1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

-40 derecede yan gelip yatanların işte resimleri...

1. alpay29

alpay29 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

FOTOGRAFIN DUSUNDURDUKLERi...

Sicak yuvalarinda ince barlarinda atip tutan entel dantellerle gemiciklerinde curuk raporu alip milyon dolarlari cebe indiren ...... koselerinden Turk Silahli Kuvvetlerine saldiranlar her gun sehit veren varliklarini bile borclu olduklari askerlerimizin hangi sartlarda gorev yaptiklarinin fotograflarida sizi utandirmaz ama genede yazmak istedik..BELKi !..

2. iCe_diVe

iCe_diVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ALLAH askerimize ordumuza zevaL vermesin

3. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...
    Şehitlere rahmet, ailelerine sabır diliyorum..

Keşke geri çekilirken o bölgeye mayınla doldursalar..Binlerce mayın doldursalar oraya çok güzel olurdu ama maliyeti çok yüksek olurdu..

Bir de Başlık yanlış olmuş galiba.. Confused

4. zebani2059

zebani2059 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    büyüyünce doktor olucam ben :D şimdilik bişey olam
    Allah hepsine kuvbet versin o sırtlarındaki çanta bi insan ağırlığında bide ellerinde silahla mermiler var Crying or Very sad Crying or Very sad

5. blade408

blade408 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Turk Hava kuvvetleri : 512 Kara Kuvvetleri :232 terörist Etkisiz Hale Getirmiş

6. alpay29

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çabuk unutuyoruz birileri askerlik yan gelip yatma yeri değildir demişti....anlayana....

7. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşım Resmen Askerlerı Sövuyosun Mad Başlıgına Bakarmısın extraokk

8. Xray

Xray Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    burda bende vardım...
    yanlız çok ayıp ettiler...

9. mehmet125

mehmet125 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tek bir Bushun emriyle tüm askerlerimiz geri çekilmiştir.Öyle ya da böyle şimdi sadece 1 hafta için binlerce askerimizin Afganistan'da yıllarca kalmasını isteyecekler.Çok yazık o kadar Türk olarak akıllıyız ama şu siyaset işine bi türlü aklımız ermiyor.

10. alpay29

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    senin beynin ancak bu kadar basıyor.....

11. blade408

blade408 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni Bir Atatürkün Gelmesi Yakın

Bu Tayyip Hizmetçi Kanı war Emekliler Zaten 600-500 Lira maaş Aliyor onada Göz Dikti

Yarıya indircekmiş Benim Babam 20 senedir bordürölü çalişiyor Akp Başa Geldi Extra+ 3000bin

Gün Daha Ekledi Emekliye

12. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    helal olsun şu askerimize o şartlarda bu mücadele taktire layık öpüyorum hepsini gözlerinden mucX

13. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...
    Alakası yok arkadaşım bu ülkede en son emir alacak kişi belki Genelkurmaydır..Harekat zaten o kadar planlanmıştı bütün herkes yanlış anlıyor yaa Confused

14. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    kesinlikle busht un emriyle geri çekilmek gibi birşey söz konusu değildir

operasyon bölgesinin çok sarp ve olumsuz hava koşullarının olmasından kaynaklanan sorunlardan dolayı geri çektiklerini düşünüyorum

çünkü bir askerin kumanyası ancak ona 5-6 gün yeter + 1-2 günde aç kalsalar ancak yani

unutmayın ellerinde kapı gibi tezkere var yanlış hatırlamıyorsam 17 ekim 2007 de çıktı ve 1 sene süreyle geçerli.yani bunun daha baharı var yazı var.merak etmeyin ırak kapısı kapalı değil.

geri çekildiklerini duyunca bende çok şaşırmıştım.ama biraz düşününce mantıklı geliyor şimdilik çekilmek.

edit:helal olsun askerlerimize.Allah onlara zeval vermesin.unutmayın siz bu yazıyı evinizde rahatça okuyorsanız bir sebebide ordaki kahramanlarımızdır.

15. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnsanoğlunun kısacık yaşamlarını gereksiz savaşlarla ve anlamsız kavgalarla harcaması ne kadar üzücü... Savaşa lanet olsun. Bunların içinde hayatında bir kadına dokunmamış olanları da var. Yaşamdan, hayattan söz ediyoruz bu kadar kolay mı binlerce insanı yollamak..

16. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Ne Diosun Sen Yaa Mad Başlıgına Bak Bi Mad Resmen Hakaret Ediosun Evil or Very Mad

17. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Cok Kotu Şartlarda Askerlık Yaptıklarını Bizde Bilioruz Ama Başlıgına Bak Bi extraokk

18. alpay29

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar şuna başlığın hangi anlama geldiğini anlatacak birisi varmı.. daha dünyadan haberi yok uyan uyan.....

19. alpay29

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

4 Eylül 2006
    Askerlik yan gelip yatma yeri değil

A.A.

Başbakan Erdoğan, kendisine "Artık şehit cenazesi istemiyoruz" diye bağıran vatandaşlara "Askerlik herhalde yan gelip yatma yeri değil" diye yanıtladı.

Başbakan Tayyip Erdoğan, Balıkesir'de TOKİ tarafından yaptırılan 1276 konutun anahtar teslimi ile Körfez Çevre Yolu, Susurluk Adalet Sarayı, Balıkesir Belediyesine ait tesislerin ortak açılış törenine katıldı. Törende yaptığı konuşmada, bu ülkeye inanmaya ve bu ülke için canla başla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Erdoğan, “şüphesiz her tarafın güllük gülistanlık olmadığını” söyledi. Sıkıntıların da olduğunu belirten Erdoğan, terör belasıyla mücadelenin devam ettiğini ifade etti.

Bunun üzerine bir vatandaş Başbakan Erdoğan'a “Sayın Başbakanım; şehit cenazesi görmek istemiyoruz artık” diye seslendi. Başbakan Erdoğan da bu sözler üzerine, şunları söyledi: “Canım kardeşim. Bakınız askerlik herhalde yan gelip yatma yeri değil. Hepimiz askerlik yapıyoruz. Hepimiz askerlik yaptık. Terör bir beladır. Her yerde var. Buna karşı bu mücadeleyi uzun soluklu olarak yapıyoruz, yapacağız.

Şüphesiz ki hiçbir sorumluluk mevkiinde olan şehit cenazeleriyle karşılaşmak istemez ama bu mücadele sürerken, bu güvenlik mücadelesi sürerken şüphesiz zaman zaman şehitlerimiz oluyor, olacaktır ama bunu istismar edenler oluyor. Ben, sorumluluk mevkiinde olan bir insan olarak bu gerçeği sizinle paylaşmaya mecburum. Biz tarih boyunca neleri konuştuk, neleri paylaştık. Kaldı ki biz hep şunu söyledik; 'git oğlum git, ya gazi ol ya şehit ol' diyerek evlatlarımızı gönderdik.

Şimdi askerimizle polisimizle buna yönelik olarak bütün mücadelemizi veriyoruz, vereceğiz. Bütün tedbirlerimizi sonuna kadar Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) olarak alıyoruz, alıyorlar. Aynı şekilde emniyet teşkilatımız alıyor, el ele, dayanışma içerisinde terörle mücadele veriliyor, bundan sonra da verilecek ama bunun istismarını yapmak gerçekten çok üzücü ve bu istismar olmamalı. Bu istismarı yapanlara da sizler Türk milleti olarak prim vermemelisiniz.”

Terör örgütüyle sonuna kadar mücadele vermekte kararlı olan bir hükümet olduğunu vurgulayan Başbakan Erdoğan, TSK ile emniyet güçleriyle bu mücadelenin verilmeye devam edileceğini dile getirdi.

şimdi anlarsın belki......

20. mehmet125

mehmet125 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük bir ihtimal siyasilerde senin gibi söyleyecektir.Aslında halkın senin gibi düşünmesi iyi birşey.Çünkü kaosa neden olmaz.Amerikanın 2. planında halkı askerden soğutmak var.Asker ile halkın bağını koparmaya çalışıyorlar.Şöyle anlatayım:
    Tam asker zap kampını kuşatmış zap kampına girmeye 1 kaç gün kalmışken.Amerikadan kesin talimat geldi oraya terk edin.Basın önünde bu kadar baskıcı davrandıklarına göre bizim görmediklerimizi düşünmek bile istemiyorum.1. neden halkın benim gibi düşünmesini sağlamak(ki doğrsu bu ama)Asker ile halkın bağını koparmak.Çünkü bundan bir kaç yıl önce amerikadan Türkiyenin aske işin çözmemiz gerekiyor deniyordu.Yani karşımızda öyle bir güç var ki göstere göstere istediklerini yapıyorlar.Türkiyenin bölünmüş haritasını önümüze serdikleri gibi.
    Ama tekrar yineliyorum inş herkes senin gibi dşünüyordur.Zap kampında o kadar mühimmat silah erzak vb varken ve oraya tam girecekken girmeden gelmemiz yazık oldu.