1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

33+ China Bow charecter Arrow alma sorunu

1. sa142ie

sa142ie Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    33+ china bow char a sahibim.Kasma haritam suan samarkand sonrada hotan olacak tabiki.Ancak bu iki haritadada arrow olmadığından dolayı botumu kendi haline bıraktığımda town içinde arrow arıyor dolaşıp duruyor.Ben başında olunca ok bittiğinde alabilmem için bankaya arrow depoladım ordan alıp botu başlatıyorum.Ama sabaha bıraktığımda veya ben dışarda olup bilgisayarın başına oturamadığımda kendi kendini aksamıyor.Bu sorunun bir çözümü var mı?Bence çok büyük haksızlık bu crossbow charlar çok rahat kasabilirken rahatça samarkand ve hotanda alışveriş yapabilken benim bowman charım alışveriş yapamıyor.

2. DeathKinq

DeathKinq Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ßendede 41 ßow waR....ArrowLarı iLk öNce Npc Satıyo Sonra Kendisi Yenisini aLıooo...ßende ßir Cözüm ßuLamadım...Dha Aynı qiDio...

3. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    @ sa142ie
    Karakterini Hotan'a kaydet. Scriptlerinin de başlama noktası Hotan olsun. Hotan'dan Samarkand'a teleport ol,kasacağın yere kadar git. Scripti kaydet.

Sonra scriptini yükle. Gönül rahatlığıyla evden çık. Sorunun çözüldü. :wink1:

Items menüsüne gel
    Choose item group to show : Potions, Pills, Scrolls , Ammo seçeneğini seç
    62 numaralı seçeneğe gel . SAĞ tıkla Don't sell işaretle

4. sa142ie

sa142ie Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bot teleport yapabiliyor mu?Hotan ve samarkand ta arrow yok.Ben şuan samarkand ta oynuyorum.Anladığıma göre en yakın arrow satan map downhangta başlatıcam scripti hotan-samarkand a gideceğim ve kasma alanına gidip kaydedeceğim.Bu şekilde mi?Şuan kasıyor charım hemen deneyeceğim oku bitince cevap için teşekkrüler.

5. Xplosive

Xplosive Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hotanda arrow olmamı
    Charın kaydını hotana aldır. Script yazmaya başla ve samarkanda geç. Samarkand'da kasma alanına geldiğinde scripti kaydet ve kullanmaya başla. Artık charın arrow bittiğinde hotana gidecek, alışverişini tastamam yaptıktan sonra samarkanda ışınlanacak ve kasma alanına sorunsuz gidecek. ^^

6. Rhea

Rhea Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Hotanda hem bolt hem arrow mevcuttur :roll: