3 gün arayla El Clasico!
El Clasico olarak adlandırılan Real Madrid-Barcelona kapışmasını, 3 gün arayla 2 kez izleme fırsatı doğdu...

Dünyanın en heyecan verici maçları arasında zirvede yer alan ve El Clasico olarak adlandırılan Real Madrid-Barcelona kapışmasını, 3 gün arayla 2 kez izleme fırsatı doğdu..
İspanya Ligi’nde 17 Nisan 2011’de Bernabeu Stadı’nda kozlarını paylaşacak iki ekip, Kral Kupası’nda da finale kalmaları halinde bu kez 20 Nisan’da yani 3 gün sonra yeniden bir araya gelebilecek.
Kupanın yarı final ilk maçlarında Real, Sevilla ile deplasmanda oynadığı maçtan 1-0’lık galibiyetle ayrıldı. Barça ise sahası Nou Camp’ta ağırladığı Almeria’yı 5-0 mağlup ederek final için büyük avantaj yakaladı.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu Mourinho seneye nasıl ligi öttürecek acayip merak ediyorum işi bu sefer harbiden zor çok manyak transferler yapması lazım. 1 ortasaha 1 forvet 1 defans 1 kanat oyuncusuna ihtiyacı var 4 futbolcu illaki alacaklar ve isimleri deli gibi merak ediyorum.

Bence karşılaşırlar.Real kaybetmez Barca zaten fark attı sonucunda.Gerçekten o günler nasıl olacak merak ediyorum

Barca böyle oynadığı sürece Real yine birşey yapamayacaktır. Lakin Adebayor veya Higuain oynarsa daha çekişmeli bir mücadele izleriz diye düşünüyorum. Ayrıyetten El Classico'dan aldığım keyfi başka hiç bir maçtan alamıyorum.

Yukarı Alt