botun yeniden indirip tum ayarlarını yaptım clınt yenılendı update ımı yaptım

botu çalışan varmı şuan saat 10:05 yada bilen varmı napmam lazım.

Ya manyak manyak konular açmayın kardeşim bu nedir silkroad update edilirken joymaxa mesaj mı atıyosun ne zaman açılır diye

Polgara demiş ki:
Ya manyak manyak konular açmayın kardeşim bu nedir silkroad update edilirken joymaxa mesaj mı atıyosun ne zaman açılır diye

BİRADER sen ne diyosun kendi sölediğini anladınmı? uptade filan bitti diyorum. bot çalışmıyo diyorum. Emre veEray ın arkadaşı olduğunu biliyorum. yazmak için bişiler yazma. mod olabilirsin ama bu senin benim kişiik haklarıma mudahale etmeni sağlamaz. burasının fikirlerin özgür ce paylaşılan bir forum sayfası oldugunu biliyorum ve yazdığın anlamsız mesajı kale almıyorum. tartışmak için yer arama...

Yahu sabah savah şakamısın sen? Emre kim Eray kim tanımam ben onları. Hayatında ilk kez mi bot kullanıyorsun? Update biter , 2-3 saate bot gelir. Botu joymax çıkarmıyoki oyun açıldığında göndersinler. Azıcık kafanı çalıştırmayı denemeye teşebbüs etsen anlardın

burakmus66 demiş ki:
botun yeniden indirip tum ayarlarını yaptım clınt yenılendı update ımı yaptım

botu çalışan varmı şuan saat 10:05 yada bilen varmı napmam lazım.
her ipini koparan konu açarsa böyle olur pol tartışmaya bile gerek yok :thumbsup:

:-) ya burası forum sitesi değilmi bunlar ne biçim konuşmalar birazcık insanlık öğrenseniz fena olmaz siz kaç yaşındasınız. ne biçim konuşuyosunuz evet hayatımda ilk defa s bot kullanıyorum. uptadeten sonra nolduğunu bilmiyorum. Sn eğer burda yönetiiciysen biras daha anlayışlı olman lazım eminimki benim yaşadığım bu sorunu her yeni bot kullanıcısı yaşamıştır. neden biras anlayışlı olmayı denemiyosunuz. yada siz buraya neden mod oldunuz milleti aşağılamak içinmi? sorunlarına cevap olmak içinmi?

ilk sbot çıktığında bu forumda ilk ben aldım ve sbot konusunda d.mod oldum ben bunları birinin desteği ile yapmadım biraz sabır biraz azim olursa insanda öğrenemeyeceği hiç bir şey olmaz ... sende biraz araştırma yapıp sabit konulara baksaydın sabırlı olup konu açmasaydın her sorunda eminimki sende tek başına bu sorunu çözebilirdin :wink1:

Yok yok anlamayacaksın sen :D
Fırından çıkan ekmeği nasıl alıp öyle hart diye yiyemiyorsan silkroad bot aynı muhabbet capito?
Update olur oyun , açıldıktan belirli bir süre sonra botların tamamı yeni versiyona uyarlanır olay biter. Her salı patch'ten sonra birileri gelip bot çalışmıyor diyor nasıl çalışsın daha adamlar oyuna girmedi...
Bu arada , 10 dk sonra oyun kapanacak yarım saatliğine lütfen başka başlık açıp oyuna giremiyorum deme ^^

McCappy demiş ki:
ilk sbot çıktığında bu forumda ilk ben aldım ve sbot konusunda d.mod oldum ben bunları birinin desteği ile yapmadım biraz sabır biraz azim olursa insanda öğrenemeyeceği hiç bir şey olmaz ... sende biraz araştırma yapıp sabit konulara baksaydın sabırlı olup konu açmasaydın her sorunda eminimki sende tek başına bu sorunu çözebilirdin :wink1:

bana bu konuyla ilgili bi tane link göster. benim yaşadığım sorun daha önce yazılmışmı? ben bulamadım. sitede baktım sonra açtım konuyu.

Polgara demiş ki:
Yok yok anlamayacaksın sen :D
Fırından çıkan ekmeği nasıl alıp öyle hart diye yiyemiyorsan silkroad bot aynı muhabbet capito?
Update olur oyun , açıldıktan belirli bir süre sonra botların tamamı yeni versiyona uyarlanır olay biter. Her salı patch'ten sonra birileri gelip bot çalışmıyor diyor nasıl çalışsın daha adamlar oyuna girmedi...
Bu arada , 10 dk sonra oyun kapanacak yarım saatliğine lütfen başka başlık açıp oyuna giremiyorum deme ^^
çok komiksin

Anladım kardeşim anladım bak link verdim yukarda sırf senin için hemen yukle.tc ve rapidshare e upload ettim hatta sro_client bile var gönlünce kullan sun düşür sat zengin ol falan inş. :beer:

burakmus66 demiş ki:
McCappy demiş ki:

bana bu konuyla ilgili bi tane link göster. benim yaşadığım sorun daha önce yazılmışmı? ben bulamadım. sitede baktım sonra açtım konuyu.
:arrow: viewtopic.php?f=567&t=98545 buraya her zaman sbot'un en güncel versiyonun linki koyulur buraya baksaydın silkroad update olunca buradaki güncel sbotla uyumlumu diye kolayca çözümü bulabilirdin :thumbsup:

Yukarı Alt