Goria Ayrıntılı açıklama

1. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    İlk olarak Mental Sickness(HeartBroken) görevini Merchant Associate Karen'den alıyoruz ve sungsunglardan 25 tane "bone" topluyoruz ve gorevi teslim ediyoruz. Şimdi Defeating Goria serisi başlıyor:

Defeating Goria 1: Merchant Associate Karen'den görevi alıyoruz ve Hunter Associate Shadad ile konusuyoruz....

Defeating Goria 2: Hunter Associate Shadad görevi alıyoruz. İnventory'e 100 tane lost stone geliyor. Stone golemlere gidiyoruz. Her kestiğimiz stone golem lost stonelerden birini spirit stoneye dönüştürüyor. Yani 100 tane stone golem kesiyoruz....

Defeating Goria 3: Hunter Associate Shadad ile konusuyoruz ve Samarkand East Gate Soldier Jooha ile konusuyoruz.

Defeating Goria 4: Hunter Associate Shadad ile konusuyoruz ve ve rock golem keserek 20 tane "stone" topluyoruz...

Defeating Goria 5: Hunter Associate Shadad ile konusuyoruz ve angry sungsung keserek 1 tane "angry sungsung's hair" buluyoruz.

Defeating Goria 6: Hunter Associate Shadad ile konusuyoruz, inventory'e 5 tane "Hun tribe capture trap" geliyor. Bunlarla birlikte gidip Hun's Garrison yazısının etrafında bulunan Hun Magic Archerlerden bir tane yakalıyoruz.

Defeating Goria 7: Hunter Associate Shadad ile konusuyoruz ve inventory'e 1 tane "Big drum" geliyor. Bunu Hun's Garrison yazısının ustunde kullanıyoruz ve Goria'ya ısınlanıyoruz. 1 dk içinde goria görünüyor ve kesmeye başlıyoruz. Kestikten sonra görevi Shadad'a teslim ediyoruz ve "mission complete reward" adında Hp ve mp'yi 3 saatliğine 400 artıran scrollumuzu alıyoruz. Kolay gelsin...
    kahvekeyfi

2. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Görevi yapan yok galiba.. :lol:

3. MakmeN

MakmeN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu goria unuqie gibi bisi mi yaptiysan ss leri warsa koyarmsin

4. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Evet bakalım bi kesebilceğimiz bişeymi hiç duymadımda :mrgreen:

5. HAKAN0

HAKAN0 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ben yapıcamda üşeniyorum ama listemde 2. sırada hazır 40 oldum bir köpek bulsam i olacak ama yok popcorn popcorn popcorn paylaşım için saol bu arada extraokk extraokk

6. Evrenos

Evrenos Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbir unique görevini yüksek level birileri olmadan yapamazsınız.Goria'da bunlardan biri ve sizi kısa sürede yatırır.Ben Odin serverında 57 level birinin yardımı sayesinde yaptım ve 2 kişi beraber kesmemiz 10 dakikaya yakın tuttu.