"4-3 kazandık"
Sarı-Lacivertliler'in hocası Daum, “Bu turu 180 dakika olarak gördük. İki maçta biz 4, Bursaspor ise 3 gol attı. Sonuçta golü bulduk ve yarı finale çıktık” dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Bursa karşısında yenilmelerine rağmen 3-1’lik skorla turu geçmelerinin ardından oldukça mutluydu. Karşılaşmanın gidişatının kendisini pek sevindirmediğini vurgulayan Daum, şunları söyledi: “Oyunu gereksiz yere zora soktuk. İyi başladığımız maçta yakaladığımız net pozisyonları değerlendiremedik. Ardından Bursa, daha iyi atak yapmaya başladı. Karşılaşma 2-0 olunca geriye çekildik, sonrasında pinpon maçına döndü. Rakibimiz uzun toplarla gol aradı, biz ise uzaklaştırmaya çalıştık. Tabii daha sakin davranıp, pas yapmalıydık. Bazı şeyleri devrede konuştuk ve oyun ilerledikçe daha iyi oynadık. Önemli olan turu geçmekti, bunu da başardık.”

‘Şov zamanı değil, önemli olan 3 puan’

“İstanbul’da 3-0 kazandığımız maçı biz hakettik. Rövanşta ise Bursa oynadı. Sonuçta golü attık ve yarı finale çıkmayı başardık. Biz bu turu 180 dakika olarak gördük. Biz 4, rakibimiz ise kalemize 3 gol attı. ‘İsteksiz’ gibi yorumlar yapılmasını istemiyorum. Sakatlar ve cezalılar olmazsa, kadromuzu güçlü buluyorum. Ligdeki Manisa maçında tek hedef kazanmak. Bu maç trafiğinde şov yapma zamanı değil, önemli olan 3 puan almak.”​

Fanatik ^^

Daum yine iyi yırttın heaa :lol: Güiza'nın o savunmayla karışık attığı gol olmasa yine 180dk diye konuşabilecek miydin acabaaaa :twisted:

Hakemi alıp yenıyorlar sonrada seviniyorlar..Yazık oldu Bursaya hakem 2 maçta penaltı vermedi...

paçayı yine zor kurtardı fb..alex yoktu , cüneyt çakır oynadı onun yerine..

1 tane penaltısı verilmedi Bursanın ama kısmet değilmiş işte.Cüneyt Çakır danda bu kadar hata beklemiyodum.Neyse sağlık olsun.

Yukarı Alt