1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

31/08/09 Konuğu Wax Whine

1. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    31/08/09 Konuğu Wax Whine

Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

Selam. İsmim Onur. Hayatımı kararlarımla değiştirerek değil, olduğu gibi yaşamayı severim. Hayalperest bir kişiliğe sahibim-ki bu özelliğim olmasaydı şu hayatta ot gibi yaşardım diyebilirim. Bayanlar ile ilişkilerim çok iyidir. Bunu da baby face olmama bağlayabiliriz sanırım :twisted:

Silkroad Online'a nasıl başladınız ?

Sıradan bi okul günüydü. Servisten inip sınıfıma doğru yürüyodum ki bir kaç tane arkadaşım koşarak yanıma geldiler ve Silkroad adında bir oyun olduğunu ve hep birlikte Persia serverına başlayacağımızı söylediler ve ben de oyuna ilk adımımı atmış oldum.

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?

Nickimin anlamı sözlüklere baktığımda öfkeli sızlanma tarzı bir şey. Hatta bir sitede balmumu zırıltısı çıktı anlamı. Ama benim bu nicki seçmemdeki faktör göze hoş gözükmesi. Ayrıca favori dj'imin adı^^

Siteyle nasıl tanıştınız?

Oyuna yeni başladığım zaman daha build nedir bilmezdim. Her lvl atlayışımda 2 str 1 int yada 1 str 2 int verirdim ve str-int dağılımını eşit tutardım. Aynı şekilde skillerim de öyleydi. Light-Cold-Fire-Heuksal-Force-Bicheon-Pacheon hepsi açıktı. Sonra arkadaşım söyledi ya biz bu oyuna başladık ama kararterde ne yapmalı ne etmeli gibisinden bi muhabbet başladı. Sonra Extraloob adında bir site olduğu ve karakter yapılandırmalarının bulunduğunu keşfettim. Siteye üye oldum ve o gün bu gündür Exl internet tarayıcımın ana sayfasıdır.

Foruma ilk geldiğinizde forumla ilgili düşünceleriniz nasıldı ?

İlk geldiğimde bir de baktım bütün yöneticiler birbirileri ile muhabbet ediyor, üyelerle konuşuyor vs vs. ve herkesin rengi yoktu o zamanlar. Dmod-Mod-Gmod ve Bjk-Gs-Fb Fun clubların rengi vardı. Bunlara çok özendim ve dedim kendi kendime şu Bjk fun cluba üye olayım hem rengim olur hem de yöneticilerle muhabbetim artar ve düşündüğüm gibi de oldu.

Forum Yönetimine giriş sebebiniz nedir ?

Rütbe benim için önemli değil derim ama ilk zamanlar öyle değildi. Bjk fun clubda kilitleme yetkisini elime aldığım gibi bütün topicleri kilitlemeye başladım :P Sonra dmod başvurusu yaptım ve hali ile kabul edilmedi. Çünkü daha çok yeni üyeydim. Sonra bir gün baktım özel mesaj. Gelen kutusunu açtım bir de ne göreyim gönderen:extra mesaj başlığı:Tebrikler canımcım. O anda ne yapacağımı şaırmıştım doğrusu :lol: Ama insan bu aile ortamına girince inanın rütbenin hiç bir anlamı kalmıyor. Deseler ki site asistan yetkilerini alıyoruz moderatörlükten devam edeceksin. İtiraz etmem açıkçası :)

http://www.extraloob.com forumu sizin için ne ifade ediyor ?

İnternete girdiğimde Facebook ile açtığım 2 siteden birisi. 2. ailem yerine koyuyorum burayı ve hep de öyle kalacak.

Sizce http://www.extraloob.com forumunu diğer forumlardan üstün kılan sebepler nedir ?

Saymakla bitiremrm. Ama şunu özellikle belirtmek istedim:
    Gerek yönetimin işleyişi, yeri geldiğinde her şeyinizi paylaşabileceğiniz ama yeri geldiğinde de çok disiplinli olmanı gerektiren bir yer.

Siteden kendinize 5 kişi seçip, kendi yorumunuzla tanıtır mısınız ?

5 kişi sınırını aşıyorum.

