Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Lig'de kaçırdığı şampiyonluğun ardından istifa edebileceği iddia edilen kulüp başkanı Aziz Yıldırım sessizliğini koruyor.

Trabzonspor maçında alınan 1-1'lik beraberliğin ardından taraftarların tepkilerini yönelttiği yönetim kurulunun gelişmelerle ilgili alacağı karar bekleniyor.

Maç sonrası yaşanan gelişmelerle ilgili şu ana kadar sessiz kalmayı tercih eden yönetim kurulu ve başkan Yıldırım'ın kararı, sarı-lacivertli ekibin geleceğine yön verecek.

Sarı lacivertli ekipte yönetim kurulu toplantısının bu akşam saatlerinde yapılması ve önemli kararların alınması bekleniyor.

-YILDIRIM DAHA ÖNCE 2 KEZ İSTİFA ETMİŞTİ-
Futbol takımı, sarı-lacivertli camiaya 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü veren Yıldırım'ı ilk sezonda yanılttı.

Bugüne dek 6 olağan, 3 olağanüstü genel kurul toplantısı olmak üzere toplam 9 kongre geçiren Yıldırım 12 yılı aşkın süredir başkanlık görevini sürdürüyor.

Görev süresi içinde 2 kez istifa eden Aziz Yıldırım, camiadan gelen baskılarla yeniden aday olup, olağanüstü genel kurullarda başkan seçilip görevine devam etmişti.

Aziz Yıldırım, 14-15 Şubat 1998, 13-14 Haziran 1998, 19-20 Şubat 2000, 30 Haziran-1 Temmuz 2001, 2-3 Mart 2002, 6-7 Mart 2004, 4-5 Mart 2006, 24-25 Haziran 2006 ve son olarak 23-24 Mayıs 2009 tarihlerindeki kongrelerde başkan seçilmişti.

30 Haziran-1 Temmuz 2001 ve 24-25 Haziran 2006 kongreleri, Yıldırım istifa ettikten sonra gerçekleştirilen olağanüstü genel kurullar olmuştu.

TheNeasTa demiş ki:
aziz yıldırımdan sonra kim gelcek peki. gene aralarında en iyisi aziz yıldırım
Bizim taraftarımızda akıl yok ki düşünmeden konuşuyorlar.Adam bastırıyor parasını alıyor futbolcuyu futbolcu oynayamıyorsa aziz başkanın suçu ne ...

Absence

Aziz yıldırıma laf eden taraftar bizden değildir şimdi maç öyle bişi di ki sabaha kadar vursak gol olmayacaktı.Bu baskıyı üzüntüyü kaldırabilecektir inşallah.

Yine istifa eder 1hafta olmadan tekrar başkanlığa oturur.Kaç kere oldu bu olay. daral:

Aziz yıldırım'ın gitmesini elbette istemiyoruz , fakat kendisi bırakmak istiyor..
Ali koç yada Acıbadem'in sahibi (ismini unuttum :P) Gelebilir.

Absence

Josephine demiş ki:
Aziz yıldırım'ın gitmesini elbette istemiyoruz , fakat kendisi bırakmak istiyor..
Mehmet Ali Aydınlar
Aziz de o olsun demiş zaten

Absence demiş ki:
Josephine demiş ki:
Mehmet Ali Aydınlar
Evet yerini O'na bırakmak istiyor..
Guiza ile daum gitsinde ne olursa olsun nese:

Josephine demiş ki:
Absence demiş ki:
Josephine demiş ki:
Mehmet Ali Aydınlar
+South

İstifa istifa diyorlar fenev için cebinden para veren adama, sonra da aziz başkan diye ağlıyorlar. Ne garip taraftar grubudur ya rabbim... Çok gülüyorum. :lol:

Avasin

Josephine demiş ki:
Absence demiş ki:
Josephine demiş ki:
Mehmet Ali Aydınlar
hay ağzına sağlık josephine. lafım ağzımdan aldın.

Mike Shinoda demiş ki:
İstifa istifa diyorlar fenev için cebinden para veren adama, sonra da aziz başkan diye ağlıyorlar. Ne garip taraftar grubudur ya rabbim... Çok gülüyorum. :lol:
Şampiyonluk kıl payı kaçınca her takımda olduğu gibi bir anlık sinirden yapılan bir şeydir o.

+ Burda yazanların İstifa istifa dediklerini nerden biliyorsun ?

Absence

SouthWind demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
Şampiyonluk kıl payı kaçınca her takımda olduğu gibi bir anlık sinirden yapılan bir şeydir o.

+ Burda yazanların İstifa istifa dediklerini nerden biliyorsun ?
Yok zaten onun tuttuğu takımda taraftar azdır istifa diyende geri çağıranda aynı kişiler zannediyor napsın :rolleyes1:

Yukarı Alt