1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

4 GB RAM 512 EKRAN KARTI 500 GB KAPASİTE + YAZICI HEDİYELİ !

1. GooN

GooN Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AİDATA MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR
    RESİMLER AŞAĞIDAKİ LİNKTE
    -----
    Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50 GHz 2.51 GHz
    4,00 GB RAM
    64 Bit İşletim Sistemi
    512 MB Ekran Kartı
    500 GB Kapasite

-----

Bilgisayar sorunsuz ve arızasızdır. Hiç bir sorun ile karşılaşmazsınız. Evinizde veya iş yerinizde kullanabilirsiniz. Bilgisayar hızlı ve temizdir. Monitörü gayet büyük ve nettir. Monitörde pixel kaybı yoktur. Hoporlörler cızırtı çıkartmaz, yüksek ve net ses verir, sorunsuzdur. Mouse kablolu ve alttan lazerlidir. Klaveye donanımlıdır ve donanımları bilgisayar ile eşleşmiştir. Klavye sorunsuz ve kullanışlıdır. Kasasında fan mevcuttur. Ayrıca DVD ve CD okuyabilen, yazabilen Room bulunmaktadır. Bir tane daha boş Room bulunmaktadır. İsterseniz oraya da DVD Room Takabilirsiniz. Usb Girişleri sorunsuzdur. Bilgisayar çok ses çıkartmaz, sessiz çalışır. Bilgisayarı kasası ve diğer her aksesuarı ile birlikte satıyorum. Yani,

Kasa + 22inç LCD Monitör + Mouse + Klavye + Hoporlör + Kulakık + Mikrofon + WebCam

Ayrıca Canon marka yazıcıyı size hediye olarak veriyorum.

Yazıcı markası Canon Pixma MP220
    İster renkli, ister renksiz çıktı alabilirsiniz. Yazıcıdan kaliteli çıktı alırsınız. İsterseniz herhangi bir fotoğrafı yazıcıya yerleştirerek fotokopi çekebilirisiniz. Ayrıca istediğiniz herhangi bir fotoğrafı veya kağıdı tarayıcı özelliğiyle bilgisayara net bir biçimde aktarabilirsiniz. Bazı eski windows sürümlerinde yazıcı otomatik olarak algılanmasa da, internetten yazılımını çok rahat bulup indirebilirsiniz. Yazıcı - Bilgisayar arasındaki bağlantı kabloları da mevcuttur. Mürekkep alarak hemen yazıcıyı kullanabilirsiniz. Bu yazıcı tamamen size hediye olarak gelecektir.

---
    Bilgisayarın orjinal kurulum CD'leri yanında ORJİNAL Windows Vista kurulum cdsi de verilecektir.
    ---

Bilgisayarı satma sebebim, yurt dışından almış olduğum laptoptur. Bu bilgisayarı az kullandım, yazıcıyı da çok az kullandım. Herhangi bir sorun yoktur. İzmir'de oturanlar gelip bilgisayarı görebilirler ve arabayla gelip götürebilirler. İl dışında oturan kardeşlerime kargo ile gönderebilirim fakat kargo ücreti kendilerine ait olur. Bilgisayar size geldiği zaman temiz bir biçimde gelecektir. Zaten temizdir. Ayrıca format atılmış olarak alacaksınız.

Ek not olarak: Bilgisayar ile yanında sattığım tüm aksesurlar sorunsuz olarak çalışmaktadırlar.

Fiyat: her şey dahil 680TL

Sahibinden sitesindeki ilanım: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 335/detay/

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Tavsiye olarak yazıyorum , 4GB ram , 512 mb ekran kartı , 500 gb harddisk diyip bırakırsanız ilanınız bir çok yönden eksik kalır.

Ram ddr2 mi 3 mü ? Kaç mhz ? markası ne ?

512 mb ekran kartı kaç bit ? markası modeli ne ?

500 gb harddisk kaç rpm ? Markası modeli ne ?

Anakartın markası modeli ne ?

Fiyatları asıl belirleyen bunlardır.