Zati kız arkadaşının içi güzel diye onunla çıkan kişi sayısı parmakla sayılabilecek kadar azdır.Tutku denen birşey var.Tabi içide güzel olsun ama fiziği kalçası , dudakları , göğüsleri can yakıcı olmadıktan sonra birşeye yaramaz o^^

Windy

seni zaten tanıyorum dostum bunları okuyarak sadece bilgilerimi sınadım :P

peki bende ww?: o sarı kafalı siyah gözlüklü karakteri imza ve avatarında taşıdığı zamanlardan beri sevdiğim dostum :P d.mod'a beraber geçmesekte aynı anda d.modluk yaptık Silkroad Private Server'da ve o bölüme gerçekten emeğimiz geçti - kabul edin etmeyin :P - daha sonra keşfedildik ve sırasıyla ( aynı anda ) mod,g.mod,Site Asistan olarak şuanki konumumuza geldik. Gerek site muhabbetlerimiz gerek kız-ortam-eğlence-içki-yemek-silkroad muhabbetlerimiz dostluğumuzu arttırdı. Private serverda sanırım her charı beraber kasmışızdır :P zaten muhabbet herzaman aynıdır, ben charı kasarım 72-73 olur canım sıkılır Onnurr işte yeni server açıldı gel takılalım :P Onurun asla söz değişmez, id pw ver ben bota salarım bro kasarız :P canım ya unutmadım o günleri unutmayacağımda. gerçektende her oynadığım charda Onur'unda hakkı vardır :twisted: ayrıca kırıldım-darıldım-incildim benim hakkımda çok kısa birşey yazmışsın sana hiiç yakıştıramadım beyfendii :mrgreen: gitarcı-basketci-kız arkadaşcı bebem benim :P yalnız unutmadım o benim peşime geldiğiniz günü -berkayla- hala kızgınım sizeee :twisted: sanırım fazla uzadı yazım, seni seviyorum dostum, teşekkürler yazında banada yer verdiğin için :muck:

Limanerg demiş ki:
31/08/09 Konuğu Wax Whine

Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

Selam. İsmim Onur. Hayatımı kararlarımla değiştirerek değil, olduğu gibi yaşamayı severim. Hayalperest bir kişiliğe sahibim-ki bu özelliğim olmasaydı şu hayatta ot gibi yaşardım diyebilirim. Bayanlar ile ilişkilerim çok iyidir. Bunu da baby face olmama bağlayabiliriz sanırım :twisted:
Ne baby Face'i be bildiğin KÖSE xD :P

Limanerg demiş ki:
-Black Rain:Tospa seniiii ben dmodken özenip dmod başvurusu yapmıştı. Paso başvurum geldi mi başvurum geldi mi diye sorup dururdu :lol: Sonra bir de bakmışız ki eleman CEO olup çıktı. Kardeşim benim ya
"Utanmasa atamasını ben yaptım." diyecek ya... olmaz böyle bir abartma. xD :lol:

Limanerg demiş ki:

Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?

Şu anda Alexander, Alex diyorlar. Anlamı Büyük İskender. Nedeni ise soyadım^^ Orta okulda takılan lakabımı söylemek istemiyorum :mrgreen: Düşündüğüm kişide söylemezse çok sevinirim :lol:
Ben söyliyeyim; Köse Tospa xD

Limanerg demiş ki:

Biraz ileriyi düşünürsek , bundan 10 yıl sonraki hayatınızda şimdikinden farklı olarak neler değişebilir ?

Sanırım sakallarım çıkmış olur :lol:
Müzik grubumca dünyada ün salmış biri olacağımı düşünüyorum. Yaşadığım şehir değişir büyük ihtimal ile. İleriki yaşamımı Amerika'da devam ettirmeyi düşünüyorum.
Sakalları çıkacakmış.... Bizde inandık. :roll:

Şaka bir yana bugüne kadar okuduğum en eğlenceli reportaj.

