1. Reklam


    1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

3. günün programı!


  1. Uykucu

    Uykucu Buralıyım rank8

    Kayıt:
    12 Temmuz 2007
    Mesajlar:
    4.399
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YÜZME
    Bayanlar 100m sırüstü yarı finali (05.00)
    Erkekler 200m serbest yarı finali (05.10)
    Bayanlar 100m kelebek finali (05.21)
    Erkekler 100m kurbağalama finali (05.27)
    Bayanlar 100m kurbağalama yarı finali (05.33)
    Erkekler 100m sırtüstü yarı finali (05.53)
    Bayanlar 400m serbest finali (06.24)
    Erkekler 4X100 serbest stil bayrak yarışı finali (06.33)
    Bayanlar 200m serbest elemeleri (13.00)
    Erkekler 200m kelebek elemeleri (14.08)
    Bayanlar 200m bireysel karışık (14.36)

    BOKS

    Erkekler 57kg (08.30)
    Erkekler 60kg (10.01)
    Erkekler 57kg (14.00)
    Erkekler 60kg (15.31)

    TENİS

    Erkekler ve Bayanlarda tekler ilt tur müsabakaları (05.30-09.30)
    Erkekler ve Bayanlarda çiftler ilk tur müsabakaları (05.30-09.30)
    Erkekler ve Bayanlarda tekler ilk tur müsabakaları (12.00-18.00)
    Erkekler ve Bayanlarda çiftler ilk tur müsabakaları (22.00-18.00)

    BASKETBOL
    Bayanlar A ve B grup maçları (04.00-17.15)

    YELKEN

    Erkekler rüzgar sörfü -RS:X birinci ve ikinci yarışlar (08.00)
    Bayanlar rüzgar sörfü -RS:X birinci ve ikinci yarışlar (08.00)
    49er sınıfı dört, beş ve altıncı yarışlar (08.00)
    Erkekler 470 sınıfı birinci ve ikinci yarışlar (08.00)
    Bayanlar 470 sınıfı birinci ve ikinci yarışlar (08.00)
    Finn beşinci ve altıncı yarışlar (08.00)
    Bayanlar Yngling (keelboat) beşinci ve altıncı yarışlar (08.00)

    HALTER

    Erkekler 62kg B grubu (05.00)
    Bayanlar 58kg B grubu (07.30)
    Bayanlar 58kg A grubu (10.30)
    Erkekler 62kg A grubu (14.00)

    KÜREK
    Bayanlar tek çifte repesaj 1-4 (10.30)
    Erkekler tek çifte repesaj 1-4 (11.10)
    Bayanlar iki tek dümencisiz repesaj 1-2 (11.50)
    Erkekler iki tek dümencisiz repesaj 1-2 (12.10)
    Bayanlar iki çifte repesaj 1-2 (12.20)
    Erkekler iki çifte repesaj (12.40)
    Erkekler dört tek dümencili repesaj (12.50)

    ATLAMA
    Erkekler 10m senkronize kule atlama finali (09.30)

    BİNİCİLİK
    Takım kros müsabakası (03.00)
    Bireysel kros müsabakası (03.00)

    ESKRİM

    Bayanlar bireysel flöre elemeleri (05.00)
    Bayanlar bireysel flöre elemeleri (06.30)
    Bayanlar bireysel flöre elemeleri (08.30)
    Bayanlar bireysel flöre çeyrek finalleri (09.30)
    Bayanlar bireysel flöre yarı finalleri (14.00)
    Bayanlar bireysel flöre bronz madalya müsabakası (15.10)
    Bayanlar bireysel flöre altın madalya müsabakası (15.40)

    PLAJ VOLEYBOLU
    Erkekler ve Bayanlar grup maçları (04.00-18.00)

    BADMİNTON

    Bayanlarda tekler üçüncü tur maçları (05.00)
    Bayanlarda çiftler çeyrek final maçları (05.00)
    Erkeklerde tekler ikinci tur maçları (05.00)
    Bayanlarda tekler üçüncü tur maçları (13.30)
    Bayanlarda çiftler çeyrek finalleri (13.30)
    Erkeklerde tekler ikinci tur maçları (13.30)

    ÇİM HOKEYİ

    Erkeklerde grup maçları (03.30-16.00)

    SUTOPU
    Bayanlar (08.00)

    HENTBOL
    Bayanlar A ve B grubu maçları (04.00-15.45)

    VOLEYBOL

    Bayanlar A ve B grubu maçları (05.00-17.00)

    JUDO
    Bayanlar 57kg (07.00-11.30)
    Erkekler 73kg (07.00-11.30)
    Bayanlar 57kg (13.00-14.30)
    Erkekler 73kg (13.00-14.30)
    Bayanlar 57kg bronz madalya müsabakası (13.00-14.30)
    Erkekler 73kg bronz madalya müsabakası (13.00-14.30)
    Bayanlar 57kg altın madalya müsabakası (13.00-14.30)
    Erkekler 73kg altın madalya müsabakası (13.00-14.30)

    OKÇULUK

    Erkekler takım elemeleri (05.00)
    Erkekler takım çeyrek final elemeleri (06.40)
    Erkekler takım yarı final elemeleri (11.00)
    Erkekler takım bronz madalya maçı (11.55)
    Erkekler takım altın madalya maçı (12.25)

    KANO/KAYAK
    Erkekler C1 kano tekler birinci yarış (10.00)
    Erkekler K1 kayak tekler birinci yarış (10.50)
    Erkekler C1 kano tekler ikinci yarış (12.00)
    Erkekler K1 kayak tekler ikinci yarışlar (12.50)

    ATICILIK
    Bayanlar Trap elemeleri (04.00)
    Erkekler 10m Havalı Tüfek elemeleri (04.00)
    Erkekler 10m Havalı Tüfek finali (07.00)
    Bayanlar Trap finali (10.00)

    TÜRK SPORCULARIN PROGRAMI
    Oyunların 3. gününde 6 branşta 10 altın madalya daha sahibini bulurken, 3. günde 5'i yelkenci olmak üzere 7 Türk sporcu da mücadele edecek.

    Boksta 60 kiloda Onur Şipal, ilk tur maçında TSİ 16.15'de Porto Rikolu Jose Gonzales Pedraza ile karşılaşacak.

    Judodaki tek Türk sporcu Sezer Huysuz, erkekler 73 kilo elemelerinde saat 07.00'den itibaren tatamiye çıkacak.

    Yelkende ise saat 08.00'de başlayacak yarışlarda, finn sınıfında Ali Kemal Tüfekçi, 5. ve 6. yarışlar, erkekler rüzgar sörfünde Ertuğrul İçingir, bayanlar rüzgar sörfünde Sedef Köktentürk ile erkekler 470 sınıfında da Deniz ve Ateş Çınar, ilk 2 yarışta mücadele edecekler.