1) Şimdi arkadaşımla Taksim'de takılıyoruz bi adam ağlayan çocuğunu susturmaya çalısıyor. Yanda da bi polis var; sonra adam çocuga dedi ki:
-Sus yoksa seni polise veririm. Yandaki polis de bi dellendi
-Lan gerizekalı biz adam mi yiyoruz da bize veriyon cocugu?

2) Bir gün Izmir' de Belediye otobüsünde gidiyoruz arkadaşlarla. Bizim arkadaş boş yer buldu ve oturdu. Sonraki durakta da eli bastonlu yaşlı bi amca geldi. Arkadas da kıllığına adama yer vermedi. Adam o arkadaşin oturduğu koltuğun yanina geldi ve ayakta arkadasin yer vermesini bekliyor. Fakat arkadas yerini vermedi. Neyse adamcagizin da yazik bastonu otobüs hareket ettikçe bi o tarafa bi bu tarafa kayiyo. Arkadas dayanamadi ve
yasli amcaya
-'Amca bastonun ucuna lastik takarsan kaymaz' dedi. Adam söyle bakti.sonra
- 'o lastigi zamaninda baban taksaydi şimdi sen olmazdın, ben de orda oturuyo olurdum' deyince bütün otobüs koptu. Arkadas o gün bu gündür belediye otobüsüne binmez.

3) Bir kız arkadasım ve ablası beraber Zeki Triko'ya gidiyolar mayo
bakmaya.Neyse bi bayan ilgileniyo, arkadasimin ablası bi mayo begeniyo, bayan diyo ki
-"aa cok guzel bi tercih yaptiniz, zaten onun cizimini Zeki beyle ikimiz yaptik, ben Zeki beyin yeğeniyim.
-" Ablamız "aa sizin de mi soyadiniz triko?"
deyince, arkadasim arkasina bakmadan olay mahallinden uzaklaşıyo.

NOT : (Ç)alintidir

3.süne çok benzeyen bi olayda bnim başımdan geçti

antalyaya giderken otobüs dinlenme tesisinde durdu kuzenim ve diğer kuzenim tuvalete gitti (bn gitmedim :mrgreen: ) sonra bi kuzenim diğerine "aaa ne kdr kilo vermişim" dedi diğeride "aaa tuvalette tartımı var" demiş :mrgreen:

ironEyE demiş ki:
3.süne çok benzeyen bi olayda bnim başımdan geçti

antalyaya giderken otobüs dinlenme tesisinde durdu kuzenim ve diğer kuzenim tuvalete gitti (bn gitmedim :mrgreen: ) sonra bi kuzenim diğerine "aaa ne kdr kilo vermişim" dedi diğeride "aaa tuvalette tartımı var" demiş :mrgreen:
:D :mrgreen:

Yukarı Alt