Canım kardeşim benim iyiki varsın. :muck: :kalp: :kalp: :kalp:

Black Rain demiş ki:
Limanerg demiş ki:
31/08/09 Konuğu Wax Whine

Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

Selam. İsmim Onur. Hayatımı kararlarımla değiştirerek değil, olduğu gibi yaşamayı severim. Hayalperest bir kişiliğe sahibim-ki bu özelliğim olmasaydı şu hayatta ot gibi yaşardım diyebilirim. Bayanlar ile ilişkilerim çok iyidir. Bunu da baby face olmama bağlayabiliriz sanırım :twisted:
Ne baby Face'i be bildiğin KÖSE xD :P

Limanerg demiş ki:
-Black Rain:Tospa seniiii ben dmodken özenip dmod başvurusu yapmıştı. Paso başvurum geldi mi başvurum geldi mi diye sorup dururdu :lol: Sonra bir de bakmışız ki eleman CEO olup çıktı. Kardeşim benim ya
"Utanmasa atamasını ben yaptım." diyecek ya... olmaz böyle bir abartma. xD :lol:

Limanerg demiş ki:

Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?

Şu anda Alexander, Alex diyorlar. Anlamı Büyük İskender. Nedeni ise soyadım^^ Orta okulda takılan lakabımı söylemek istemiyorum :mrgreen: Düşündüğüm kişide söylemezse çok sevinirim :lol:
Ben söyliyeyim; Köse Tospa xD

Limanerg demiş ki:

Biraz ileriyi düşünürsek , bundan 10 yıl sonraki hayatınızda şimdikinden farklı olarak neler değişebilir ?

Sanırım sakallarım çıkmış olur :lol:
Müzik grubumca dünyada ün salmış biri olacağımı düşünüyorum. Yaşadığım şehir değişir büyük ihtimal ile. İleriki yaşamımı Amerika'da devam ettirmeyi düşünüyorum.
Sakalları çıkacakmış.... Bizde inandık. :roll:
loool

ImmorTaLGoD demiş ki:
Zati kız arkadaşının içi güzel diye onunla çıkan kişi sayısı parmakla sayılabilecek kadar azdır.Tutku denen birşey var.Tabi içide güzel olsun ama fiziği kalçası , dudakları , göğüsleri can yakıcı olmadıktan sonra birşeye yaramaz o^^
içim geçti be :D

Bu ailede bulunmak gerçekden çok zevkli sohbet mükemmel,ne olursa olsun yardımlaşma hat saffada.Hayatta keşke değilde hep iyi ki olsun istemişimdir..
İyi ki Exl Member'im..
Zamanla yükselicem inş.
Bu arada doğum günün kutlu olsun Wax Whine.

By_AhorN demiş ki:
Bu ailede bulunmak gerçekden çok zevkli sohbet mükemmel,ne olursa olsun yardımlaşma hat saffada.Hayatta keşke değilde hep iyi ki olsun istemişimdir..
İyi ki Exl Member'im..
Zamanla yükselicem inş.
+1905 ve wW tam kafa adammışsın valla 8) ^^ Röportajdan onu sezdim :D

apsuva demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
içim geçti be :D
Böyle bir hatunun olsun 1 dünya borcun olsun :lol:

LebronJames23 demiş ki:
By_AhorN demiş ki:
İyi ki Exl Member'im..
Zamanla yükselicem inş.
+1905 ve wW tam kafa adammışsın valla 8) ^^ Röportajdan onu sezdim :D
Öyle.. :D Herkese lazım öyle bir dost.

vayy onurum, gitarist,basketbolcu, hatun dilinden anlayan, 15 gunde 3 yaz aşkı yapan insan... :P

Roportaj çok guzel olmuş, seni tanıyordum lakin roportaj, cavaplarınla ayrı bir tat bulmuş super olmuş. :muck:

NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
bomba gibiyim yahu bir aspirin plus c içmişim rahatlamışım ^^

olaya bayıldım kuzum timing bir harika ayrıca pp bölümünün lideri yapacağım seni alımları artık sen yapacaksın biz hiç ilgilenmeyeceğiz :muck:
tc kimlik zorunlu galiba abim
başvuruyu yaptık :!!&%&!
bu arada pp :?:

Yukarı Alt