Titus Pullo demiş ki:
İlla ki indirttireceksiniz şu zımbırtıyı tmm bu gece açayım yarın sabaha skorum burada olacak görecez bakalım rakipleri ^^
^^ 1. olamasamda 3.lük garantim var :D

En basitinden bir overclock. Özel soğutma sistemi kullanmaksızın. Benimle yarışa girecek varsa sınırlarımı zorlarım xP Pc yeni kuruldu driver bile güncel değil bkz; 8.9^^

@Extra

Sen ssler mi konuşsun demişsin ne... Buyur ss :uyku:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
:buddha: uçmuş makina. intel x2 ile amd x4 arasında da olsun o kadar fark ama dimi 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness illa bana işlemciyi yaktıracaksınız hafta sonu güncellenecek benim superpi ve 3dmark06 skorlarımdan sonra görüşeceğiz legendary ll be back 8)

Ps : iyiki pc aldım bi huzur vermediniz be kardeşim en iyi makina bende diye ne yapsam üzerime geldiniz haftasonu çakıyorum oc'yi dibine kadar hemde.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tito sen noob'sun hacım XP mi kaldı yahu sen ferrafiye lpg taktırmışsın de get seni listeye yazmıyorum ahahaha :D :D :P

extraloob demiş ki:
tito sen noob'sun hacım XP mi kaldı yahu sen ferrafiye lpg taktırmışsın de get seni listeye yazmıyorum ahahaha :D :D :P

Zevkler tartışılmaz bro, hani derler ya "Meraklısına" işte aynen öyle Xp'den asla vazgeçmem. İmkânım olsa 1 dakika durmam Pardus'a dikey geçiş yaparımda piyasa henüz hazır değil benim kararıma^^

Skoru görünce Anamuhalefet gibi bi açığımı yakalama hissi doğdu içine dimi xD lol.

extraloob demiş ki:
ohanness illa bana işlemciyi yaktıracaksınız hafta sonu güncellenecek benim superpi ve 3dmark06 skorlarımdan sonra görüşeceğiz legendary ll be back 8)

Ps : iyiki pc aldım bi huzur vermediniz be kardeşim en iyi makina bende diye ne yapsam üzerime geldiniz haftasonu çakıyorum oc'yi dibine kadar hemde.
Ne kadar OC'de yapsan beni geçemeyeceksin brotha. Geçme hayallerini bir sonra ki Sistemine sakla xD En iyi sistem bende bitmiştir 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
haklısın bro harbiden şu anda exl içerisinde yaklaşık 120k üye var ve en iyi sistem önce sende sonra bende sonrasında marjide gerçek budur :muck: :wink1:

extraloob demiş ki:
haklısın bro harbiden şu anda exl içerisinde yaklaşık 120k üye var ve en iyi sistem önce sende sonra bende sonrasında marjide gerçek budur :muck: :wink1:
ilk 3de yerimi alırım demiştim :P 8)

Makinayı normalde 3.5'de kullanıyorum oc ile 3.6'da sabit tutuyorum. Ha Skor için ayrıca soğutma sistemi kullanarak 4'e rahat çıkartırım. Skorum en kısa sürede yenilenecektir ^^

Ps: Ekran kartıda 670 mhz'de onu 700-750 arası biryerlere getirecem. wait for weekend ^^

@Extra

Bro bu hafta sonu çakalım en kral skorlarıda milletin gözü Kaliteli Sistem, Hızaşırtma görsün ^^

- Resim Silinmiş.

Saygisizlik olsun istemem ama :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness sen nereden çıktın kuzum 18k sistem harbiden senin mi ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
everest programını indirip onun ekranından bana bir ss atarmısın bakalım neler varmış sisteminde !

lol :D eleman alt üst etti rakamları. yanlız o işlemcinin çarpanı neden o kadar yüksek. yani ne kullanıyorsun soğutucu olarak? o çarpana o hıza fanlı soğutma yetmez kanımca :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu pc bu elemanın değil, ss'ler sağdan soldan toplama :detective:

Yukarı Alt