Şans diyenlere tamamıyle katılıyorum. Belkide 100 den fazla elixir harcadım ama +5 yapamadım. Bende böle işin içine ... dıt dedim. :lol: Yok janganda bas yok dw de bas palavra hepsi :lol:

benim babamda o lag içinde + basar 0 dan +4 yapıyo herşeyi %100 basıyo crıt 100%100 str 5 %100 crıt 13 br 18 hep babam bastı

astral ve ımmortalsız + basmak daha zor degıl zaten ımmortalla ve astralla sadece ıtemı guvene alıyosun ımmortallsız yok oluyo astralsız 0a dusuo +sı bende herculeste +10 yaptımda hehe :mrgreen:

KARDEŞ ŞU BUG U BİZEDE SÖYLEDE BİRAZ EXTARALOOB SİTESİNİN OYUNCULARIDA GÜÇLENSİN HEP YABANCILAR MI GÜÇLENECEK

grandflash demiş ki:
bu arada sadece sans olmadıgını soylemelıyım bug vardır!!! ama solenmez kahvekeyfi :mrgreen:
su cancel bugunumu diyorsun sen?? :lolmuch: söylemeyenin imzasının linki bozulsunn :mrgreen:

grandflash demiş ki:
TWEETY demiş ki:
grandflash demiş ki:
bu arada sadece sans olmadıgını soylemelıyım bug vardır!!! ama solenmez kahvekeyfi :mrgreen:
su cancel bugunumu diyorsun sen?? :lolmuch: söylemeyenin imzasının linki bozulsunn :mrgreen:
heheh oda bende kalsın :lolmuch: herkes +10 la gezer ne ayrıcalıgımız kalır o zaman :lolmuch: +14 olsun soylemeyenın :lolmuch:
kardeş sana asla katılmıyorum sebebi bi kişi isrobot bölümünde ben yabancı siteden buldum ama kimseye söylemem dedi ve herkes ona nerdeyse küfür edicek gibi uyardı senin yaptığının farkı ne peki ... lütfen üye ayrımı yapmayalım söylemessen bu paylaşımın ne farkı var!!!!

walla ben tam olarak yöntemi bilmiyorum ama fuse tusuna batıktan sonra seri bir hareketle cancel e tıklanıp aynı serilikle X ya basılması lazım aslında olasılık olarak değişmiyor

zaten + artacaksa belli bir %yi tutturman lazım

örn diyelimki

+1 için %50sans
+2 için %30sans
+3 için %20sans
...
+9için %1sans

sen fuse tusuna basınca otamatik olarak bilgisayarda sürekli 1-100e sayan döngüdeki o aski sayıyı alır ve senin + derecenin sans oranıyla karsılastırır

eger sayı +1 icin 65 ise 50den büyük olduğu için yanar :mrgreen:
tam tersine +1 için 35ise 50den küçük olduğu için gecer :mrgreen:

TWEETY demiş ki:
walla ben tam olarak yöntemi bilmiyorum ama fuse tusuna batıktan sonra seri bir hareketle cancel e tıklanıp aynı serilikle X ya basılması lazım aslında olasılık olarak değişmiyor

zaten + artacaksa belli bir %yi tutturman lazım

örn diyelimki

+1 için %50sans
+2 için %30sans
+3 için %20sans
...
+9için %1sans

sen fuse tusuna basınca otamatik olarak bilgisayarda sürekli 1-100e sayan döngüdeki o aski sayıyı alır ve senin + derecenin sans oranıyla karsılastırır

eger sayı +1 icin 65 ise 50den büyük olduğu için yanar :mrgreen:
tam tersine +1 için 35ise 50den küçük olduğu için gecer :mrgreen:
hacım sen çözmüşsün bu işi :lol:

ffearless demiş ki:
hacım sen çözmüşsün bu işi :lol:
ben programcıyım aynı zamanda eski bir hackerim bunlarıda bileyim artık

Turk-KO dada GM lik yapmıslığım var ondan dolayı biliyom :mrgreen:

yontem diye bisey yoktur sansin warsa basarsin sansin yoksa basamassin %100 yapabiliyosaniz gercekten ole bi yontem wardir ama arada tutup arada tutmuyosa o yontemin sonucu degildir sansinnin sonudur yani bole hurafelere inanmayin

ki zaten bole bi yontem olsa herkez +11 weya +14 herneyse ole itemlerle gezerdi Wink

Jigsaw

Aileden
+1 basmak %75 şansdır. Lucky Powder olayı değiştiriyor beyler unutmayalım. Yaw lucky powderı niye koymuşlar oyuna anlamam elixirler daha pahalı olsun onun yerine.

Yukarı Alt