Yukie demiş ki:
Cem Yılmaz anısına Ateş, Su, Toprak, -TAHTA- elementlerinin dressini verecekler herhalde :mrgreen:

Açıkçası beğenmedim, Saint Knight avatarı biraz üstünde düzeltme yaparak göndermişler....
hehe bu espriyi yapan çıkçakmı die bekliodum :D :twisted:

bide arap ırkı cıksında o zaman karman corman hale gelcek silkroad ogrenmek ıcın dersler bıle verılebilir :D

Dress'le insanları kandırıyorlar :) Gelse ya Name Change Veya Server değiştirme :wink1: :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Twona2 demiş ki:
Dress'le insanları kandırıyorlar :) Gelse ya Name Change Veya Server değiştirme :wink1: :D

zuahahha sonra charlar orospu olsun değil mi nick değiştir ohh bir de server değiştirdin mi tamam yaa kalpazan gibi olur o char artık nese: makara: :twisted: :lol:

extraloob demiş ki:
Twona2 demiş ki:

zuahahha sonra charlar ****** olsun değil mi nick değiştir ohh bir de server değiştirdin mi tamam yaa kalpazan gibi olur o char artık nese: makara: :twisted: :lol:
Sonuçta hepsinin bir karşılığı(silk) var :wink1: 1 kere ye mahsus da yapılabilir. Tabi bunu düşünebilirlerse.

Kitty

pff bunlar burçları simgeliyo ne kadar da astrolojik Joymax beni şaşırttı :P Terazi,İkizler ya da Kova olanlar havayı alsın -.-

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavialize demiş ki:
Tahta gelsin alacağım

beraber alırız be hacım, seni buralarda görmek çok nostaljik sitenin ilk günlerini hatırlıyorum hüzünleniyorum :cry:

SAğol extraloob. Siteyi açtığın ilk haftalardan itibaren takip ediyorum. Çok başarılı. Herkes yapamaz, zeka lazım .)

--------- Yeni Tahta kostümü

Yukarı Alt