-extraloob:Hayattan kesitleri öğrendiğim, nerede ne yapacağımı öğrendiğim, sıcacık bir aile ortamına kavuştuğum ve kısacası adam olmayı öğrendiğim Exl sitesini kurduğu için kendisini buradan öpüyorum :muck:
    -Kemalist:Site ile tanışmamı sağlayan kişi. Konuşma tarzına bakınca bazen ulan ben kiminle konuşuyorum karşımda resmen hayatı tamamen çözmüş 30-35 yaşındaki biri varmış dediğim biricik dostum :kalp:
    -Prada:Hal ve tavırları ile kendisinden çok etkilendiğim ve idol olarak görülebilecek birisi.
    -WindTalker:Aghh agh Private server bölümü bizden sorulurdu.. Ecsro Vip'te WestCoast anılarımız aklıma geldiyor bro sürekli aklıma. Çok özledim o zamanları :kalp:
    -Black Rain:Tospa seniiii ben dmodken özenip dmod başvurusu yapmıştı. Paso başvurum geldi mi başvurum geldi mi diye sorup dururdu :lol: Sonra bir de bakmışız ki eleman CEO olup çıktı. Kardeşim benim ya
    -hmzsnmz:Bjk Fun clubda ne anılarımız var. Sen ben tito idare ederdik paso. Bir de konuşları zırt pırt kilitliyorum diye beni şikayet etmeseydin..
    -Quensis:Hani seninle basketbolda kapışıcaktık ? Noldu onca plana ? Noobsquad seni :lol:
    -SnowFlake:Çoo..ok seviyorum seni ama çok zekisin ya :lol: Abi insan 1 yıl önceki postu nasıl hatırlar? :mrgreen:
    -Metamorph :İsro'da bir zamanlar xbow kastık. Her ne olursa olsun sonuna kadar güvenebileceğim sayılı kişiler arasında.

Yazmak istediğim bir sürü kişi daha var ama zaten sınırı fazlası ile aştım. Lütfen kusura bakıpta alınganlık yapmayın :muck:

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?

Kız arkadaşım ile gezerim. Bazen Taksim meydanda otururuz ben gitar çalarım o bana bakar. Onun dışında da evde oturur müzik grubumdaki işleri hallederim.

Sporla ilgileniyormusunuz?İlgileniyorsanız, hangi takımı tutuyorsunuz ?

Beşiktaş'ta profesyonel olarak basketbola başlamıştım lakin basketbol maçının ortasında nefessiz kalıp bayılınca ve hastanede astım teşhisi konunca bırakmak zorunda kaldım. Fanatik Beşiktaş'lıyım.

Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?

Tv'de Kavak Yelleri, BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar'ı kaçırmam. Gerisi fasa fiso ne gelirse zaplarken :P Film serisi olarak Harry Potter'ın tüm filmlerini sinemasında izledim. Prison Break ve Lost'u da izlerim^^

Teknolojiyi takip edermisiniz ?

Bu çağda kim teknolojiyi takip etmez ki ? İster istemez teknolojinin içindesiniz zaten.

Size bu siteyi cazip kılan etken[ler] nedir?

Soru cazip kılmayan etkenler olarak değiştirilirse daha mantıklı olur. Çünkü onun bir cevabı var. Hemen "yok" derim. Ama bu hali ile bir cevabı yok. Varsa da en azınan sayamazsınız. İnsanlık tarihinde bilinen en yüksek sayma sayısı bile saymaya yetmez bu sitenin cazip etkenlerinin sayısını :sfff:

Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?

Babam ve abim.
    Neden babam ? Çünkü şu zamana kadar bana hiç yalan söylemedi. Şu zamana kadar ister paranın en bereketli zamanında, ister parasız kaldığı zamanda beni dışarı cebime para koymadan hiç çıkarmadı. Ben istemesem bile "Oğul cebinde para olsun ki kız arkadaşlarının yanında mahçup duruma düşme" der ve cebime para koyardı.
    Neden abim ? Çünkü babam itiraz etse bile Ankara'ya yerleşti. Kendi şirketini kurdu ve hayatını istediği gibi yaşadı. Sınır koymadı.

Hatırladıkça mutlu olduğunuz , hayattan güzel bir karenizi bizimle paylaşır mısınız ?

Taksim'den otobüse bindim. Arkadaşımda kalıcaktım. Otobüste önüme bir eleman oturdu ve gerisi fotoda görüldüğü gibi

Kız arkadaşınızda olmasını istediğiniz özellikler nelerdir ?

Benim gibi sarışın, yeşil gözlü olsun. Fiziği hoş fln fln.. :twisted:
    Her şeyden önce dürüst olsun. Elbette ki her ne kadar dış güzellik önemsiz dense bile önemlidir açıkçası. Benim gözüme hitap etmeli de aynı zamanda.

Yaşam tarzınızı anlatır mısınız ?

Ben kendimi bildim bileli hayalperest bir kişiliğe sahibim. Ortaokulda karneme 1 gelecekti, anneme dedim ben bu sene taktir getiricem. Annem inanmadı hali ile. 2 ay sonra elimde taktir evin yolunu tuttum :P
    Basketbol topunu elime almamış ben, abime dedfim ben basketbolcu olucam. Abim sen daha top oynamayı bilmiyosun da nasıl pro. olarak basketbolcu olucaksın dedi. İleride bir de bakmışım ki ver elini Beşiktaş :lol:
    Kız arkadaşıma demiştim ben gitar çalacağım. Şimdi ise bakıyorum da müzik grubunda elektro gitar çalıyorum.

Olmazsa olmazlarınız nelerdir ?

Kız arkadaşım, gitarlarım, dostlarım ve tabii ki ailem. Neden extraloob'u belirtmedin demeyin, kırmızı renk ile gösterdim göstereceğimi.

En büyük hayaliniz nedir ?

İleride Teoman ile birlikte gitar çalmak :lol: Saçma bir hayal gibi gelebilir ama dediğim gibi ben hayalperest biriyim ve istedikten sonra gerçekleşmeyen de bir şey yok. O yüzden olur mu olur valla :P

Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?

Şu anda Alexander, Alex diyorlar. Anlamı Büyük İskender. Nedeni ise soyadım^^ Orta okulda takılan lakabımı söylemek istemiyorum :mrgreen: Düşündüğüm kişide söylemezse çok sevinirim :lol:

Biraz ileriyi düşünürsek , bundan 10 yıl sonraki hayatınızda şimdikinden farklı olarak neler değişebilir ?

Sanırım sakallarım çıkmış olur :lol:
    Müzik grubumca dünyada ün salmış biri olacağımı düşünüyorum. Yaşadığım şehir değişir büyük ihtimal ile. İleriki yaşamımı Amerika'da devam ettirmeyi düşünüyorum.

Günlük hayatınızda nelere yer verirsiniz?

Gezmek-tozmak, gitarım, kız arkadaşım ve Exl. Şimdi sayınca anladım da ne kadar az seçenek varmış :lol: Napalım aklıma gelmedi başla :P

Aşağıdakileri kelimeleri kendinize has bir şekilde birkaç cümle ile tanımlar mısınız ?

Bayrak: Uğruna canımı veririm.
    Internet: Exl olmasaydı kapattırmayı düşünüyordum.
    Aile: İnterneti kapatamadım çünkü ailem burada.
    Silkroad Online: Zaman kaybı olarak nitelendiriliyor lakin ayarını bilirseniz tadından yenmez.
    Eğlence: Ohoo hayatımın bütünü ya :lol:

Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Daha soru yok mu ya ? :lol: Soruları yanıtlarken çok eğlendim. Teşekkür ediyorum.

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?

Hayatınıza Sro'ya göre yön vermeyin. Dışarıda sizleri bekleyen çook güzel bir hayat var. Kendinize kız arkadaş ayarlayın, dostlarınızla takılın, Nevizadeye akın fln ama sakın şu hayatınızın en çok eğlendiğiniz kısmını Sro ile mahfetmeyin.

2. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :muck:doğum gününe özel röportaj :kalp: :muck:

3. Unforgiven

Unforgiven Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bir röportaj olmuş yapanların eline sağlık. :beer:

4. TwiLighT

TwiLighT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Globaldir ^^

hemen okuyorum :starving:

5. chipshajen

chipshajen Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel Olmuş ^^

6. MicroEx

MicroEx Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mekatronik - Bilgisayar Mühendisi
    :starving:

7. bLoodSuckeR

bLoodSuckeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şahaneeeeeeeee OLmuş Onur'u tanıyrduk ama biraz daha fazla bilgi Edindik :wink1: Baby Face seni xD

Ps: Onur Persiadaki charın Nick ne xD

8. TwiLighT

TwiLighT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okudum ve benimki de röportajmıymış yahu dedim. :detective: gerçekten çok keyifliydi, otobüsteki adamın hareketini de unutmadım :lol:

orta okulda takılan lakabını da az çok tahmin edebiliyorum :mrgreen: :P

9. Rhea

Rhea Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    :mrgreen: :mrgreen:

10. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sorular vede cevaplarıyla çok kaliteli röportaj olmuş zevkle okudum.

11. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tahmin edebiliyorum ama... :mrgreen:

12. Sky34

Sky34 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    WebmasteR
    cok guzel olmus wax whine tam bnm tıpımdesın kanka her seyımız aynı ALINTI :D

13. Sky34

Sky34 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    WebmasteR
    kısılık ve aıle ve kız arkadas ve gıtar markası farkı var ama dıer hrsey aynı:D kısıler degısık

14. Sky34

Sky34 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    WebmasteR
  15. Sky34

Sky34 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    WebmasteR
    much kanka xD

16. NortheasteR

NortheasteR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1907
    Süper bi röportaj olmuş..

17. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ve ve ve :lol:

ps:neden butun mesajları tek posta yazmıyorsun?

18. Rhea

Rhea Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    @Sky34

Coşmayalım lütfen. xD

19. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mükkemmel bir röportaj olmuş emeği geçen herkese teşekkürler :kalp:

20. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerdeyse herkez bıraktı paparazziliği tek ben çlışıyorum diğer arkadaşlar offline
    i waiting to kemalist